Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.6.14 - Hlášení chyb

24 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
6,820 posts
4,526 battles

Kapitáni,

jestliže narazíte ve verzi 0.6.14 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme 

:Smile_honoring:

[GORO]
Players
6 posts
7,503 battles

Zdravím.

dnes 5.12. cca v 21:30.
Hra s letadlovou lodí Hiryu proti Kaga.
Mapa: trojzubec Epicentrum

V průběhu hry přestaly vzlétat letadlové letky. Při povelu k zvlétnutní se klasicky zobrazil waypoint, ale nic se nestalo.  Letadlová loď nehořela a byla v tu dobu prakticky nepoškozená. Letky zvlétly v průběhu hry dvakrát a pak už ne.
Zkusil jsem hru shodit a rychle najet zpět, ale se stejným výsledkem. Bohužel to vedlo i k prohře týmu neb do té doby jsme vyhrávali.
Jinak hra celkově jela bez problému 60fps+, loď se pohybovala normálně.

Players
5,314 posts
31,615 battles

Je to jen kosmetické, ale dal jsem 2x sekundárkama a ve výsledcích je, že byla loď sundaná torpédem.

Sch_sekund.png

Sch_sekund_a.png

[CSKF]
[CSKF]
Players
12 posts
5,007 battles
On 7. 12. 2017 at 6:16 PM, Deborka said:

Ahoj po dnesni aktualizaci mam problem. Vůbec se nenačte wows jen vyskoci tahle stranka. Preinstalovani nepomohl. Poradite? Pokud spatne vlakno omluvam se .http://www.imagehosting.cz/?v=errorjej.jpg,

Pokud nepomohla reinstalace, tak pak jedině vytvořit incident na podpoře a doufat.

Já mám od včerejška podobný problém - při vypínání hry vyskočila kritická chyba ( nějaký problém s dynamickou knihovnou ucrtbase.DLL ) ...

...a dnes při spouštění hry přes WGC nastalo pro změnu tohle...

...a i když se pokusím hru spustit mimo WGC ( který stále už skoro 5 hodin ověřuje integritu hry ) přímo .exe souborem, dostávám pořád tuhle hlášku...

Spoiler

CEO.png.388e7ffaf7f88bfc2847aa662f647b40.png

Pro úplnost ještě DxDiag...

Spoiler

Tohle byla teda opravdu povedená aktualizace. GJ WG. :puke:

EDIT: Na ENG fóru se to taky řeší, tak snad to opraví co nejdřív...

Edited by EZI3

[R_R]
Beta Tester
605 posts
17,438 battles

Mám dotaz děje se to po malé aktualizaci 0.6.14.1 kdy hra apsolutně někdy nereaguje ping mám 38 ve hře 50-600 další věc při vstupu do bitvy mě to vyhodí na přihlašovací stránku po skončení hry totéž ........... umřu v bitvě chci jít do přístavu opět vrácení na uvodní přihlašovací stránku.Nevím co bylo v dané miniaktualizaci ale po jejím stažení jsou obrovské problémy s hrou tak se ptám má někdo podobný problém ?

Players
6 posts
12,388 battles
On 8. 12. 2017 at 8:42 PM, EZI3 said:

Pokud nepomohla reinstalace, tak pak jedině vytvořit incident na podpoře a doufat.

Já mám od včerejška podobný problém - při vypínání hry vyskočila kritická chyba ( nějaký problém s dynamickou knihovnou ucrtbase.DLL ) ...

Reveal hidden contents

...a dnes při spouštění hry přes WGC nastalo pro změnu tohle...

Reveal hidden contents

...a i když se pokusím hru spustit mimo WGC ( který stále už skoro 5 hodin ověřuje integritu hry ) přímo .exe souborem, dostávám pořád tuhle hlášku...

Reveal hidden contents

CEO.png.388e7ffaf7f88bfc2847aa662f647b40.png

Pro úplnost ještě DxDiag...

