Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
andrzejk62

Znikające okręty

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
4,873 battles

Witam, mam jedno pytanie dlaczego okręty przeciwników dziwnie znikają, np. oddają salwę i już ich nie ma. Inny przykład krążownik pojawia się 1 km ode mnie (bez zasłony dymnej) z wycelowanymi działami. Czy można się przed tym jakoś uchronić ? Pozdrawiam wszystkich.

[ISEN]
Moderator
4,874 posts
5 minutes ago, andrzejk62 said:

Witam, mam jedno pytanie dlaczego okręty przeciwników dziwnie znikają, np. oddają salwę i już ich nie ma. Inny przykład krążownik pojawia się 1 km ode mnie (bez zasłony dymnej) z wycelowanymi działami. Czy można się przed tym jakoś uchronić ? Pozdrawiam wszystkich.

Czas zniknięcia po salwie wynosi 20 sekund. Okręt nie znika, chyba że przestaje być widzialny przez Ciebie lub inny sojuszniczy okręt, na przykład schował się za zasłona dymną lub za wyspą. Krążownik MUSI się pojawić 2km od Twojego okrętu. Tyle wynosi ZAWSZE minimalny spot.

Players
660 posts
23,542 battles

Mi sie kilka razy zdarzyło tak, że widziałem tylko lufy okrętu. Był wyświecony, a mimo to był okręt widmo :)

Na sprzęt nie narzekam.

[ISEN]
Moderator
4,874 posts
12 minutes ago, _NightStalker_ said:

Mi sie kilka razy zdarzyło tak, że widziałem tylko lufy okrętu. Był wyświecony, a mimo to był okręt widmo :)

Na sprzęt nie narzekam.

To wygląda raczej na problem z wyświetlaniem grafiki niż z mechaniką gry.

Players
660 posts
23,542 battles

Na pewno.

Tyle tylko, że zdarzyło się to może dwa razy, może trzy. Ale ciężko się celowało widząc tylko lufy nieprzyjacielskiego okrętu :)

[O-R-P]
Players
2,319 posts
22,737 battles
35 minutes ago, _NightStalker_ said:

Na sprzęt nie narzekam.

Sytuacja zaobserwowana kilka razy. Ostatnio z pół roku temu.

Miałem CTD a po relogu w bitwie widziałem tylko same ikonki okrętów nawet tych sojuszniczych. 2 km ode mnie byłą sojusznicza Montana a ja jej nie widziałem przez kilka minut. Dopiero potem się wszystko załadowało.

Players
1,745 posts
11,972 battles
2 hours ago, andrzejk62 said:

Inny przykład krążownik pojawia się 1 km ode mnie (bez zasłony dymnej) z wycelowanymi działami.

Haksy

• Cool 1

[ISEN]
Moderator
4,874 posts
6 minutes ago, Marblehead_1 said:

Sytuacja zaobserwowana kilka razy. Ostatnio z pół roku temu.

Miałem CTD a po relogu w bitwie widziałem tylko same ikonki okrętów nawet tych sojuszniczych. 2 km ode mnie byłą sojusznicza Montana a ja jej nie widziałem przez kilka minut. Dopiero potem się wszystko załadowało.

To miałem parę patchy temu - wywalało z bitwy, a jak wróciłem to nie widziałem niektórych sojuszniczych okrętów mimo, że stały tuż koło mnie.

[LEGIO]
Alpha Tester
2,279 posts
9,034 battles
17 hours ago, Dark_Havoc said:

To miałem parę patchy temu - wywalało z bitwy, a jak wróciłem to nie widziałem niektórych sojuszniczych okrętów mimo, że stały tuż koło mnie.

Jakiś czas temu miałem problemy na linii HDD - gra, wówczas to tak wyglądało, że na mapie widziałem pozycje wrogich okrętów, ale same okręty wczytywały się stopniowo i powoli. 

Sign in to follow this