Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Sanepidi

Clan Wars Pomysl na Ulepszenie

9 comments in this topic

Recommended Posts

[GCMPL]
[GCMPL]
Players
111 posts
8,905 battles

Witam,

ogolnie bitwy klanowe to dobry pomysl, ale akutalnie to kopia bitew rankingowych z drobnymi zmianami.

Ogolnie pomysl jest taki by zrobic te bitwy na wieksza skale. 12 Graczy + 1 Admiral

12 Graczy na 12 i do druzyny jeden dowdca(admiral) ktory ma widok z gory i moze sie skupic wylacznie na dowodzeniu druzyny i wydawaniu rozkazow.

Takie rozwiazanie poszerzyloby aspekt taktyczny oraz umozliwiloby zabawe wiekszej ilosci osob. W moim klanie dowodze w sumie tylko ja i z tego powodu gramy tylko jednym squadem, bo drugiemu bez mojej rady i nadzoru nie wychodzi.

Ogolnie mapy moglby rowniez byc bardziej rozwiniete, po 4-5 Punktow do przejecia.

Ten Admiral moglby miec opcje rysowania dla poszczegolynch graczy tras po jakich maja sie poruszac.

Jest ot strasznie meczace ciagle miec oko na kazdego gracza i kazda reakcje worga, a zarazem samemu grac i skupiac sie na tym. Rozwiacanie by ten gracz byl poza gra i dowodzil jest optymalne. Nie musi naturalnie dostawac tyle kredytow co inni, jedynie troche + zbieranie wygranych na nagrody.

Ogolnie ten problem u nas niestety wystepuje i jako iz jestem jeden, to 7 prawie tych samych gra, a reszta dala sobie spokoj po wielokrotnych seriach porazek, liczac ze jak inni zrobia misje to tamci na ich miejsca wskocza. Ale to ja bede musial nadal grac.

Co o takim myslicie o takim rozwiazaniu? Moim zdanime byloby to bardziej realistyczne rozwiazanie i w naszym przypadku dalo by frajde z bitew Klanowych wiekszej grupie.

Players
1,745 posts
11,972 battles

A co jeśli jakiś klan nie ma możliwości zebrania 12 osób?

Ustawianie zasad pod swoje widzimisię nie jest dobrym pomysłem.

[GRAY]
Players
75 posts
14,735 battles

Pomysł ciekawy, ale mniej liczne klany mialyby ogromne problemy z zebraniem potrzebnego składu. Nawet przy 7 osobach są problemy (klan liczy 18 osób), a co dopiero przy 12-13.

Players
1,363 posts
7,567 battles

Dla mnie siedmiu to i tak tłok.

Pomysł z dowódcą będącym poza grą byłby niewątpliwie wygodny, tyle, że ahistoryczny. :P Połowę przegranych zaliczamy ponieważ dowódca nie widzi co się dzieje na drugiej flance i w efekcie zawiązuje się sejm szlachecki obradujący nad kolejnym posunięciem ale ma to też swój urok.

Players
1,614 posts
24,926 battles

Wg mnie zmianie ulec powinny godziny. Może być jeden dzień w tygodniu mniej np nie ma CW w sobotę ale za to godziny sesji to 19-24

• Cool 1

[BANCV]
Players, Clan Test Coordinator
315 posts
10,141 battles

Graliśmy z Azellem w tym formacie na 8 tierze w trakcie pierwszego sezonu Ligi MDIV i doświadczenie po tym jest takie,że ten format jest kiepski i nie do przyjęcia.