Reveal hidden contents

Tohle byla teda opravdu povedená aktualizace. GJ WG. :puke:

EDIT: Na ENG fóru se to taky řeší, tak snad to opraví co nejdřív...

Obávám se že za tohle nemuže patch od WG ale aktualizace win 10.... která je venku od minuleho týdne. mam uplně stejný problém a nevim co s tím.

[CSKF]
[CSKF]
Players
12 posts
5,007 battles
48 minutes ago, Kvothe_cz said:

Obávám se že za tohle nemuže patch od WG ale aktualizace win 10.... která je venku od minuleho týdne. mam uplně stejný problém a nevim co s tím.

Kdepak, je to problém WG - já mám Win7, zásadně bez jakýchkoliv aktualizací, a stejně se mi hra nakopla. Po šesti hodinách bezvýsledného ověřování integrity, jsem hru odinstaloval a přes noc jsem ji ve WGC nechal stáhnout a znovu nainstalovat. Od té doby je zatím vše OK - pro jistotu jsem si zazálohoval všechny DLL z přeinstalované verze, a jestli se mi to znovu nakopne, přepíšu knihovnu která bude dělat problémy a uvidíme.

[R_R]
Beta Tester
605 posts
17,438 battles
1 hour ago, EZI3 said:

Kdepak, je to problém WG - já mám Win7, zásadně bez jakýchkoliv aktualizací, a stejně se mi hra nakopla. Po šesti hodinách bezvýsledného ověřování integrity, jsem hru odinstaloval a přes noc jsem ji ve WGC nechal stáhnout a znovu nainstalovat. Od té doby je zatím vše OK - pro jistotu jsem si zazálohoval všechny DLL z přeinstalované verze, a jestli se mi to znovu nakopne, přepíšu knihovnu která bude dělat problémy a uvidíme.

mám právě také win 7 a mám docela dost problémů s hrou .... v jiném vlákně jsem četl že dělali na server hotfix pro letadlovky tak jestli to ještě nezpůsobuje problémy ale je fakt že na aktualizaci 0.6.14.1 jsem slyšel hodně výtek že stím má dost lidí problémy tak těžko říct co v těch 80mb bylo :D

• Cool 1

Players
6 posts
12,388 battles

Takže tohle mi na problém se spuštením na win 10 po jejich aktualizaci napsala podpora:

Dear Kvothe_cz,

Thank you for contacting Customer Support regarding this issue and please excuse us for not being able to get to you earlier.

I am sorry something like that happened.

After investigating and collecting data, it seems that the last major update on Windows 10 brought some issues with our game.

We are currently working on a permanent solution and we hope we will be able to provide it soon.

In the meantime, there are a couple of workarounds that have helped some players, but it depends on your device configuration and it is not helping all our players. However, here they are:

1- Disable the Intel HD 3000 graphic solution and run World of Warships only over the dedicated GPU. This can be done through the Windows System management /Nvidia Control Panel or in some cases via the BIOS.

2- Disabling the dedicated GPU and running the game only with Intel HD was possible. This also can be done via the Windows System management.

In any case, running the game on minimum graphic quality, for the moment, is recommended.

I hope you will understand this limitation and that the game will be fully operational soon.

In case you need further assistance, please do not hesitate to contact us again.

Best regards,

Takže vi že nic neví:(

[CSNL]
Players
273 posts
10,580 battles

Po poslední aktualizaci, kdyz po potopení moji lodě chci předčasně do přístavu, obcas mne to vykopne rovnou ze hry. Asi za trest...

