Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Vampire

11 comments in this topic

Recommended Posts

[CRYO]
Players
105 posts
11,397 battles

+ je zadarmo

- neni zabavna

+  extra dlouhej kour

+ slusny dela HE spam

+ moznost ve snipe modu strilet torpeda jednotlive

- jen 3 = TRI torpedomety

- minutu nabijeni torpedometu

2ha bitka

3 tier +/- vasi protihraci x spoluhraci, ale pokud bude nekdo s mozkem  naproti prijde si pro vas do koure 

shot-17.12.11_18.04.23-0698.jpg

shot-17.12.11_18.04.18-0554.jpg

Alpha Tester
200 posts
10,236 battles

klasicka logika :D 

ma to malo torped s ne uplne dobrym dmg  tak je to nuda protoze nemuzete delat suicde torp  runy na BBska ......

je to paradni lod s dobrym camem a na tier 3 bych rekl slusny dela s celkem dobrou sanci na zapalovani a dostrelem 10Km +

jeste tam dodelat poradnyho kapitana a bude to lod jak vino 

• Cool 1

[SALIS]
Players
516 posts
14,137 battles

Odehrál jsem s tím zatím jenom čtyři bitvy ale ta loď mi přijde hodně silná na tier 3 a pokud by člověk měl dobrého kapitána tak by to mohl být zajímavý sealcluber :cap_haloween:v dělostřeleckém souboji se mu žádné DDčko stejného tieru nemůže rovnat A s tím "jednoranným" torpédometem se mi párkrát povedlo soupeře pěkně zaskočit.

[BIA]
Alpha Tester
1,610 posts
5,825 battles

Tady je ale otázkou jestli se dá t3 loď považovat za prémiák. Kdyby alespoň nebyla tak omlácená. Takhle následovala Gangut, Emden, Mikasu, Yubari a Betu na vrakoviště.

• Bad 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,941 posts
5,475 battles
23 hours ago, CerVus said:

Takhle následovala ...., Yubari a Betu na vrakoviště.

Yubari a Betu? Opravdu? Pro mě jedny z nejzábavnějších loděk do low tierů.

[BIA]
Alpha Tester
1,610 posts
5,825 battles
1 hour ago, Bergham said:

Yubari a Betu? Opravdu? Pro mě jedny z nejzábavnějších loděk do low tierů.

Jo, Iwaki je lepší než Yubari a pomalé bitevky mě nebaví. 

Vampire má alespoň jednu podstatnou výhodu - Národ. Teď celkem dojíždím na absenci vycvičeného kapitána a prémiové lodě u PanAs DD. K tomu došly free expy na kapitány. Vampire může ušetřit nějaké to trápení.

Ale vadila mi u něj kombinace krátkých 6km torpéd 3x1 a 6,4km spotu. Osobně preferuju DD japonského typu s delšími torpédy a horšími děly.

[T-N-T]
Players
3,321 posts
14,961 battles

To jsou teda sakra nechutný výsledky, co tu postujete. Mně až tak zábavný upírek nepřišel. 3 torpéda jsou na mne moc málo a na dělech mi zas přišly až moc vysoké obloučky. Mohlo to ale být proto, že jsem snad tehdy hrál skoro proti samým čtyřkám, kde mne každé jiné DD přestřílelo i přespotovalo...

Players
66 posts
18,666 battles

Tyhle necky jsem kdysi dostal už ani nevím za co. Dlouho mi rezly v přístavu a jen málokdy jsem Vampýra provětral v kooperativní bitvě. A v nich mi teda nějak moc dobrej nepřipadal. Nedávno jsem ho ale zkusil v náhodných bitvách a - dá se. Jen si musí člověk uvědomit, že to není klasickej torpédoborec, ale rychlej dělovej člun s možností občasného vypuštění ne zrovna rychlých torpéd. Takže na větší lodě hup do čmoudu, zapalovat a dle situace zůstat do konce čmoudu nebo zdrhnout, no a torpédoborce prostě rozstřílet. Jak říká Toivia, obloučky sice jsou (ale ne tak strašný jako na Dresdenu nebo Phoenixu), tudíž je nejlepší střílet zblízka. Pro to je ovšem nutnej kapitán se skillem "expert na maskování", kterej s kamufláží sníží spot na 5,7 km. Což už je vzdálenost, ze který se střílet dá docela přesně.

Klasická férovka s torpédoborcem pak vypadá tak, že se zhruba ve stejný okamžik vzájemně spatříme a zatímco protivník na mě začne mířit torpédy, můj Vampýr na svý blbý torpéda kašle a okamžitě střílí jak zběsilej. Nu a než nepřítel torpéda zamíří, já mu zmydlím půlku života a nádavkem obvykle vyřadím stroje/kormidlo/torpédomety/děla. To zpravidla bohatě stačí na to, aby začal střečkovat a zbytek souboje se víceméně rovná popravě.

S Vampýrem se dá s trochou štěstí dát i Kraken:

fc54fc1ba7cd67ef15da3c94c3d232228ce4ba93

A přesnost dělostřelby 54%  taky není špatná:

fb1d11653f4e82724cea59a97717b118583a6013

• Cool 3

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.