Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Yueyang

17 comments in this topic

Recommended Posts

[O-S-W]
Players
242 posts
11,936 battles

Oživíme téma:D, tedy možná. Po nějaké době jsem si vyjel Yueyanga, ale dojmy mám smíšené. Od tieru 8 jsem to hrával v linii s radarem, ale nedávno dostaly PA DD nerf radaru a teď by mě zajimalo, jak Yueyanga hrajete vy. Radši se 6ti smoky, nebo ten nerflý radar? Torpy i děla má loď super, ale smouky se zase hodí na bitevky, někde se na 8-9km zasmoukovat a pěkně minutu sypat bitevku, za tu dobu má 2-3 ohně a 30k damage je vašich. Radar se hodí víc asi do klanovek, ale na random nevim nevim. Jak to hrajete vy? Dík

Players
124 posts
11,478 battles
1 hour ago, TimTaylorCz said:

Oživíme téma:D, tedy možná. Po nějaké době jsem si vyjel Yueyanga, ale dojmy mám smíšené. Od tieru 8 jsem to hrával v linii s radarem, ale nedávno dostaly PA DD nerf radaru a teď by mě zajimalo, jak Yueyanga hrajete vy. Radši se 6ti smoky, nebo ten nerflý radar? Torpy i děla má loď super, ale smouky se zase hodí na bitevky, někde se na 8-9km zasmoukovat a pěkně minutu sypat bitevku, za tu dobu má 2-3 ohně a 30k damage je vašich. Radar se hodí víc asi do klanovek, ale na random nevim nevim. Jak to hrajete vy? Dík

zatím ho hraju s radarem jako lovce DD v capu (nasvítit, vystřílet, utéct :Smile_playing:) se smoukem mi to nejde, vždycky v něm dostanu :fish_boom:

Players
1,212 posts
13,000 battles

Je hodně způsobů jak YY hrát, já osobně preferuji ''full gun build'' viz video... :Smile_honoring:

Spoiler

[IDDQD]
Weekend Tester
1,240 posts
14,055 battles
1 hour ago, Rock_n_Rolf said:

Je hodně způsobů jak YY hrát, já osobně preferuji ''full gun build'' viz video... :Smile_honoring:

Reveal hidden contents

Mohol by si sem hodiť screen buildu? Shipcomrade nefunguje.

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
2 hours ago, Rock_n_Rolf said:

Hide contents

Hezky intro :-)

Players
1,212 posts
13,000 battles
1 hour ago, Mikhail800 said:

Mohol by si sem hodiť screen buildu? Shipcomrade nefunguje.

Hmmm... video minuta 21:10? :cap_hmm::Smile_hiding:

Players
1,212 posts
13,000 battles
1 hour ago, Mikhail800 said:

IFHE nie je teda dobrá voľba? Neprinesie zväčšenie dmg do DD?
Myslím namiesto Torpedo Armament Expertise  a jedného jednobodového skillu.

399350667854086145.png

IFHE navyšuje penetraci o 30%, v žádném případě nezvyšuje alfu HEček.

Players
1,212 posts
13,000 battles

Vážení pozůstalí sešli jsme se zde abychomm ucitli památku desítkového Pan-Asijského DDčka.

Nerfy proběhly a nám nezbývá nic jiného než se jen koukat jak se všude proháněji Haruguma a Daringy, zatímco zkroušený YY se krčí v rohu a doufá, že si ho nikdo nevšimne, protože ho ustřílí i Shimakaze.

A Rolf tu teď sedí a přemýšlí co se WG sakra honí v makovici.

• Funny 2

[IDDQD]
Players
256 posts
11,822 battles
V ‎30‎.‎12‎.‎2018 v 11:37 GrumpyRolf řekl/a:

Vážení pozůstalí sešli jsme se zde abychomm ucitli památku desítkového Pan-Asijského DDčka.

Nerfy proběhly a nám nezbývá nic jiného než se jen koukat jak se všude proháněji Haruguma a Daringy, zatímco zkroušený YY se krčí v rohu a doufá, že si ho nikdo nevšimne, protože ho ustřílí i Shimakaze.

A Rolf tu teď sedí a přemýšlí co se WG sakra honí v makovici.

Až tak? Chtěl jsem tu lajnu začít.....

[IDDQD]
Korzár
2,541 posts
852 battles
Před 6 hodinami Sboot_cz řekl/a:

Až tak? Chtěl jsem tu lajnu začít.....

No tak si vyber jinou. Doporucuji op IJN Gun Boaty a nebo Brity.

[O-S-W]
Players
242 posts
11,936 battles

tak Harugumo bych nenazval OP. Yueyang mám a mám s ním pár desítek her odehráno, samozřejmě byl před nerfem lepší než je teď, ale tragedie to fakt není. Velmi dobrý torpéda na 13.5km, nadrůměrný děla, solidní spot a rychlost, celkem dobrá a zábavná lodička. Asi byl přehnaný ten nerf dobíjení torpéd, ale i tak je loď hratelná a celkem zábavná. Harugumo má výborná děla, ale jinak je to obří loď, totálně neobratná, torpéda má jen do počtu a kdybych si měl vybrat s čím budu hrát, beru rozhodně YY. Daringa nemám, zasekl jsem se na tieru 9 před ním. YY je i po nerfu zábavná loď, která si na děla vydná většinu jiných DD jak nic a torpéda s minimálním spotem na 13.5km to zase vysvětlí bitevkám. Rozhodně hrát jde...