Players
45 posts
3,418 battles

Neměl jsem nikdy problémy s WoWs..a i když nejsem úplně hardcore hráče,čas od času si odskočím zahrát.Bohužel momentálně mi při načítání bitvy vyskočí chybová stránka ,hodně podobná té co tu uvádí EZI3 ( Posted Sunday at 11:59 AM · )...má někdo info co s tím? Mám win 7 ale jak tak sleduji,nejedná se o problém s verzí windows ale o cosi jiného.,Krká mě ,že když si chci zahrát tak nemůžu

[CSKF]
[CSKF]
Players
12 posts
5,007 battles
3 hours ago, Adenai said:

Neměl jsem nikdy problémy s WoWs..a i když nejsem úplně hardcore hráče,čas od času si odskočím zahrát.Bohužel momentálně mi při načítání bitvy vyskočí chybová stránka ,hodně podobná té co tu uvádí EZI3 ( Posted Sunday at 11:59 AM · )...má někdo info co s tím? Mám win 7 ale jak tak sleduji,nejedná se o problém s verzí windows ale o cosi jiného.,Krká mě ,že když si chci zahrát tak nemůžu

Mně pomohlo až přeinstalování hry...

[AMIR]
Beta Tester
2 posts
8,755 battles

Zdarec všichni,

cca týden zpátky při zaměření nepřátelské lodi na max, se zaměřená loď začne pohybovat trhaně. Dost špatně se tak předsazuje apod. Změna zaměřovače nepomohla. Připojení v pořádku, PC také cca pár měsíců nový herní comp.

Tak a babo raď kde je problém :)

Díky moc všem

Pavel

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,268 posts
14,751 battles
On 12. 12. 2017 at 8:45 PM, _broderick_ said:

Zdarec všichni,

cca týden zpátky při zaměření nepřátelské lodi na max, se zaměřená loď začne pohybovat trhaně. Dost špatně se tak předsazuje apod. Změna zaměřovače nepomohla. Připojení v pořádku, PC také cca pár měsíců nový herní comp.

Tak a babo raď kde je problém :)

Díky moc všem

Pavel

Měla jsem před pár týdny stejný problém. Absolutně nehratelne když loď se sune jak figurka po šachovnici. V některých případech nešla ani locknout. Po reinstalu hry no problemo :Smile_honoring:

Baba Lucy

[IDDQD]
3,268 posts
14,751 battles

Týká se to už několika verzí, ale při stlačená klávesy F3 mi z ničeho nic občas vyletí spotter či jakýkoliv jiný plane - klávesové zkratky zkontrolovány. :Smile_sceptic:

[AMIR]
Beta Tester
2 posts
8,755 battles
9 hours ago, LucyCZ said:

Měla jsem před pár týdny stejný problém. Absolutně nehratelne když loď se sune jak figurka po šachovnici. V některých případech nešla ani locknout. Po reinstalu hry no problemo :Smile_honoring:

Baba Lucy

Díky Lucy..vyzkoušim a ať se daří!

• Cool 1

[IDDQD]
3,268 posts
14,751 battles
Před 2 minutami _broderick_ řekl/a:

Díky Lucy..vyzkoušim a ať se daří!

NZ i Tobě

[IDDQD]
3,268 posts
14,751 battles

Tak mám novou chybku, kdykoliv když si chci od někoho zkopírovat link nebo jakýkoliv jiný text z PM, či chatu mi hra spadne na critical error - a to přesně v okamžiku stlačení CTRL+C, takže gratulka :Smile_great:

EDIT:  ověřeno 4x, screen nejde, win nedovolí, tedy buglá hra, max odfotím příště z mobilu, pro info.

[CRYO]
Players
380 posts
10,594 battles

Mizejici chat okna / okno s cleny divize .

Dole v liste pod lodema je vzdy viditelny chat okno z klan chatem . a tech nekolik dalsich oken co tam mam taky zmizi.

Problem pretrvava dobre pul roku , mozna dyl .

Posledni dobou uz to zacina docela jakoze fakt stvat , protoze se k tomu pridalo i vymazavani konverzace !

pfff.jpg

pfff2.jpg

• Cool 1

[WG]
WG Staff
6,820 posts
4,526 battles

Děkujeme za vaše hlášení chyb ve verzi 0.6.14.  Se zítřejším příchodem aktualizace 0.6.15. zavírám toto vlákno.  :fish_viking:

Guest
This topic is now closed to further replies.