Jump to content
Server Downtime 21/02 04:00 UTC Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
LathB

Gemi önerisi acil!

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
12 posts
1,516 battles

Merhaba arkadaşlar hepinize kolay gelsin iyi günler diliyorum. İndirimlerden dolayı 1 adet 8. seviye gemi satın almak istiyorum. Üç gemi arasında kaldım bu gemilerden 1 tanesini satın alacağım. Öncelikli kriterim zevk vermesi ve mümkünse para kasılabilir olması. Aranızda yazacağım gemileri deneyenler varsa lütfen yorum yapıp yardım etsin. İnanılmaz kararsız kaldım. 

Lo yang 5600 doblon

Atago 7500 doblon

Tirpitz 8750 doblon

[CMMR]
Players
681 posts
12,949 battles

3 farklı gemi türü belirlemişsiniz...Oyunculuk yeteneklerinizi tercihlerinizi bilmeden bu sorunuza cevap vermek çok zor,İleri düzey oyuncu iseniz Atago tercih edilebilir fakat dediğim gibi oyunculuğunuza güveniyor iseniz seçmelisiniz çünkü sizden kalifiye yetenekler isteyecektir...Stratejik davaranabiliyo olmanız gerekli...Spot menzili çok düşüktür bununla beraber top menzili de çok düşüktür kısaca oynanabilirlik olarak sıradan oyuncuları zorlar,torpido atış açıları diğer tüm japon ağacından iyidir torpidoları da güzel iş çıkarır...unutmayın düşük spot bununla beraber düşük top menzili ve uzun mermi dolum süresi vardır,genele hitap eden bir gemi değildir.(Ben de var ancak sıra gelmediğinden sadece 1 kere savaştım)LoYang bildiğin Benson Muhribinin uçaksavar gelişimli gövdesi takılmış halidir,kısaca Benson muhribini 2 farklı yönde geliştirebilmekteyiz...LoYang ta ise öyle seçeneğimiz yok,10-15 gün içerisinde gelecek olan Pan Asya ağacında şimdiden elimde yüksek puanlı bir komutan olsun amacı ile alınabilir ,keyifli ve zevkli bir gemidir.Tirpitz bence tüm oyunculara hitap edebilen bir gemidir,para kazandırması da iyidir ,flama-komutan yetenekleri ile 10.6 km ikincillere sahip olabilmekte,Kurfurst gemisinin komutanını 19 puana çıkartmamda çok faydası dokundu...Tirpitz mi Bismarck mı der iseniz ben Bismarck'ı daha çok seviyorum orası ayrı...Yakın dövüşte Seviye 10 Zırhlılara dahi kafa tutabilir ve oyuncusuna bağlı olarak harcayabilir de...tek sorunu var...özellikle AP bombacılarına sahip uçak gemileri tarafından öncelikli hedef olursunuz sizi tek atış alabilmekteler güverte üstleri çok zayıf olduğu için,başıma da geldi...yeni gelecek olan güncelleme ile de tüm Amerikan Uçak gemileri AP atabiliyo olacak kısaca özellikle Alman Ağacı zırhlıları bu durumdan kötü etkilenecekler...haliyle güncelleme gelmeden önce alır iseniz keyifli maçlar yapabilme ihtimaliniz gayet yüksek...güncelleme sonrası ise dengelerde değişiklik yapılmaz ise CV oyuncularının gözde hedefi olacaklar düşüncesindeyim kısaca Tirpitz gemisinin tıpkı geçmişte yaşandığı gibi dengelenene kadar rafa kalkma ihtimali bulunmakta :)

Players
64 posts
5,197 battles

Loyang oynaması çoook zevkli ve takımını galibiyete rahatlıkla taşıyabilen bir gemi. Çoğunlukla oyuncusuna bağlı olsa da diğer iki geminin bu potansiyeli olduğunu düşünmüyorum. Mesela teknik ağaçta da Atago'nun yaptıklarını yapabilecek hatta bazı noktalarda daha iyisini de yapabilecek bir gemi bulabilirsiniz örneğin Charles Martell torpidoları bir kenara bırakırsak Atago'ya kıyasla uçaksavar, hız, menzil, yükleme süresi gibi avantajları olan bir gemi. Tabi yatkın olduğunuz dal ve oyun şeklini bilmiyorum. Tavsiyem Loyang'ten yana Tirpitz ile ilgili bilgiler yukarıda verilmiş, Tirpitz'e de çok ihtiyacınız var mı bilmiyorum. Fakat herkesin iyi bir t8 muhribi olmalı. :D

[CMMR]
Players
5 posts
2,191 battles
3 hours ago, _CaNBaNuR_ said:

