Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Admiral_Pitti

Limit DDs na bitvu !!!!

63 comments in this topic

Recommended Posts

Players
8 posts
8,858 battles

Tak a už toho mám vážně dost!!! Bitvy na vysokých tierech (hlavně 9-10) nejsou bitvy lodí ale DDs!!! Proč pořád není omezen limit DDs!!! Na vysokých tierech se nehraje nic jiného než minimálně 5dds proti 5 dds, včera dokonce bitva 6dds proti 7 dds!!! Letadlovky se prakticky přestali hrát, takže bitvy rozhodují právě tihle EDIT na DDčkách... Navíc mi přijde že za DDčka hraje nejvíc dědí, kteří je hrají absolutně bez mozku, stylem WoT. Do pěti minut je 90% bitev rozhodnutých právě kvůli těmto EDIT, kteří do pěti minut vychcípají na jedné nebo na druhé straně teamu a zbytek bitvy se jen dohrává bez šance na zvrat...

Za mě jednoznačně maximální limit DDs na bitvu 3 na každé straně, je to zavedené na letadlovkách, tak proč to nejde i na DDčkách? Výmluvy že je málo hráčů a že by se dlouho čekalo jsou nesmysli, raději si počkám a zahraji rozumnou bitvu, než to co z toho je momentálně. Je mi jasné že to WG z ekonomického pohledu vyhovuje, DDčka mají méně životů=moc toho nevydrží a dřív vychcípají=jsou dříve v přístavu, bitvy se tím zkracují i pro ostatní lodě=rychleji mizí dublony z účtů (hlavně tupcům co utrácejí dublony za doplňky, kamufláže a pod...), ale to že tímto přístupem a logikou WG hru ničí a kazí jim zjevně nevadí... Prostě stejný model jako udělali s tanky... 

Díky WG !!!

Edited by Kampa1987
Verbální útoky
  • Cool 2

Players
5,303 posts
31,615 battles

DD je ve hře teď tolik, protože nějaký "chytrý mozek" vymyslel 2 navazující mise, kde první krok první mise začíná "zasáhni 10x lodními torpédy".

Takže DD zrejme hraje, kdo nohy a ruce ma.

V druhé misi je dokonce jeden z kroků 50000? DMG zaplavením.

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,043 posts
14,060 battles

Priznej se ze ty hrajes hlavne BB?

[ATHOS]
Players
24 posts
9,890 battles

ja tedy krome letadlovek hraju vse..... nicmene je pravda,ze ze diky navalu DD jsem bitevky prestal ted hrat-nebud delat tem detem svicny terc-radsi si vezmu kriznik s radarem a par jich znicim,nebo pomohu znicit. Ale pokud s tim neco rychle neudelaji,bitvy se zmeni jen na DD proti DD...........a to me fakt nebavi...kor,kdyz nevim,cim jsem si to zaslouzil,vetsinu neschopnych hracu s DD je vzdy na strane ,kam hra posle me

[O-S-W]
Players
257 posts
12,450 battles

souhlas, sám mám asi 10ks DD různých tieru (včětně 3 desítek) + mraky CA, CL a BB, ale poslední dobou mít 4-6DD v týmu je skoro běžné. Limit bych nastavil na 3-4ks pro každou stranu max. Nebo by to chtělo buff CV (Taiho mám, ale vytáhnu ho jednou za 14 dní na 10 minut a poté znechuceně zase přecházím zpět na CA/CL). Limit DD na bitvu je krok správným směrem

[POFF]
[POFF]
Players
442 posts
9,511 battles

No a právě proto, že by limit DD v bitvě byl krokem správným směrem, tak se ho tu nedočkáme.

Proč? Protože WG. 

S vědomím, že všichni jsme Gogo, se loučím :cap_cool:

Players
625 posts

Ono ironicky to povie aj DDčkar,že čím viac DD tým menej zábavy.

A 3-4 max. a hlavne aby tie DDčka boli vyrovnané...nie že ma niekto Kiev a Tashkent a ďalší Gearing a Z-52.

[T-N-T]
6,043 posts
14,060 battles

Ja jezdimhlavne DD a po pravde cim vice DD tim je to pro me zajimavejsi a zabavnejsi.

[RAS]
Players
152 posts
10,914 battles

Tohle rikam porad uz od dob, kdy se teprve zacalo mluvit o vsech radarech a dalsich ficurach, ktery mely vyrovnat sily... Limit 3 DD na stranu by byl uplne dostatecny.. Ale WG... tohodle se urcite nedockame a nezbyva nez vydrzet, az bude po ukolech... 

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles

Já klidně uvítám pravidlo že když vezmu Šimpanze, tak naproti bude taky jenom jeden DD a 11 BB.
Nic bych proti tomuto MM neměl.:cap_cool:

• Cool 1

Privateer
291 posts
6,075 battles

Problem takoveho poctu DD spociva spis v tom, ze pri poctu BB se nedostava dost krizniku, ktere muzou DDcka potlacovat. Vetsinou to prave byva 5DD+5BB a dva krizniky. Propojit nasazovani DD a BB a bude lip :)

btw vcerejsi zazitek: snad po roce a pul mi padl Ocean. Misto aby DDckari smokovali nase BB, sedeli na stredu, kazdy ve svem (!) smoku a opichavali nepratelske BB. Vsechny krizniky v bitve umrely behem dvou tri salv a pak uz to byl jen paskvil.

Hraci by meli min koukat na Flamu videa.

