Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Mad_Jack_The_Pirate

Para Kasma

35 comments in this topic

Recommended Posts

[EJDER]
Players
169 posts
11,211 battles

Premium hesap veya premium gemi olmadan çok zor. Çok sabırlıysan başka tabi:)

Players
634 posts
21,655 battles

Vaybe neydi o günler oyuna ilk başladığım zamanlardı pre hesap kullanmıyordum oyunda fazla çeşit zırhlıda yoktu NEWMEXICO ile 1743 maçyaptım :cap_haloween: halen en çok maç yaptığım 2. gemi  bu 1743 maçın1500 ü kredi kasmak içindi çok zahmetli ve sabır zorlayan zamanlardı NEWMEXICO ile 1500 maçta 120-130 milyon kredi kasmışımdır heralde 

Yani sözün kısası pre hesapsız pre gemisiz kredi kasabilmen için bolca sabıra ve zamana ihtiyacın olacak 

Players
50 posts
2,370 battles

pre hesap haftanın görevinden çıkıyor ama ne avantajı var ? pre 24 saatlik pre alınca nasıl kasmamı önerirsiniz ? elimdeki gemiler

alman level 6 7 zırhlılar

japon level 5 muhrip

bide anakartın kutusundan çıkan dandik level 2 diana mı ne rus kurvazor var premium :P

birde bunları satarsam 2 m daha kasmam gerekiyor 11 m için satayim mi ? level 6 zırhlıyı operasyonda kullanıyorum

Beta Tester
308 posts
7,655 battles

Kredi biriktirmek için bir sürü birbirinden farklı yöntem var. Yüksek seviye bir premium gemi ile veya premium hesap varken seviye 5 ve 6 gemilerle kredi biriktirebilirsiniz.

Servis maliyeti, onarım maliyeti değildir. Geminin aldığı hasardan bağımsız olarak, geminin savaşa girmesi için kesilen ücrettir. Harcanan sarf malzemeleri ve mühimmat servis maliyetine eklenir.

Premium aktifken Oktyabrskaya Revolutsiya, Kamikaze R, Graf Spee, Nelson, Missouri gibi görev ile veya serbest deneyim ile ücretsiz olarak elde edilebilen gemilerle çok rahat kredi biriktirebilirsiniz. 

Ayrıca süpertest bilgilerine göre yeni yıla doğru Duke of York görevi gelecek, bir önceki görevleri kaçırdıysanız bunu kaçırmamanızı tavsiye ederim.

• Cool 4

Players
521 posts
12,368 battles

Çok şükür şu forumda "200k vurdum lose aldım", "2k bilmem ne maçım var (ama sorsan gemisiyle 2k PR yok)", yazanlardan başka gerçek oyun ve gündem bilgisine sahip kişiler halen var.

• Cool 2

[EJDER]
Players
169 posts
11,211 battles
4 hours ago, OttomanSIap said:

Çok şükür şu forumda "200k vurdum lose aldım", "2k bilmem ne maçım var (ama sorsan gemisiyle 2k PR yok)", yazanlardan başka gerçek oyun ve gündem bilgisine sahip kişiler halen var.

İkidir bu tür küçümseyici mesajlara denk geliyorum. Bi zahmet bırakın isteyen istediğini istediği şekilde paylaşsın. Bilgisi olan bilgisini, ilgisi olan ilgisini...

• Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles
32 minutes ago, Gong_ER said:

İkidir bu tür küçümseyici mesajlara denk geliyorum. Bi zahmet bırakın isteyen istediğini istediği şekilde paylaşsın. Bilgisi olan bilgisini, ilgisi olan ilgisini...

Yaw bunlara bakma sen...onlar konuşur konuşur dururlar...sonrada küserler , mesaj ve tüm konu başlıklarını sildirirler kendi açmış oldukları....2-3 ay pasif kalırlar...sonra gene gelirler gene başlarlar...kısaca çocuklar ,bu yaptıkları da  çocuksu hareketlerdir :)  Acayip fanatiktirler,eleştiriye gelemezler çünkü eleştiriye dirayet tamamen zeka ile ilgilidir :) Belki ileride ayrımcı değil de bütünleştirici yazı yazmayı öğrenirler :) Türkiye de de en sevilmeyen klandırlar...zannederler ki  biz çok başarılıyız bizi çekemiyolar o yüzden bizi sevmiyolar...cart curt...aslında alakası yok,tamamen içinde bulundukları kendisi burada kıçı Marsta konumlarından dolayı bunları yaşamaktalar :) Buarada belirtmek isterim...aldığım duyumsamalar sayesinde en sevilmeyen topluluk olduklarını biliyorum yoksa benim sorunum felan yok...koca klanı kast etmiyorum...içlerindeki 1-2 cızırtı yı sevmem sadece :)

