Jump to content
Planned Server Restart 23.06.2021 at 04:00 UTC (no downtime) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Phra Ruang

5 comments in this topic

Recommended Posts

[FF-CZ]
Players
112 posts
9,996 battles

Chudák člověk který s tímto strojem vyleze do hry mezi Wikesy G101 nebo Derzki    protože ho rozsekají jak děly tak torpédy dal jsem si s tím výtvorem pár her mazec  pokud není podpora dalšího dd alebo ca tak konec  přátelé dosah torpéd je na svůj tier špička ale nemožnost vlastní obrany jej odsuzuje k týmovému stylu hry není to ddčko které by rozhodlo hru Při taktice nejdřív soupeře zaměstnat děly a pak vytorpit zcela pohoří ustřílet dd třemi nevýraznými děly je totiž hrdinský výkon Jde o to že každý národ má nějaké + u dd us dd mají počet torpéd rus dd mají možnost odpalu celé salvy na ráz ijn dd mají dosah +camo  němci zase ůhly odpálení  torpů ..... Ale tady.. máte taky negativní zkušenosti s tímto strojem? 

A ještě bych rád dodal že ponor torpéd je pro mne nepochopitelný existovaly doopravdy takto odlišné stroje?    Jinak jsem rád za každé nové plavidlo ale občas jak všichni víme by se leccos dalo zvládnout lépe zvláště pak pro hráče s pů a pro ty kteří si odemknou nelehkým hraním prémiovku a potom je v obchodě...............

[IDDQD]
Korzár
2,657 posts
1,467 battles
14 hours ago, ngc4414 said:

A ještě bych rád dodal že ponor torpéd je pro mne nepochopitelný existovaly doopravdy takto odlišné stroje?    Jinak jsem rád za každé nové plavidlo ale občas jak všichni víme by se leccos dalo zvládnout lépe zvláště pak pro hráče s pů a pro ty kteří si odemknou nelehkým hraním prémiovku a potom je v obchodě...............

No za druhé světové války se používala spousta různých torpéd. Máš akustická torpéda, magnetická torpéda, torpéda s TNT hlavní, s ... . Ale to je téma pro jiné vlákno. Ve zkratce, u torpéd se vždy nastavoval ponor a rychlost. Takže i taková torpéda existovala. Hold, každý národ je nějaký,mně se odlišnosti mezi nimi líbí. Nicméně někdy to přináší více škody, jak užitku. :)

[FF-CZ]
Players
112 posts
9,996 battles

Díky za odpověd . ale já spíš nepochopil proč aplikují ddčka s takovou odlišností která snižuje možnost vlastní obrany za předpokladu že se jejich počet tím zvýšil ale máš pravdu patří to jinam

Sign in to follow this