Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

T-61

5 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár
2,535 posts
832 battles

Viděl jsem video od Flamua a .. vypadá to na výbornou torpédovku. Takovou lepší T22, která se neztratí ani v tier 8 MM. Má to výborný spot na svůj tier, extrémně rychlá torpéda se slušným reloadem (68s bez kapitána). Nevím, jak pokročila testování, ale pro milovníky německých DDček doporučuji.

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles

Musim rict, ze naopak: Pro milovniky nemeckych DDcek to nebude ono. Az na tieru 8 jsem pochopil, ze proste nemecky DDcka nejsou asi pro me. Hroznej spot, pomaly, dela nic moc, torpy nic moc... blea. Tohle, tohle je bozi lodka. Obratny, dela dobry, torpy famozni, skvelej spot. Nasel jsem si oblibenou lodku i na tieru 6. 

[IDDQD]
Korzár
2,535 posts
832 battles

Tak jak jsme psal výše. Vypadalo to na senzační loď a senzační loďka to je. T61 je další z řady OP DDček na svém tieru. WG balanc už delší dobu nefunguje a tohle je další ukázkový příklad. Dobrá rychlost, velmi solidní HP, slušný arzenál děl a hlavně OP torpéda, co "flusáte" téměř co minuta. Člověk by si řekl, že 8 km je málo, ale MM pro 6ky Vás hodí maximálně do osmiček, takže radary ještě pravidelně nepotkáváte. Vřele doporučuji. Výkon >>>> Cena. :cap_like:

Players
24 posts
7,936 battles

Mam Z-39 i T-61 a nelutujem kupu ani jednej z nich.

K T-61 - kopa HP, smoke, sonar na 3,5km, 8ks torped kazdu minutu = bitevky vas budu nenavidiet. Par hier dozadu som stretol na CAPe 3 bitevky a po chvilke uz skumali morske dno. Sami protihraci mi lamentovali, ze nemaju radi kratky cas reloadu mojich torped. Za mna najlepsie DD na T6.

Na zaciatku hry sa rychlo nahrniem na drzovku doprostred CAPu, pockam na nepriatelsky torpedoborec, hodim smoke/sonar = a uz len sledujem zmatkovanie protivnika do jeho konca. Za tie prachy nie je nad cim premyslat (zatial 195 bitiek = 70% vitazstiev).

Sign in to follow this