• Cool 1

Players
521 posts
12,368 battles
17 hours ago, _CaNBaNuR_ said:

Yaw bunlara bakma sen...onlar konuşur konuşur dururlar...sonrada küserler , mesaj ve tüm konu başlıklarını sildirirler kendi açmış oldukları....2-3 ay pasif kalırlar...sonra gene gelirler gene başlarlar...kısaca çocuklar ,bu yaptıkları da  çocuksu hareketlerdir :)  Acayip fanatiktirler,eleştiriye gelemezler çünkü eleştiriye dirayet tamamen zeka ile ilgilidir :) Belki ileride ayrımcı değil de bütünleştirici yazı yazmayı öğrenirler :) Türkiye de de en sevilmeyen klandırlar...zannederler ki  biz çok başarılıyız bizi çekemiyolar o yüzden bizi sevmiyolar...cart curt...aslında alakası yok,tamamen içinde bulundukları kendisi burada kıçı Marsta konumlarından dolayı bunları yaşamaktalar :)

Çok boş yapıyorsun koçum sen. İstediğini yazabilirsin,Edited. Şimdi uzayabilirsin.

Bu post moderasyon ekibi tarafından hakaret sebebi ile değiştirilmiştir.

• Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles
17 hours ago, OttomanSIap said:

Çok boş yapıyorsun koçum sen. İstediğini yazabilirsin, Edited Şimdi uzayabilirsin.

+1111111111111111111111

Not ; Yazdıklarını kesinlikle reportlamadım bizden birileri de lütfen reportlamasın :) Gerçekten hoşuma gitti içini kin nefret megolamanlık bürümüş yeni yetmeleri severim... :)

Players
521 posts
12,368 battles
1 hour ago, _ibrahim61_ said:

Allah'ını seviyosan bizi sev bak Allah'ın adını verdim.

Diğer 98 adını da verde en sevilmeyenden az sevilmeyene çıkabiliriz. Maybeeeee... (Who cares)

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles

Umursamayan bir kişi için ; fazla umursayan davranışlar sergiliyorsun....kasma kendini bu kadar yazık :)

Neyse sizlere ayırabileceğim zaman sadece bukadarcık idi :) son sözümü söyliyeyim ve çekileyim...Konuyu açan ve sonrasında soru soran arkadaş,gerçekten bilgi edinmek amaçlı buralara birşeyler yazmış ve almak istediği doyurucu cevabı da almış...kısaca senin oraya kinayeli ve forum topluluğunun bir çoğunu zan altında bırakan mesajın...(ki bu ilk değil sizlerin içinde olduğu tüm konular kapanmış ve kuvvetle muhtemel kapanacaktır...) tamamen yersiz gereksiz saçma sapan kin-nefret-ayrımcılık steroid kokan tarzda idi...bence o mesajı ve bu forumun içine neden ettiğini tekrar düşün...insanın kaçamayacağı tek oterite kendi vicdanıdır...büyüyünce askerlik felan yaptığında ya da para kazanmaya başlayıp kurtlar sofrasında kendine yer bulmaya çalıştığında,ucuza harcanmışlıkları tecrübe edindiğinde buradaki çemkirmelerine en fazla kendin güleceksin...Bana yazmış olduğun onlarca cümle ile bana karşı üstünlük kurmuş olduğunu mu sanmaktasın? Yazık :)

Beta Tester
308 posts
7,655 battles
14 minutes ago, _CaNBaNuR_ said:

Yaw bunlara bakma sen...onlar konuşur konuşur dururlar...sonrada küserler , mesaj ve tüm konu başlıklarını sildirirler kendi açmış oldukları....2-3 ay pasif kalırlar...sonra gene gelirler gene başlarlar...kısaca çocuklar ,bu yaptıkları da  çocuksu hareketlerdir :)  Acayip fanatiktirler,eleştiriye gelemezler çünkü eleştiriye dirayet tamamen zeka ile ilgilidir :) Belki ileride ayrımcı değil de bütünleştirici yazı yazmayı öğrenirler :) Türkiye de de en sevilmeyen klandırlar...zannederler ki  biz çok başarılıyız bizi çekemiyolar o yüzden bizi sevmiyolar...cart curt...aslında alakası yok,tamamen içinde bulundukları kendisi burada kıçı Marsta konumlarından dolayı bunları yaşamaktalar :) Buarada belirtmek isterim...aldığım duyumsamalar sayesinde en sevilmeyen topluluk olduklarını biliyorum yoksa benim sorunum felan yok...koca klanı kast etmiyorum...içlerindeki 1-2 cızırtı yı sevmem sadece :)

En sevilmeyen klan olduğumuz doğrudur. Çünkü doğru olduğunu bildiğimiz şeyleri her fırsatta, her ortamda, tüm saçmalamalara rağmen, çıktık çatır çatır savunduk. Savunmaya da devam edeceğiz.

