Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
mwkp12

Bardzo dużo błędów 0,6,14

3 comments in this topic

Question

[PL-EM]
Players
184 posts
33,078 battles

Proszę o poprawę tej wersji ponieważ ma dużo błędów. Gra co pewien czas się zawiesza a wcześnie tego nie było. Wyskakujące błędy w okienku chyba ponad 25 jak nie więcej i zmulenie komputera. Po włączeniu się do gry zawieszenie komputera, że restart nie pomógł (pierwszy raz taki błąd, nawet w becie tego nie było) Złe działanie celownika w azjatyckich niszczycielach powodujący, że z 4 km nie trafiają w pancernika ustawionego burtą(żenada) Pytanie czy w bitwa operacja tygodnia (ostatnia granica) można zdobyć tylko raz konto premkę na 24 godziny, bo drugi raz nie dało, chociaż miałem 5 gwiazdek.Najbardziej irytujący jest pierwszy błąd zmiana direct nie pomogła.

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[ISEN]
Moderator
4,876 posts
3 minutes ago, mwkp12 said:

Proszę o poprawę tej wersji ponieważ ma dużo błędów. Gra co pewien czas się zawiesza a wcześnie tego nie było. Wyskakujące błędy w okienku chyba ponad 25 jak nie więcej i zmulenie komputera. Po włączeniu się do gry zawieszenie komputera, że restart nie pomógł (pierwszy raz taki błąd, nawet w becie tego nie było) Złe działanie celownika w azjatyckich niszczycielach powodujący, że z 4 km nie trafiają w pancernika ustawionego burtą(żenada) Pytanie czy w bitwa operacja tygodnia (ostatnia granica) można zdobyć tylko raz konto premkę na 24 godziny, bo drugi raz nie dało, chociaż miałem 5 gwiazdek.Najbardziej irytujący jest pierwszy błąd zmiana direct nie pomogła.

Może sprawdź swój system. Technicznie nikt Ci nie pomoże, bo większości działa, a wsparcie powie, że to wina Twojego komputera.
Złe działanie celownika może wynikać z dużego opóźnienia wynikającego z dużych PINGów.
Każda operacja daje nagrodę TYLKO RAZ. Każde następne powtórzenie nie daje nagród przypisanych odpowiednim gwiazdkom. Jak raz zdobyłeś premkę to już ją zdobyłeś i koniec.
Sprawdź czy nie robisz za dużo na komputerze w czasie działania WoWs. Mnie wywala się WoWs wyłącznie w przypadku, gdy mam pootwieranych dużo okien przeglądarki, pocztę, i programy w tle. Jak działam tylko na WoWs to jest stabilny.

• 0
[PL-EM]
Players
184 posts
33,078 battles

To nie jest wina komputera lecz gry, która ma dużo błędów w tej wersji. Powyżej mojego postu pojawiły się kolejne problemy innych użytkowników. Ja ma 8 GB ram i nic innego uruchomionego więc powinna działać. Od pierwszy wersji nie miałem tyle błędów co teraz.

Sign in to follow this