Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Gadjah Mada

8 comments in this topic

Recommended Posts

[CRYO]
Players
113 posts
14,417 battles

No tak todle je uz trosku jiny kafe, lodicka dobra ale ne tak zabavna jako predchudce. Ale myslim ze je to spise MM nez lodi. neni problem si dojet  pro enemy dd do koure a vratit se, jen musite mit natoceny kanony na spravnou stranu. kour je slusny bonus se kterym jak se naucite tak uz bude zabava. asi nejslabsi mi prisli paradoxne torpeda, pali jich 2x5 v salve ale nabijeji se 2 minuty

+ dela , slusny soustrel a 3x2, dobra kadence

+ kour /zeleny :) / jako predchudce

- nabijeni torped  + 5 na salvu , ze ktery se chyti 1 mozna 2

cela tahle rada si rika o to jezdit v cete, bud jine dd nebo cv

shot-17.12.06_17.19.32-0948.jpg

shot-17.12.06_17.17.52-0480.jpg

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,263 posts
14,738 battles

Ganjaaaaaaaaaaaaaaaa :Smile_trollface:

[IDDQD]
Korzár
2,644 posts
1,441 battles

Tohle bude mazel! Výtečná děla, co rozcupují DDčko na potkání. Téměř nonstop smoke, který při týmovém využití dosti pomůže, nízký spot, který je mezi DDčky na onom tieru raritou. DObrá torpéda, kde zamrzí snad jen dvouminutový reload, dobrá obratnost, slušná rychlost. Já jsem nadšený. :cap_popcorn:

Players
347 posts
10,838 battles

Gadjah Mada mam za sebou a bylo to prima expení. Zadní věž se otáčí přes osu, takže prakticky pořád můžete střílet 6ti děly, nízkej spot, děla střílí rychle a hodně zapalujou. DD ustřílíte, torpéda je sice nezasáhnou ale jsou skoro neviditelná a těžko se jim větší lodě vyhybaji a skoro vždy způsobí zaplavení. Prakticky nepřetržitej kouř. Vysoká rychlost. Brzy dojde k nerfnutí, tahle řada je hodně OP.

Players
1,228 posts
4,316 battles

No, cela rada op neni, ale GM je op dost. Jsem si ho nechal a nechal jsem na nem 13 bodovyho kapitana. Moje obl8bena sedm8cka. 

[IDDQD]
Korzár
2,644 posts
1,441 battles

Gadjah Mada je rozhodně nejlepší torpédoborec na svém tieru. Dobrá výdrž, skvělá děla, skvělá torpéda (až na ten reload). Spot na sedmičku taktéž úctyhodný. Za mě jedna z nejzábavnějších lodí na tomto tieru a vřele ji mohu doporučit každému. :Smile_Default:

• Cool 1

[T-N-T]
Players
3,801 posts
18,563 battles

No, na to, za jak OP se považuje, vidím na Gadjah Madě dost slabin.

Palebné úhly dozadu jsou mizerné, absolutně nepoužitelné (tzn. souboje proti ostatním DD jsou de facto možné jen v případě, že jejich torpy přebíjejí a vy je můžete bezpečně rushnout - tedy pokud nejsou chytří a prostě nezdrhnou...).

Palebné úhly torpéd jsou taky mizerné.

Torpy přebíjí sakra dlouho, mají jentaktak dostřel a (samozřejmě) netrefí DDčka.

Sečteno podtrženo, Gadjah má dost problém dostat se přes enemy DD. No a pokud se nedostanete přes enemy DD, tak nikdy nevytorpíte křižníky a bitevky, na to prostě nemáte dosah torpéd. V podstatě asi nezbývá než spotnout enemy DD, hodit pár salv ze všech děl (dopředu jsou úhly fantastické) a rychle hodit kouř (těch je dost) ať nestihne vrátit úder. Zmizet a opakovat.

Stejně jako Jervis (téměř totožný základ) se Gadjah tváří jako úžasný lovec DD, ale bohužel oba je sráží trošku jiné dost kapitální nedostatky a výsledek je hrozná frustrace.

Sign in to follow this