Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.6.14 – Błędy, errory i bugi

18 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
687 posts
10,555 battles

Phra Ruang, niszczyciel tieru 3 Azji - nadal w naszym opisie jest Tajwan. Zgłaszałem to do supportu jak tylko w kliencie pojawiły się te niszczyciele. To okręt Tajlandii. Albo nawet bardziej Syjamu wtedy :) Zanim zmieniliście banderę na smoka, miał syjamską/tajską banderę nawet. Support prosił o źródła, a to tylko chochlik jest. Dałem im zresztą źródła :) Przyjrzyjcie się temu jeszcze raz...

• Cool 1

[N_D]
[N_D]
Players
112 posts
16,376 battles

Witam

W czacie klanu obok nicków graczy aktualnie zalogowanych pojawiają się dwa skrzyżowane miecze informujące że dana osoba jest aktualnie w bitwie. Błąd polega na tym że nie zawsze to działa czasem nie ma tego symbolu. Co więcej zdarza się że tylko część z nas nie widzi ikony bitwy przy jakimś nicku gdy reszta ma prawidłowe wskazanie. Przeszkadza przy formowaniu dywizjonów.

• Cool 1

[QTAZ]
Players
393 posts
11,616 battles

W poprzedniej łacie zniknęły wszystkie dodatkowe głosy ( ARP i Seagal ), w aktualnej wersji dalej ich nie ma. Widocznie komuś za bardzo przeszkadzały...

Players
6 posts
6,063 battles

Witam.

Coś jest skopane w optymalizacji, teraz w porcie karta graficzna jest obciążona w 100% gdy podczas rozgrywki max 85%, absolutnie nie logiczne.

W porcie wentyle GPU wyją na maksa i tylko wyłącznie w porcie, do tego gra potrafi się zaciąć na tym widoku.

Nie mam żadnych modów, karta GTX 660 TI.

[PLO]
[PLO]
Players
806 posts
20,309 battles
10 hours ago, zagonczyk78 said:

Witam.

Coś jest skopane w optymalizacji, teraz w porcie karta graficzna jest obciążona w 100% gdy podczas rozgrywki max 85%, absolutnie nie logiczne.

W porcie wentyle GPU wyją na maksa i tylko wyłącznie w porcie, do tego gra potrafi się zaciąć na tym widoku.

Nie mam żadnych modów, karta GTX 660 TI.

To nie bug to feature ;)

To normalne, gra ma tak od początku. Port jest bardziej wymagający niż bitwa....

[SOK]
[SOK]
Players
2,693 posts
24,706 battles

Misie kochane:

Screen 1: misje sie zresetowały?!

Screen 2: torpedy z hsiengyanga?

shot-17.12.05_13.40.18-0626.jpg

shot-17.12.05_16.53.54-0185.jpg

[HOB]
Moderator
1,872 posts
8,060 battles
16 hours ago, DrunkenFish said:

To nie bug to feature ;)

To normalne, gra ma tak od początku. Port jest bardziej wymagający niż bitwa....

Wywalili problem wraz z wersją 1.9 World of Warplanes, to musieli go na chwilę gdzieś przechować. Padło na udki. Kiedyś grałem bitwa po bitwie - nic się nie stało. Ale jak zostawiłem hangar i gdzieś polazłem - to porządnie mi się laptok nagrzał. A w samolotach nie ma już tego problemu, bo po kilku minutach bezczynności wywala z serwera.

Players
19 posts
18,353 battles

witam gra mi nie działa po pobraniu nowej aktu 6.14.1  gram bez modów zrobiłem wsztko  sprawdzianie plików i  uruchomianie w trupie bez modów tez nic nie działa

nie .jpg

WG Staff
2,392 posts
4,321 battles

O 14:00 wypuścimy mini patch, który ma na celu naprawę błędy z odrywaniem się eskadr z pokładu CV po tym jak lądująca eskadra była zestrzeliwana w trakcie lądowania.
To prowadziło do kolejkowania się rozkazów bez egzekwowania ich.

Ponieważ nie planujemy wyłączenia serwerów jest szansa, że będzie trzeba zresetowac klient gry ok. 14:00.

Players
2 posts
528 battles
On 7.12.2017 at 9:45 AM, Partyzant_Toudi said:

witam gra mi nie działa po pobraniu nowej aktu 6.14.1  gram bez modów zrobiłem wsztko  sprawdzianie plików i  uruchomianie w trupie bez modów tez nic nie działa

nie .jpg

witam

mam ten sam problem

Beta Tester
1,167 posts
9,737 battles

Nadal w wersji 0.6.14.1 jest nieusunięty "błąd"  / bałagan w invetory po zdobyciu kamuflaży haloweenowych. Są one nadal sortowanie alfabetycznie, co powoduje powstanie bałaganu w "inwentarzu". Proponowane rozwiązanie: dodanie do kamuflaży z ewentu Halloween'wego przedrostka "Halloween 2017", przez co mechanizm sortowania zgrupowałby je razem. Kamuflaże za zbieranie kolekcji urodzinowej dzięki wspólnej nazwie "Congratulatory" są elegancko zgrupowane razem, więc można by zastosować sprawdzone wcześniej rozwiązanie.

Ilustracja problemu poniżej.

inventory01.jpg

inventory02.jpg

Players
227 posts
10,525 battles

W zakładce misje pokazuje ukończone misje (czy tak powinno tak być ?)

shot-17_12.14_11_43.14-0517.thumb.jpg.348ba94fdabbfacdd2d638b0ee7a9cbe.jpg

[ISEN]
Moderator
4,919 posts
56 minutes ago, 1031 said:

W zakładce misje pokazuje ukończone misje (czy tak powinno tak być ?)

shot-17_12.14_11_43.14-0517.thumb.jpg.348ba94fdabbfacdd2d638b0ee7a9cbe.jpg

Pomaga na to przelogowanie się. Mam dokładnie tak samo - po paru bitwach pojawiają się misje już zakończone. Wylogowałem się i zalogowałem i zniknęły.

• Cool 1

[LSDZ]
Beta Tester
5 posts
12,041 battles

Mam  problem ze stroną klanu w grze. Dziś zebraliśmy 5000 ropy. Po zalogowaniu do gry wyskoczył komunikat o tym, że możemy wybudować.  Z tym, że po wejściu w grze w zakładkę klanu wywala poniższy błąd. Mają to wszyscy członkowie klanu.

image.thumb.png.021f79f21f55787a5a530b121ef81dcf.png