Elinizde avucunuzda kullanabileceğiniz ve hiçbir anlam ifade etmeyen maç sayınız ve "egoizm" saldırınız kaldı. Bizden nefret edilmesine veya sevgi duyulmamasına razıyız biz. Tüm bu yazdıkların 10 dakikalık eğlence bize sadece. 10 dakika sonra yine klanı/takım oyununu nasıl daha etkili ve daha iyi hale getirebiliriz onu düşüneceğiz.

Ayrıca, en iyisiyiz arkadaşım. Bu topluluğun açık ara en iyisiyiz. Hatta oyundaki tüm klanlar arasında sayılı klanlardan birisiyiz. Bu gerçek mi sizi bu kadar rahatsız eden şey ? Senden bir tane daha yoksa estağfurullah demeyeceksin eyvallah diyeceksin.

En iyisi olduğunu bilmek "egoizm" ise, sapına kadar da egoistiz.

Players
521 posts
12,368 battles

Neyse sizlere ayırabileceğim zaman sadece bukadarcık idi :) son sözümü söyliyeyim ve çekileyim...Konuyu açan ve sonrasında soru soran arkadaş,gerçekten bilgi edinmek amaçlı buralara birşeyler yazmış ve almak istediği doyurucu cevabı da almış...kısaca senin oraya kinayeli ve forum topluluğunun bir çoğunu zan altında bırakan mesajın...(ki bu ilk değil sizlerin içinde olduğu tüm konular kapanmış ve kuvvetle muhtemel kapanacaktır...) tamamen yersiz gereksiz saçma sapan kin-nefret-ayrımcılık steroid kokan tarzda idi...bence o mesajı ve bu forumun içine neden ettiğini tekrar düşün...insanın kaçamayacağı tek oterite kendi vicdanıdır...büyüyünce askerlik felan yaptığında ya da para kazanmaya başlayıp kurtlar sofrasında kendine yer bulmaya çalıştığında,ucuza harcanmışlıkları tecrübe edindiğinde buradaki çemkirmelerine en fazla kendin güleceksin...Bana yazmış olduğun onlarca cümle ile bana karşı üstünlük kurmuş olduğunu mu sanmaktasın? Yazık :)

How is Canbanur's brain works:

İlk yorum: Ooo tam benlik bir konu hemen laflarımı sokup bu konununda içine edeyim... (success)

İkinci yorum: Hmmm dur önce bir düşeneyim cevap için vakit kazanmak için saçmalayayım ne olsa işler Edited  Edited yazıp sıyrılabiliyorum.(success)

Üçüncü yorum: Ne dedi acaba? Neyse ben yine lafımı.çakayım.(success)

Dördüncü yorum: En iyisi abilik moduna gireyim, öğüt verip evlat çekeyim son lafımı da çakıp giderim. Olmadı yarın tekrar hortlatırım. (In progress)

Well, no comment.

Bu post moderasyon ekibi tarafindan küfür sebebi ile değiştirilmiştir.

• Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles
7 minutes ago, Fatty_TheCaughtCarrier said:

En sevilmeyen klan olduğumuz doğrudur. Çünkü doğru olduğunu bildiğimiz şeyleri her fırsatta, her ortamda, tüm saçmalamalara rağmen, çıktık çatır çatır savunduk. Savunmaya da devam edeceğiz.

Elinizde avucunuzda kullanabileceğiniz ve hiçbir anlam ifade etmeyen maç sayınız ve "egoizm" saldırınız kaldı. Bizden nefret edilmesine veya sevgi duyulmamasına razıyız biz. Tüm bu yazdıkların 10 dakikalık eğlence bize sadece. 10 dakika sonra yine klanı/takım oyununu nasıl daha etkili ve daha iyi hale getirebiliriz onu düşüneceğiz.

Ayrıca, en iyisiyiz arkadaşım. Bu topluluğun açık ara en iyisiyiz. Hatta oyundaki tüm klanlar arasında sayılı klanlardan birisiyiz. Bu gerçek mi sizi bu kadar rahatsız eden şey ? Senden bir tane daha yoksa estağfurullah demeyeceksin eyvallah diyeceksin.

En iyisi olduğunu bilmek "egoizm" ise, sapına kadar da egoistiz.

