Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Hsienyang

10 comments in this topic

Recommended Posts

[CRYO]
Players
113 posts
13,688 battles

no tohle bude kratke hodnoceni

Fletcher s takrka perma smokem na VIII tieru a hlubokejma torpedama

+ dela /rychle otoceni , rychla palba , HE spam

+ obratnost

+ smoke

+ spot 5,8

- nema

je tu moznost radaru misto smoke, el to neodpovida tomu co bych chtel hrat, ale spolu s druhym v cete, jeden kour a druhy radar ?? no asi trochu OP ceta :)

shot-17.12.10_17.40.01-0380.jpg

shot-17.12.10_17.39.53-0412.jpg

Players
347 posts
10,808 battles

Po skvělém Gadjah Mada tvrdý propad. Podprůměrný torpédoborec, výrazně slabší než Benson. Bitvu s nim zvrátit nedokážete a jste plně odkázáni na tým.

[O-S-W]
Players
242 posts
11,936 battles

za mě jde o horší verzi Bensona, s lehce lepším spotem, výrazně delší dobou nabíjení torpéd, jinak to samý. Celkově spíš podprůměr. Tier 7 byl lepší takřka ve všem, kromě spotu a dosahu torpéd (tynhle má pomalý torpy s dosahem 9.2km). Díky MM jste pořád proti tieru 9-10, kde si Vás jeden na jednoho vyndá cokoli co potkáte. Proti jiným DD nemáte palebnou sílu, ani je nemůžete torpit. Máte jen ty torpéda, jinak nic. po asi 20ti hrách těžkej podprůměr, děla má jen do počtu a v současné verzi hry, kdy jsou v týmu na každě straně 2-3 radary + 2 hydra + každá loď má spotovací letadlo, toho fakt moc nenaděláte, navíc torpy to nabijí snad víc jak 2 minuty, což je MOC. Vyloženě to s tím musím nějak přetrpět a prodat ten krám do šrotu... A to mám jinak torpédoborce rád, ale tohle je fakt plečka

EDIT: Vyexpena devítka, tohle prodáno. Podle mě je na tuhle loď NUTNY skill o 10% rychlejší reload torpéd, to se mi hodilo asi nejvíc, samozřejmě pak menší spot (skilly kapitána). Ke konci jsem s tím měl i pár hezkých bitev, kde jsem vytorpil nečekaně full HP bitevky, ale stejně je Benson lepší DDčko, takový univerzálnější. Hrát s tím sice jde, ale za mě šlo zatím o nejslabší loď z celé linie, kdy devítka má být mnohem lepší, tak uvidíme:D

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár
2,539 posts
843 battles

Leč s tím mám mnohem lepší statistiky jak s Bensonem, tak musím dát za pravdu kolegům, že to je horší torpédoborec. Ale pokud hrajete selfish play, tak si vždy něco nastřílíte. Ale týmu jste kolikrát prd platný.. 

Players
1,681 posts
9,974 battles

Tady nejak nevim na co je tohle plavidlo dobry. Nerikam ze to je vylozene utrpeni ale zabava to taky neni. Slaby dela, torpeda o nicem kvuli dosahu a reloadu, spot taky zadny zazrak v aktualni podobe hry. Co je ukol tehle lodi fakt netusim. 

- skoro vse

+ manevrovatelnost

Players
1,212 posts
13,000 battles

Problém znovu není v lodi... ale v powercreepu kterej WG vytváří... Benson byl vždycky nejlepší t8 DDčko... skvělej firepower slušný torpy def.AA a dlouhej smoke na teamplay atd... LoYang a Hsien to samé (ve smyslu, že to byly slušné DDčka)... jenže náhle jsou tu všude DDčka s hydrama, 5.5km spotem, 8 dělama a 10km torpédama... Akizuki je taky humus... a do grupy se rádo přidá i Asashio, které po buffu děl dokáže dávat až 4k na salvu.

Ale neeee WG prostě nic nevidí... :fish_palm:

Už jsem z toho vážně unavenej a jejich čachry s ocelí a CV ''rework'' tomu vážně nepřidávaj.

Edit: Mám přihnuto tak jsem to editoval asi 6x. :Smile_veryhappy:

• Cool 6

[IDDQD]
Privateer
3,832 posts
5,380 battles
1 hour ago, GrumpyRolf said:

Problém znovu není v lodi... ale v powercreepu kterej WG vytváří... Benson byl vždycky nejlepší t8 DDčko... skvělej firepower slušný torpy def.AA a dlouhej smoke na teamplay atd... LoYang a Hsien to samé (ve smyslu, že to byly slušné DDčka)... jenže náhle jsou tu všude DDčka s hydrama, 5.5km spotem, 8 dělama a 10km torpédama... Akizuki je taky humus... a do grupy se rádo přidá i Asashio, které po buffu děl dokáže dávat až 4k na salvu.

Ale neeee WG prostě nic nevidí... :fish_palm:

Už jsem z toho vážně unavenej a jejich čachry s ocelí a CV ''rework'' tomu vážně nepřidávaj.

Edit: Mám přihnuto tak jsem to editoval asi 6x. :Smile_veryhappy:

Měl jsi to nechat , ten bot ve Varně by to udělal za Tebe . anebo automat :Smile_teethhappy:

Players
371 posts
2,145 battles

Papírově těžkej průměr...ale jak ho pustíte na vodu, je z něj démon.
Základní torpéda bych nevyměnil, slušná palebná síla, manévrovatelnost.
Spot někde kolem průměru.
Dá se s ním stabilně tahat tým.

• Cool 1

Sign in to follow this