Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.6.14 - Změny u amerických letadlových lodí

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
6,655 posts
4,521 battles

Kapitáni! :cap_rambo:

Co říkáte na změny, které se dotkly amerických letadlových lodí?

Napište nám své názory!

[CS-N]
Alpha Tester
4 posts
3,912 battles

Naprosto "úžasné" ....    Nejenže ani dřív nešlo si vybrat konkrétní množství jednotlivých typů letadel , teď už si za amíky ani nevyberu zaměření na stíhače či bombardéry.  Geniální nápad, vždyť by za ty letadlovky ještě někdo mohl chtít hrát...   

[GORO]
Players
6 posts
7,503 battles

Nechápu smysl tohoto kroku. Vzala se hráčovi možnost volby. US letadlovky vynikaly právě díky stíhačům. Dvě letky stíhačů byl trumf US letadlových lodí. Teď jsou sice univerzálnější, ale nevynikají v ničem a především proti prémiovkám jsou naprosto nekonkurenceschopné.  

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,049 posts
14,076 battles

Cim vic tady ctu narky "elitnich" hracu CV tim vice jsem rad ze zmizely ty nesmyslne paluby u US CV ktere byli akorat pritezi pro vlastni tym a ted tam jsou celkem rozumne varianty letek.

• Cool 1

[GORO]
Players
6 posts
7,503 battles
15 hours ago, Sigimundus said:

Cim vic tady ctu narky "elitnich" hracu CV tim vice jsem rad ze zmizely ty nesmyslne paluby u US CV ktere byli akorat pritezi pro vlastni tym a ted tam jsou celkem rozumne varianty letek.

Ale tam nejsou žádné varianty letek. Je tam jen jedna možnost. Narozdíl od Japonských lodí, kde si hráč může vybrat styl, který mu nejvíce pasuje.
Proč Japonské mají možnost volby a US ne? To nedává smysl.
Někomu může padnout aktuální styl, neříkám že ne. 
A narážka na "elitní" hráče moc smysl nedává. I přes jakoukoliv snahu o "blbuvzdornost" je to jen hra a vždy to budou hrát děti, příležitostní a rekreační hráči popřípadě nově příchozí nováčci. Tak to je a tak to bude vždy. Proto je lepší způsob umožnit hráči si svůj styl přizpůsobit, než ho tlačit do rolí, které se mu nehrají tak dobře.
Možnost vlastní volby ve hře je vždy vítaný benefit. Nevidím žádný důvod proč by se to mělo až tak osekat. 

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,049 posts
14,076 battles
24 minutes ago, Doomakeron said:

Ale tam nejsou žádné varianty letek. Je tam jen jedna možnost. Narozdíl od Japonských lodí, kde si hráč může vybrat styl, který mu nejvíce pasuje.
Proč Japonské mají možnost volby a US ne? To nedává smysl.
Někomu může padnout aktuální styl, neříkám že ne. 
A narážka na "elitní" hráče moc smysl nedává. I přes jakoukoliv snahu o "blbuvzdornost" je to jen hra a vždy to budou hrát děti, příležitostní a rekreační hráči popřípadě nově příchozí nováčci. Tak to je a tak to bude vždy. Proto je lepší způsob umožnit hráči si svůj styl přizpůsobit, než ho tlačit do rolí, které se mu nehrají tak dobře.
Možnost vlastní volby ve hře je vždy vítaný benefit. Nevidím žádný důvod proč by se to mělo až tak osekat. 

Jako davat hraci moznost jestli byt velkou nebo stredni pritezi pro vlastni tym neni zadny benefit ale naopak chyba konceptu.
Za me jedna dobra paluba bez moznosti vyberu je mnohonasobne lepsi nez mit moznost vyberu ze dvou spatnych variant (ted se bavime o US CV - Jap CV jsou kapitola sama o sobe).
A ano souhlasim ze je ted rozdil mezi Jap a US ale za me by klidne mohli jednu vyvazenou palubu i Jap. Sice to omezi diverzitu ale na druhou stranu se budou CV mnohem lepe vyvazovat proti sobe a snad by se diky tomu konecne mohlo WG dostat k celkove predelavce CV co uz slibuje rok.

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles

Musím souhlasit s Doomem.
Každý deck měl své plusy a mínusy. Zahrát se dalo s každým. Teď má US kočkopes deck, který není v ničem lepší než IJN deck. Takže dřív jsem měl na výběr ze 3 špatných variant a vybral jsem si tu, která mi víc sedí. Teď mám jednu špatnou variantu bez výběru. Tomu říkám řešení:fish_glass:. Dřív jsem mohl alespoň pokrýt vlastní tým. To teď na rozdíl od IJN CV dělat nemůžu.
Veškerou iniciativu dali IJN CV která si vybrere jestli mě ufighteruje, nebo přebombí. 
Zbytek úprav je ok, ale tenhle nerf byl imo zbytečný...

P.S.: Odstranění bomb decku bych překousl, ten byl trošku mimo, ale proč zařízli FP deck nechápu.

[WG]
WG Staff
6,655 posts
4,521 battles

Děkujeme za vaše komentáře a zpětnou vazbu. Se zítřejším příchodem aktualizace 0.6.15. zavírám toto vlákno. :fish_viking:

Guest
This topic is now closed to further replies.