Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Fushun

7 comments in this topic

Recommended Posts

[CRYO]
Players
113 posts
13,740 battles

no az sem jsem tuhle linii preskocil a musim rict , ze jsem mile prekvapen . velice zabavna lodicka  ve fullu a se slabym kapitanem , coz se snad zlepsi  :)

+ kour , casova mezera mezi dvema kouri je cca 10 sec

+ ma o kour vice , s premiovym kourem jich ma 5

+ torpeda , maji horsi spot , takze nikdo neuhne / hlubinna/

+ dela , jsou velice slusna / GNEVNY/

- torpeda podjedou pod DD, takze nablizko mate jen dela,  ale dobra dela

- spot /ted mam 6,8 a torpeda maji dosah 8 takze okno je jen 1,2 km / se skilem na kapitanovi bude 6,1/ takze spot by mel prestat byt -

neni to osamoceny bojovnik , takova hyena co je dobre aby byla v tlupe 

kdo hral britsky krizniky , ma vyhodu

shot-17.12.02_17.16.54-0445.jpg

• Cool 1

Players
403 posts
4,159 battles
On 7/7/2018 at 12:31 AM, BergiCapitain said:

Vysvetli mi nekdo proc ma tier II, III, IV lepsi torpeda a dela nez tohle? A proc mam jeste mene torped v jedne sade nez na predchozim tieru? Logika WG, balanc lodi jako prase

Mě Fushun přišel OK. Nemastný, neslaný, ale to je na tieru VI docela jedno.

Celá lajna Panasijců není bůhvíjaká zábava. Hodně povedený je akorát tier VII. Všechno okolo jsou lodě OK, ale ničím nepřekvapí. Kdo by chtěl dobrovolně hrát Bensona s torpédy, které neumí trefit DD? Těch 200m lepšího spotu už je vcelku jedno při rychlosti 55 uzlů.... To samé tier IX. Existuje nějaký důvod proč nehrát Fletcher a hrát Chung Mu? To samé platí Gearing vs. Yueyang. S tím teda šikanovat BB může být sranda, ale ve vzájemném souboji neobstojí. Jeho existenci ospravedlňuje jen využití v CW a rankedech díky radaru.

Players
1,681 posts
10,030 battles
Před 12 hodinami Porpoise řekl/a:

Mě Fushun přišel OK. Nemastný, neslaný, ale to je na tieru VI docela jedno.

Celá lajna Panasijců není bůhvíjaká zábava. Hodně povedený je akorát tier VII. Všechno okolo jsou lodě OK, ale ničím nepřekvapí. Kdo by chtěl dobrovolně hrát Bensona s torpédy, které neumí trefit DD? Těch 200m lepšího spotu už je vcelku jedno při rychlosti 55 uzlů.... To samé tier IX. Existuje nějaký důvod proč nehrát Fletcher a hrát Chung Mu? To samé platí Gearing vs. Yueyang. S tím teda šikanovat BB může být sranda, ale ve vzájemném souboji neobstojí. Jeho existenci ospravedlňuje jen využití v CW a rankedech díky radaru.

Jako zahrat s tim neco jde, sice to je stesti neco trefit na delsi vzdalenost pri tomhle mnozstvi torped, ale nerozumim tomu proc tiery V a VI maji nejhorsi torpeda s cely lajny. Torped je fakt zalostne malo s celkem malym DMG.

[T-N-T]
Players
3,718 posts
17,708 battles

Anshan se mi líbí a Fushun je v bleděmodrém totéž. Ta hlubinná torpéda jsou občas k zlosti, když vám zrovna překáží DD, navíc výhody oproti těm běžným na Anshanu jsou dost malé (vlastně jen spot a asi šance na zaplavení, DMG lepší není). Ale aspoň má Fushun krapet lepší spot a s Expert Marksmenem* jsou i děla použitelná.

Prostě takový víceméně schopný hybrid, děly klovat DD a z bezpečí i křižníky a bitevky (klidně AP, když jsou bokem) a házet torpy po křižnících a bitevkách - ono se dřív nebo později nějaké torpédo díky nízkému spotu ujme.

*Vlastně tuším používám i upgrade na rychlejší točení věží, výsledek ale stojí za to.

Sign in to follow this