Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Eduj

yamamato görevleri

7 comments in this topic

Recommended Posts

[TORPZ]
Players
66 posts
9,851 battles

bu görevleri yapabilmek için ciddi miktarda serbest harcayıp lexinton almayı düşünüyorum. görev ne zaman sona erecek bilen var mı? günde 5 saat ortalama oynamayla kaç gün sürer tamamlamak? cevaplar için teşekkürler.

Beta Tester
27 posts
9,205 battles

Rica ederim. Ayrıca ben görevlerin 2. haftası geldiğinde bunu bilmeden lexington açtım. Genel olarak (benim şanssızlığımdan mıdır bilmem) 10 seviye maçlara düştüm. 2 avcılı düzende bile karşıdaki uçak gemisi kendi gemilerine yakın oynuyorsa işin çok zorlaşıyor. Uçak gemilerinde deneyimli değilsen hiç böyle bir şey yapmamanı tavsiye ederim.

[HEROS]
Players
1,226 posts
12,197 battles

Her sınıfa 30 40, en fazla 60 70 maçda elin alışır fakat uçak gemisinde yüzlerce gerekiyor. O yüzden serbest deneyim kullanarak kesinlikle uçak gemisi açmamalısın. James'in dediği gibi yapabildiğin görevleri tekrar yaparak bir üst aşamaya geçmen en doğrusu olucaktır.

• Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,963 battles
9 minutes ago, Accelerated said:

Her sınıfa 30 40, en fazla 60 70 maçda elin alışır fakat uçak gemisinde yüzlerce gerekiyor. O yüzden serbest deneyim kullanarak kesinlikle uçak gemisi açmamalısın. James'in dediği gibi yapabildiğin görevleri tekrar yaparak bir üst aşamaya geçmen en doğrusu olucaktır.

1 hour ago, _JamesAdams said:

Görevleri tekrar yapıp yıldızlarını alabilirsin. Ama ödüllerini bir kere alabiliyorsun.

:cap_like:

[CMMR]
Players
104 posts
22,615 battles
2 hours ago, _JamesAdams said:

Görevleri tekrar yapıp yıldızlarını alabilirsin. Ama ödüllerini bir kere alabiliyorsun.

sağolasın üstadım valla uçak gemisi yok diye melül melül bekliyorduk bilgilendirdiğin iyi oldu:cap_like:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.