Players
371 posts
2,145 battles

Po bádání a hloubání na téma nerfnutý Yue a klanové požadavky jsem dospěl k následující sestavě:

https://wowsft.com/ship?index=PZSD110&modules=11111&upgrades=153223&commander=PCW001&skills=3221667842&ar=100&consumables=131&lang=en

Požadovaný byl radar a RPF. Pro X DD je absolutní nezbytnost maskování na kapitánovi. Dlouho jsem laboroval, ale na solidní úpravu slaboučkých děl nezbylo dost bodů. Navíc bez smoku se nedají příliš dobře používat. Torpéda nejsou špatná, ale zprvu mě od nich odrazovalo astronomické nabíjení. Když jsem se tomu přestal bránit a začal víc spoléhat na maskování v začátcích bitev, přestal se snažit eliminovat nepřátelské DD vlastní silou hned ze startu...najednou se jakási cestička objevila. Nabíjení torpéd sice stále není žádná hitparáda, ale půlminutu dolů člověk pozná. DD mě nechávají chladným, stačí čekat na chybný smoke...a pak radarovat. Pro sebe, pro spojence.

V žádném případě to není vhodný stroj pro můj vrozený hrdinský styl, ale snažím se hrát racionálně a zdá se mi, že to vychází.

[O-S-W]
Players
242 posts
11,936 battles

Tak jsem asi po roce vytáhl opět Yueyanga a nestačím se divit, jaký je z něj otloukánek. Co bitva to nejméně 2x Holland + 2 x Smolensk na každé straně, 3x radar + CV a Yueyang je rád, že chvíli ve hře přežije. Spot ujde, ale děla mi příjdou o dost slabší než dřív a když mě někdo spotne, tak během 20s příjdu tak o 50% HP. Docela slabota, buď je Holland tolik OP nebo o tolik Yueyanga nenápadně nerfli. Dřív jsem si v klidu dojel pro enemy DD do CAPU, vyrdadaroval + sejmul ho, přišel jsem tak o 40-50% HP a pak jsem si v klidu zbytek hry torpil, pokud to zkusím dnes, jsem v cukuletu na dně. Tolik rychlopalných lodí jsem neviděl ve hře ani nepamatuju, navíc každá druhá hra CV ve hře, takže pomalu nevidím jedinej důvod proč tuhle linii hrát jinak než na torpy na 10+ km... Škoda dřív dobré lodi. Buď je to OP nebo naopak po nerfu odpad, nic jiného WG neumí. Totéž postihne linii euro DD, rozhodně jim tyhle jejich vlastnosti nenechají...

• Cool 3

[-BES-]
Players
69 posts
1,662 battles
V 28. 4. 2020 v 20:56 TimTaylorCz řekl/a:

Tak jsem asi po roce vytáhl opět Yueyanga a nestačím se divit, jaký je z něj otloukánek. Co bitva to nejméně 2x Holland + 2 x Smolensk na každé straně, 3x radar + CV a Yueyang je rád, že chvíli ve hře přežije. Spot ujde, ale děla mi příjdou o dost slabší než dřív a když mě někdo spotne, tak během 20s příjdu tak o 50% HP. Docela slabota, buď je Holland tolik OP nebo o tolik Yueyanga nenápadně nerfli. Dřív jsem si v klidu dojel pro enemy DD do CAPU, vyrdadaroval + sejmul ho, přišel jsem tak o 40-50% HP a pak jsem si v klidu zbytek hry torpil, pokud to zkusím dnes, jsem v cukuletu na dně. Tolik rychlopalných lodí jsem neviděl ve hře ani nepamatuju, navíc každá druhá hra CV ve hře, takže pomalu nevidím jedinej důvod proč tuhle linii hrát jinak než na torpy na 10+ km... Škoda dřív dobré lodi. Buď je to OP nebo naopak po nerfu odpad, nic jiného WG neumí. Totéž postihne linii euro DD, rozhodně jim tyhle jejich vlastnosti nenechají...

Nerfli nabíjení děl. Ale už dávno. A koncem loňského roku buffli nabíjení torpéd (mírně). Jinak máš pravdu, že je to jen nekonkurenceschopné žrádlo pro děla nových dravců z dílny nenažraných vývojářů. Chce to hodně soustředění a baletního umu s Yuem slušně uhrát.

Players
1,681 posts
10,006 battles
Před 3 hodinami Jean_Kaz4tel řekl/a:

Nerfli nabíjení děl. Ale už dávno. A koncem loňského roku buffli nabíjení torpéd (mírně). Jinak máš pravdu, že je to jen nekonkurenceschopné žrádlo pro děla nových dravců z dílny nenažraných vývojářů. Chce to hodně soustředění a baletního umu s Yuem slušně uhrát.

Chce to hlavne to, at ti pomuze nekdo pri potopeni deloveho DD na tvem flanku a pak je to uz sranda. Tudiz rozhodne lod vhodnejsi pro divizi nez pro solo hrani. Pri sole se nemuzes spolehat na nejakou pomoc pri prestrelce, takze se spolehas na nahodu MM a pomoc tymu.

Sign in to follow this