Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
__muavenet__

Mod kullananların dikkatine

7 comments in this topic

Recommended Posts

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles
38 minutes ago, __muavenet__ said:

Mod kullananlar alta linkini verdiğim haberi  okuyun derim

bence en iyisi hiç mod kullanmamak şahsen ben en ufak bir mod dahi kullanmıyorum o yüzden kafam rahat :Smile_honoring:

https://worldofwarships.eu/tr/news/common/mod-policy/

Senin adına üzüldüm 10-15k savaş yapıp hiç mod kullanmamak...bundan sonra sana daha iyi davranmaya çalışıcam...gerçekten üzüldüm keşke daha önce söyleseydin arada sırada kızdırmaya çalışmazdım yaw :))

Players
634 posts
21,655 battles
30 minutes ago, _CaNBaNuR_ said:

Senin adına üzüldüm 10-15k savaş yapıp hiç mod kullanmamak...bundan sonra sana daha iyi davranmaya çalışıcam...gerçekten üzüldüm keşke daha önce söyleseydin arada sırada kızdırmaya çalışmazdım yaw :))

Valla bu oyun 2. dünya savaşı temalı bana göre nekadar çok mod kullanlırsa okadar çok o atmosferden uzaklaşılıyor hatta ben gemilerin palyaço gibi kamuflajlarına bile karşıyım(aslına uygunlar hariç)  benim için nekadar realistic okadar iyi varsın oyun sade olsun hatta benim nişangahım bile TİP6 en sadesi düz çizgi:cap_haloween: o yüzden her türlü görsel makyaj içeren mod veya rakibime karşı bana avantaj sağlayan yasaklı  mod lara kesinlikle karşıyım öyle mod kullanacağıma gider mario oynarım:cap_haloween:

tabi bu benim görüşüm herkesin modu kendine zevk meselesi  :cap_haloween: bu arada aman dikkat edin zararsız sandığınız  modlar bile başınıza iş açablir o yazıdan bu anlaşılıyor bana göre en iyisi mod  kullanmamak 

• Cool 1

[EJDER]
Players
169 posts
11,199 battles

Mod konusunda ben de sade ve orjinallikten yanayım. Hile veya avantaj sayılması bi kenara bu oyunun görsel havasını bozuyor gibime geliyor. Diğer türlü ipadde o uyduruk rengarenk warbilmemne oyununu açar oynarım daha iyi. Zevkler renkler meselesi...

[DR-KS]
Players
56 posts
7,101 battles

Bazı oyuncular için üzüldüm bak şimdi . Mod olmadan karşıda ki geminin durduğunu veya döndüğünü nasıl anlayacaklar vah vah vah :cap_haloween:

• Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles
16 hours ago, __muavenet__ said:

Valla bu oyun 2. dünya savaşı temalı bana göre nekadar çok mod kullanlırsa okadar çok o atmosferden uzaklaşılıyor hatta ben gemilerin palyaço gibi kamuflajlarına bile karşıyım(aslına uygunlar hariç)  benim için nekadar realistic okadar iyi varsın oyun sade olsun hatta benim nişangahım bile TİP6 en sadesi düz çizgi:cap_haloween: o yüzden her türlü görsel makyaj içeren mod veya rakibime karşı bana avantaj sağlayan yasaklı  mod lara kesinlikle karşıyım öyle mod kullanacağıma gider mario oynarım:cap_haloween:

tabi bu benim görüşüm herkesin modu kendine zevk meselesi  :cap_haloween: bu arada aman dikkat edin zararsız sandığınız  modlar bile başınıza iş açablir o yazıdan bu anlaşılıyor bana göre en iyisi mod  kullanmamak 

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak çok yanlış ve hatta bunu genele yaymak ve mod kullanan herkezi ve o kişilerin oyundan almış olduğu zevki mario oynamakla ilişkilendirmek...uppssss yakışık almadı,Rakip gemiye karşı üstünlük sağlayan dolaylı yoldan olsa dahi en ufak çıkar sağlayan herşey tabiki emek hırsızlığıdır ve oldum olası mod kullanıpta bunu da gizlemeyen 1-2 kişiden biri olarak ben de karşıyım,Mod denilen şey makyajlı gemiler,1.-2. dünya savaşları atmosferlerini bozan şeyler demek değildir...Mod paketlerinin içerisinde onlarca seçenek bulunmakta ve bunlar çoğu zaman oyun arayüzü ile alakalı görsel değişiklikler...buyrun kullandığım modlardan ekran görüntüleri...bunların kullanılmasından neden bu kadar rahatsız olunulmakta bunu da anlamış değilim...oyun başlangıcı gelişmiş arayüzü-liman gelişmiş arayüzü,oyun içi gemi isimlerinin görülmesi ve ne kadar canları olduğunu görmek ,değişik pusula kullanmak,savaşlardan elde edilen brovelerin değişimiş görseli bla bla bla :))))) kısaca kişisel zevk işidir kimseyi de bağlamaz...Sizlerin modsuz düz oyunu tercih ediyor olmanıza biz laf etmiyor isek...modun ne olup olmadığını bilmeden ya da karşı tarafın oyun içi görsel tercihlerine laf etmek te sizlere düşmez !!!!!!

Spoiler

4G3bpp.jpg

AbMwkn.jpg

zd3Xn2.jpg

IWlu8h.jpg

Görmüş olduğunuz üzre burada oyun içi üstünlük sağlayan en ufak bir şey yok,oyun tarihi atmosferini bozan bir şey de yok ,bu arada ben de en sade hedef kitleme sistemini kullanırım nişancılığıma güvenirim gerek duymam ,gemi duruyomu gidiyor mu açı ne felan :))

NOT ; Cem abi oyunda en uzun süreli tanıdığım ve her daim bir şeyler danıştığım ve güvenebildiğim 2-3 kişiden birisisin...senin yazılarını alıntı ettim ancak mesajlar aslında sana değil...anlayan anlamıştır,ben senin yukarıda ne demek istediğini gayet iyi anladım seni tanıdığım için...Bence Modlar felan tehlike değil...zaten gerekeni şirket yapacak ve umarım en kısa zamanda yaparlar,esas tehlike fake hesaplar-birden fazla kullanıcı tarafından kullanılan hesaplar,özellikle yamamato görevleri için geçilemeyen görevler geçilsin diye (cv içeren görevler) başkalarına emanet edilen ve kasılan hesaplar...Oyundan ricam bu konuda da birşeyler yapın...ne yazık ki aramızda o kadar çok çoklu kullanıcıya sahip hesap var ki...işte bunlar benim için asıl tehlike...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.