Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YasuLord

-BES-

32 comments in this topic

Recommended Posts

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Zdravím všechny, klan  -BES- přijímá....a je to tu zase, máme nových 10 míst pro nové hráče, tak neváhejte, nečekejte, a přihlašte se !!! Veškeré informace a podmínky najdete na našich stránkách http://bes-clan.wbs.cz ....

Edited by Lord_Good
  • Cool 3

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,236 posts
9,933 battles
V 24. 11. 2017 v 1:04 Lord_Good řekl/a:

Zdravím všechny, klan  -BES- přijímá....a je to tu zase, máme nových 10 míst pro nové hráče, tak neváhejte, nečekejte, a přihlašte se !!! Veškeré informace a podmínky najdete na našich stránkách http://bes-clan.wbs.cz ....

Skvělá parta pohodových lidí - neváhala bych, kdybych nebyla sezdaná s nesmrtelnými.
Můžu jen doporučit. !!!! 
:Smile_great:

• Cool 3

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,325 battles

Když mi o Vás kolega z klanu říkal, netušil jsem, kdo jste. Pak jsme se potkali v CW a předvedli jste sympatický výkon. Držím Vám palce kluci! Máte potenciál být fakt dobří. :Smile_Default:

• Cool 3

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Děkujeme za hodnocení i další přání, dostat se do tajfunu nebylo a není snadné, ale když se ohlédnu za ostatními klany CZSK, kteří jsou za námi, máme pochopitelně radost, když klan fotrů a důchodců (skoro) to ještě umí roztočit...

• Funny 2

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Podmínky pro vstup do našeho klanu nejsou nikterak složité, ani nesplnitelné...

-  Pokud možno, mít ve svém přístavu lodě VIII tieru neprémiové...samozřejmě, čím výš, tím lépe...

- mít nainstalovaný TS3...

- hráčského ducha, smysl pro týmovou bitvu...

- umět se pobavit, zasmát, prostě být komunikativní

- a také trošku aktivity v hraní, tedy, zajít si zahrát WoWs několikrát do týdne....

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Ze zkušenosti z poslední doby zde přikládám pár stručných informací, se kterými se setkávám a raději tady odpovím hned...

- jsme absolutně normální hráči, i když statistiky některých vypadají zajímavě, proto, když náhodně oslovuji jiné hráče, nemusí se bát, že nám jde o staty

- jsme také úplně normální i v tom, že mezi námi netrpíme povýšenecké hráče, snažíme se naopak nové hráče vést ke komunikaci, týmové hře a podobně...

- jsme spolek chlapů,ženáčů a postarších, takže neočekáváme, že se u toho bude sedět 24H 7 dní v týdnu...i přesto, že se nesetkáváme často, dotáhly jsme to vysoko...myslím tím, v prvních klanových bitvách až do tajfunu....

• Cool 3

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Rád bych tímto všem našim hráčům, ale i nově příchozím, i těm, kteří ještě váhají vstoupit do našeho klanu (sic nevím proč), šťastně a veselé prožití vánočních svátků, hodně dárků (nejlépe však těch obrovských balíčku od Santy z WG) pod stromečkem...Těm ostatním děkuji za sledovanost, za projevenou účast kliknutím..

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,236 posts
9,933 battles

Krásné svátky plné pohody a do Nového roku žádné mantáky a detonačky! :Smile_trollface: ...a to zdraví taky stojí za zmínku....a prachy taky vlastně ještě jednu věc: _______ tu si dosaďte sami.
Taky a vlastně ještě to Ň

s pozdravem IDDQD

• Cool 3
  • Funny 1

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Zdravím hlásící se nový kapitáni...

Jakožto jsme klan smíšený věkově, nemáme v podmínkách uvedeno, jak starý hráč to musí být, je nám to vlastně fuk, u nás spíše preferujeme komunikaci, umět se pobavit, neurážet se, nebýt rapl.....

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Děkujeme všem, kteří se hlásí k nám do klanu, ale rád bych poprosil, aby si trošičku důkladněji přečetli naše skromné podmínky...

Jinak, naše vánoční soutěž klanová se blíží ke konci, snad není poslední, a pro nové hráče je hodně motivující.... :cap_like:

• Cool 1

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Ještě skromný dodatek, prosím, než opravdu kliknete na přihlášku do našeho klanu, prostudujte si třeba naše stránky na adrese:  http://bes-clan.wbs.cz    kde naleznete hodně odpovědi na své někdy zvláštní otázky...

Players
16 posts
2,027 battles

Ahoj stále máte volné místo? Měl bych o něj zájem, kdyby se teda objevilo. Z předchozího klanu jsem byl vyhozen, protože jsem neměl žádnou desítku (získal jsem ji pár dní potom). Na TS jsem byl aktivní a i jsem odjel 7 bitev v Clan war.

• Funny 1

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Vážení kapitáni, neváhejte vstoupit do našeho klanu, už je opravdu na čase, míst ubývá, takže nejvyšší čas se hlásit do klanu -BES-, mezi normální hráče, kteří to dotáhly až do tajfunu...

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Jinak, teď již vážně, TS je fakticky nutností, takže prosím nové uchazeče, aby s tím počítali...

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Takže ještě stále volné místo, přiznám se, takový zájem mne velmi mile překvapil...Děkuji všem účastníkům.....

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,236 posts
9,933 battles

Kam spěcháš s náborem Lordíku? Nechej si místo volný, co když narazíš na někoho dobrého a nebude pro něj volno? :Smile_great:

BTW jsem zvědavá, kolik příspěvků si sem ještě napíšeš - nebou soupeříš s OSW, čí příspěvek bude svítit v topicu: nábor? :Smile_teethhappy:

[-BES-]
Players
98 posts
9,199 battles

Milá Lucinko, já nikam nespěchám a místo pro dobrého hráče vždy najdu... a to nesoupeřím, jen oznamuji aktuálně, jak to vypadá...

• Cool 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,236 posts
9,933 battles
V 16. 1. 2018 v 15:04 TheComedian1983 řekl/a:

Doporučuje 11 z 10 nesmrtelných. Ti nesmrtelní kteří to nedoporučují to doporučují, ale jen o tom neví.

I zde a bez keců !!!!! :Smile_honoring:

tihle kluci jsou prostě řízci, který mám ráda - doporučuju !!!! :Smile_medal:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.