[T-N-T]
6,043 posts
14,060 battles
28 minutes ago, yaketymasq said:

Problem takoveho poctu DD spociva spis v tom, ze pri poctu BB se nedostava dost krizniku, ktere muzou DDcka potlacovat. Vetsinou to prave byva 5DD+5BB a dva krizniky. Propojit nasazovani DD a BB a bude lip :)

btw vcerejsi zazitek: snad po roce a pul mi padl Ocean. Misto aby DDckari smokovali nase BB, sedeli na stredu, kazdy ve svem (!) smoku a opichavali nepratelske BB. Vsechny krizniky v bitve umrely behem dvou tri salv a pak uz to byl jen paskvil.

Hraci by meli min koukat na Flamu videa.

A muzes mi prosim rici cemu by ten smouk tem BB byl? Nezaspal tady nahodou nekdo par zmen? :cap_book:

• Cool 2

Privateer
291 posts
6,075 battles

Nevim kdo co zaspal. Pravda, nevybavuju si momentalne jak ted funguje mechanika kdyz strilis za smokem (imho nestrilis ve smoku, tak by to porad melo omezovat tvuj spot), ale jestli ti moznost "zmizeni" ve smouku, kdyz nestrilis, nepripada dost uzitecna, nemusime se dal bavit. Stejne je to tu offtopic.

Players
856 posts
11,895 battles
3 hours ago, HavranRyc said:

Já klidně uvítám pravidlo že když vezmu Šimpanze, tak naproti bude taky jenom jeden DD a 11 BB.
Nic bych proti tomuto MM neměl.:cap_cool:

Tohle se se mi jednou stalo a s vidinou noveho galaktickeho rekordu jsem to uplne zmrvil a nahral do 100t.dmg:Smile-_tongue:

[T-N-T]
6,043 posts
14,060 battles
35 minutes ago, yaketymasq said:

Nevim kdo co zaspal. Pravda, nevybavuju si momentalne jak ted funguje mechanika kdyz strilis za smokem (imho nestrilis ve smoku, tak by to porad melo omezovat tvuj spot), ale jestli ti moznost "zmizeni" ve smouku, kdyz nestrilis, nepripada dost uzitecna, nemusime se dal bavit. Stejne je to tu offtopic.

sf2UL4b.gif

Ach jo doporucuji si nastudovat aktualni mechaniku smoku jelikoz z tveho prispevku je videt ze si posledni zmeny bud nezaznamenal nebo zcela ignoroval.

A bohuzel nejsi sam :Smile_sad:

Players
5,303 posts
31,615 battles
2 hours ago, Sigimundus said:

A muzes mi prosim rici cemu by ten smouk tem BB byl? Nezaspal tady nahodou nekdo par zmen? :cap_book:

Ty nechápeš funkci kouře tak, jak byl původně zamýšlen ? Mě by teda včera docela pomohl, abych nabral sil a odplazil se z bojiště. 

[T-N-T]
6,043 posts
14,060 battles
4 minutes ago, ims21 said:

Ty nechápeš funkci kouře tak, jak byl původně zamýšlen ? Mě by teda včera docela pomohl, abych nabral sil a odplazil se z bojiště. 

Mrtve BB dobre BB a je jedno v jakem tymu :Smile_trollface:

OK ted vazne - opravdu si myslis ze by mel DD jezdit vzadu na urovni BB a snazit se je smoukovat?

Jinak resenim "prilisneho" poctu DD ve hre by klidne bylo i omezeni poctu BB na 3 na tym ale to zatim nikdo nenavrhuje.

Privateer
291 posts
6,075 battles
11 minutes ago, Sigimundus said:

...

OK ted vazne - opravdu si myslis ze by mel DD jezdit vzadu na urovni BB a snazit se je smoukovat?

..

Zrovna na Oceanu by mohl (dokonce si myslim ze by mel). Minimalne jeden ze ctyr by mohl pomoct bitevkam kdyz jsou v nevyhodne situaci, tj proti presile. Aspon jim dat cas na heal. Ale tento flejm nema s tematem moc spolecneho, nechme toho. Stejne si kazdej tlacime svou pravdu. To jsem opravdu nechtel.

Players
5,303 posts
31,615 battles

Kdyz mas utkvelou predstavu, ze s BB se da jezdit jen vzadu, tak se nema cenu o nicem bavit...  Ale skutecne se s ni da prejet i pomyslna polovina mapy. I kdyz, nekteri v nich maji asi silnej magnet, kterej je odpuzuje od pomylsne poloviny mapy, pripadne je vtahne do davno obsazene krajni baze.

CV, 3BB, 3DD a zbytek CA by bylo optimalni.

• Cool 1

[T-N-T]
6,043 posts
14,060 battles

Kluci tak si prosim vyberte jeden rika ze by BB meli byt ve predu kde je jim smoke na nic jelikoz na kratkou vzdalenost je trefi i poslepu(navic ani nesmi strilet pokud nechteji byt vydet az na druhy okraj mapy) a druhy zase ze by meli byt vzadu (+-18km od nepritele aby nebyli spotnute) a hezky strilet ze smouku.

Players
5,303 posts
31,615 battles

Zapomněl jsem, že smoke je vpodstatě na to, aby si dva blbci v DD vlezli do stejného a čekali na přijíždějící torpéda, jak to vidím poslední dobou hodně často.

[ATOM]
Players
245 posts
9,614 battles

napadá mě, že by ten čoudes mohl bejt pro tu jednu mogami/hippera co na každé straně je kvůli pokrytí?:cap_haloween:

[O-S-W]
Players
575 posts
10,266 battles

Tak rychle všichni opraště křižníky a letadlovky ať si taky můžou začít stěžovat dédéčkáři :cap_book:

Players
5,303 posts
31,615 battles

Ona ta záplava DD zase přejde.  30. končí mise s jedním z úkolů na 50k dmg zaplavením...  Nechci se rouhat, ale uz si nepamatuju, kdy bych zaplavením poskytl víc jak 1k HP a to torpeda schytavam casteji nez bych chtel...

Sign in to follow this