Sorun da bu...benim umrumda bile değil en iyi olsan ne olur en kötü olsan ne olur...ben insanları sadece buradaki cümlelerine göre değerlendiririrm,siz en iyisiniz diye sizi sevmeyen ve hatta nefret eden ve hatta kaypakça hareketler yapanlar var ise ki vardır mutlaka,bu durum onların karaktersizliğini gösterir,benim umrumda değil ::) Buarada en iyi kavramı tartışmaya açıktır...istatiksel verileri kast ediyosanız bakmadım değerlere ancak öyleyiz diyorsanız öylesinizdir...ama benim gözümde iyi olmak...sadece sayısal verilerle tanımlanmamakta...Bana göre Türk Topluluğunun en iyi klanı kesinlikle siz değilsiniz..İlişkiniz bile yok bu toplulukla...kendi halinde istatistikçi-matematikçi-mekanikçi felan filansınız...zaten almak istediğiniz poh poh ları alamadığınız için bugün bunlar yaşanmakta...artislik tarslamak yerine...saygı duyulmayı hak etmek için uğraşşa idiniz belki bişeyler olabilirdi...Bu yüzden benim gözümde Türk topluluğunda sadece 1 klan var gerçekten başarılı olan ve özellikle oyunu sevdirip yeni kişilere rehber olmaları ile de istikrarlı duruşlarını hiç bozmadılar ve onlar kesinlikle siz değilsiniz...

Players
521 posts
12,368 battles
1 hour ago, _CaNBaNuR_ said:

,siz en iyisiniz diye sizi sevmeyen ve hatta nefret eden ve hatta kaypakça hareketler yapanlar var ise ki vardır mutlaka,bu durum onların karaktersizliğini gösterir,

Duygulandım be :Smile_sad:

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles
2 minutes ago, Fatty_TheCaughtCarrier said:

Yine bir konuyu nereden alıp nereye getirdin. Yarına da gönderiyi kapatır moderatör. Her oyuncunun yararlanabileceği bir konuyu daha iç etmeyi başardın lüzumsuz yere. Tebrikler @_CaNBaNuR_

Alattaki cümleleri yazan küçüğü eleştirebilecek cesaret-kutsal kase popo felan filan bunları kendinde bulabildiğin vakit, forumun neden kitlenecek olduğunu anlarsın...inan bana anlarsın :)

5 hours ago, OttomanSIap said:

Players
521 posts
12,368 battles
17 hours ago, Fatty_TheCaughtCarrier said:

Yine bir konuyu nereden alıp nereye getirdin. Yarına da gönderiyi kapatır moderatör. Her oyuncunun yararlanabileceği bir konuyu daha iç etmeyi başardın lüzumsuz yere. Tebrikler @_CaNBaNuR_

mission-complete.jpg

@_CaNBaNuR_

Sorun da bu...benim umrumda bile değil en iyi olsan ne olur en kötü olsan ne olur...ben insanları sadece buradaki cümlelerine göre değerlendiririrm,siz en iyisiniz diye sizi sevmeyen ve hatta nefret eden ve hatta kaypakça hareketler yapanlar var ise ki vardır mutlaka,bu durum onların karaktersizliğini gösterir,benim umrumda değil ::) Buarada en iyi kavramı tartışmaya açıktır...istatiksel verileri kast ediyosanız bakmadım değerlere ancak öyleyiz diyorsanız öylesinizdir...ama benim gözümde iyi olmak...sadece sayısal verilerle tanımlanmamakta...Bana göre Türk Topluluğunun en iyi klanı kesinlikle siz değilsiniz..İlişkiniz bile yok bu toplulukla...kendi halinde istatistikçi-matematikçi-mekanikçi felan filansınız...zaten almak istediğiniz poh poh ları alamadığınız için bugün bunlar yaşanmakta...artislik tarslamak yerine...saygı duyulmayı hak etmek için uğraşşa idiniz belki bişeyler olabilirdi...Bu yüzden benim gözümde Türk topluluğunda sadece 1 klan var gerçekten başarılı olan ve özellikle oyunu sevdirip yeni kişilere rehber olmaları ile de istikrarlı duruşlarını hiç bozmadılar ve onlar kesinlikle siz değilsiniz...

Yine mi edit ? 1 dk dediğin lafın arkasında dursanda adam desek :) O 1 klanın adını verde bizde örnek alalım :)

• Cool 1

[CMMR]
[CMMR]
Players
104 posts
21,701 battles

oooo alırım bi dal

ergen mod on : foruma gelinecek laf sokulacak 

laf sokulduktan sonra karşılığı alınınca hızla klan sayfasına gidilecek abiler yetişin lafın altında kaldım bana yardım denilecek 

ağır abiler gelicek bennnnnnnnnn yinede bennnnnnnnnn diye çemkirecek

normal yaşamda üç koyunu güdemeyen muhterem oyun ortamında kendini önemli hissedecek

sonunda küstüm modu bi müddet off 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.