3 farklı gemi türü belirlemişsiniz...Oyunculuk yeteneklerinizi tercihlerinizi bilmeden bu sorunuza cevap vermek çok zor,İleri düzey oyuncu iseniz Atago tercih edilebilir fakat dediğim gibi oyunculuğunuza güveniyor iseniz seçmelisiniz çünkü sizden kalifiye yetenekler isteyecektir...Stratejik davaranabiliyo olmanız gerekli...Spot menzili çok düşüktür bununla beraber top menzili de çok düşüktür kısaca oynanabilirlik olarak sıradan oyuncuları zorlar,torpido atış açıları diğer tüm japon ağacından iyidir torpidoları da güzel iş çıkarır...unutmayın düşük spot bununla beraber düşük top menzili ve uzun mermi dolum süresi vardır,genele hitap eden bir gemi değildir.(Ben de var ancak sıra gelmediğinden sadece 1 kere savaştım)LoYang bildiğin Benson Muhribinin uçaksavar gelişimli gövdesi takılmış halidir,kısaca Benson muhribini 2 farklı yönde geliştirebilmekteyiz...LoYang ta ise öyle seçeneğimiz yok,10-15 gün içerisinde gelecek olan Pan Asya ağacında şimdiden elimde yüksek puanlı bir komutan olsun amacı ile alınabilir ,keyifli ve zevkli bir gemidir.Tirpitz bence tüm oyunculara hitap edebilen bir gemidir,para kazandırması da iyidir ,flama-komutan yetenekleri ile 10.6 km ikincillere sahip olabilmekte,Kurfurst gemisinin komutanını 19 puana çıkartmamda çok faydası dokundu...Tirpitz mi Bismarck mı der iseniz ben Bismarck'ı daha çok seviyorum orası ayrı...Yakın dövüşte Seviye 10 Zırhlılara dahi kafa tutabilir ve oyuncusuna bağlı olarak harcayabilir de...tek sorunu var...özellikle AP bombacılarına sahip uçak gemileri tarafından öncelikli hedef olursunuz sizi tek atış alabilmekteler güverte üstleri çok zayıf olduğu için,başıma da geldi...yeni gelecek olan güncelleme ile de tüm Amerikan Uçak gemileri AP atabiliyo olacak kısaca özellikle Alman Ağacı zırhlıları bu durumdan kötü etkilenecekler...haliyle güncelleme gelmeden önce alır iseniz keyifli maçlar yapabilme ihtimaliniz gayet yüksek...güncelleme sonrası ise dengelerde değişiklik yapılmaz ise CV oyuncularının gözde hedefi olacaklar düşüncesindeyim kısaca Tirpitz gemisinin tıpkı geçmişte yaşandığı gibi dengelenene kadar rafa kalkma ihtimali bulunmakta :)

Hocam selamlar bende bu indirimden bir gemi almak istiyorum, zırhlı olarak nc ile oynuyorum 20 bin dp sonra iowa açılacak, nc ile yaptığım maçlarda karşıma 10.seviye geldiği zaman oynayamıyorum.

o yüzden para kasmak hemde daha zevkli maçlar için

scharnhorst gemisini almamı önerirmisiniz ?  tirpize yüksek seviye gemiler düştüğünü okudum maçlarda onu eledim o yüzden.

açıkcası indirimde bir çok gemi var, 1 veya 1 den fazla gemi mi alsam tek gemimi alsam karar veremedim.

Kesinlikle al dediğiniz gemiler var mı ? yardımcı olursanız çok sevinirim

[CMMR]
Players
681 posts
12,949 battles
26 minutes ago, Recep7x said:

Hocam selamlar bende bu indirimden bir gemi almak istiyorum, zırhlı olarak nc ile oynuyorum 20 bin dp sonra iowa açılacak, nc ile yaptığım maçlarda karşıma 10.seviye geldiği zaman oynayamıyorum.

o yüzden para kasmak hemde daha zevkli maçlar için

scharnhorst gemisini almamı önerirmisiniz ?  tirpize yüksek seviye gemiler düştüğünü okudum maçlarda onu eledim o yüzden.

açıkcası indirimde bir çok gemi var, 1 veya 1 den fazla gemi mi alsam tek gemimi alsam karar veremedim.

Kesinlikle al dediğiniz gemiler var mı ? yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhabalar...Scharnhorst gemisini kesinlikle ve kesinlikle öneririrm...çok keyifli ve çok yönlü kullanılabilecek bir gemidir...Manevra kabiliyeti-hızı ve dayanımı iyidir...top menzili idealdir...ister kruvazör gibi kullanın ister zırhlı gibi hepsine ayak uydurur...uzaktan 15-20 km arasında HE bombalar ile çalışır, 0-15 km arasında yani orta ve yakın mesafede AP mermiler savaşırsınız...Uçaksavar donanımı kendince yeterlidir,yangın çıkarma oranları tatminkardır sonuçta top dolum süresi kısa olduğundan dolayı mutlaka yangın çıkarırsınız...aynı seviyedeki bi Coloradonun sahip olduğu sniper özelliklerini bulamazsınız ancak Alman Ağacı için gene de atış isabetliliği tatminkardır...Sonuç....kesinlikle öneriyorum pişman olmazsın :)

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.