Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
_KawasakiER_

Potencjalne Uszkodzenia

7 comments in this topic

Question

Players
2 posts
607 battles

Witam. Może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z potencjalnymi uszkodzeniami?? Dlaczego w tak szybkim tempie rosną?? Mam rozegranych dopiero 150 bitw a statystyki pokazują że moje okręty otrzymały już ponad 8 mln obrażeń od wroga. O co tu chodzi?? Przeliczając HP wszystkich moich okrętów ni jak taka suma nie wychodzi nawet jakbym giną w każdej bitwie.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[ISEN]
Moderator
4,497 posts
11,729 battles
8 minutes ago, KawasakiER said:

Witam. Może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z potencjalnymi uszkodzeniami?? Dlaczego w tak szybkim tempie rosną?? Mam rozegranych dopiero 150 bitw a statystyki pokazują że moje okręty otrzymały już ponad 8 mln obrażeń od wroga. O co tu chodzi?? Przeliczając HP wszystkich moich okrętów ni jak taka suma nie wychodzi nawet jakbym giną w każdej bitwie.

Potencjalne uszkodzenia liczą się od wszystkich pocisków wystrzelonych do Ciebie, które nie zadały Ci obrażeń.

• Cool 1

• 0
Players
1,054 posts
5,332 battles

Warto zaznaczyć, że jesli siedzisz w BBku i kończysz bitwę bez jakiegoś miliona czy dwóch (w zależności od tieru) potencjalnego na koncie, to znaczy, że coś było z twoją grą nie tak.
Niestety większość populacji tych opasłych okrętów o tym najwyraźniej nie wie...

• 0
Players
2 posts
607 battles
1 hour ago, KTKM4tw said:

Warto zaznaczyć, że jesli siedzisz w BBku i kończysz bitwę bez jakiegoś miliona czy dwóch (w zależności od tieru) potencjalnego na koncie, to znaczy, że coś było z twoją grą nie tak.
Niestety większość populacji tych opasłych okrętów o tym najwyraźniej nie wie...

Właśnie tym się martwiłem że po bitwach na BB skoki są o ponad milion. Myślałem że to źle. Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

• 0
Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

co to milion na BB, dają misje zrób pan półtora miliona na DD i jeszcze ocal rzyć do końca bitwy, szkoda, ze nie wyswietla tych potencjalnych life w grze, jakbym nabił potrzebne, to bym se odpłynął w siną dal

• 0
[-DWS-]
Beta Tester
5,063 posts
14,390 battles
14 hours ago, HectorBarbossa said:

co to milion na BB, dają misje zrób pan półtora miliona na DD i jeszcze ocal rzyć do końca bitwy

Na wysokich tierach robi się samo. Wystarczy że deska dostanie spota (np. z radaru) będąc stosunkowo daleko (bo jak blisko to nie spełni warunku "przeżyj"). Leci na nią tyle wszystkiego, że ma z pół miliona potencjalnych na jedną taką "sesję". Przeżyjesz dwie-trzy takie "ekspozycje" i masz półtorej bańki potencjalnych.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.