Jump to content
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_M1CHU_

[MCR] - Mistrzowie Ciętej Riposty

107 comments in this topic

Recommended Posts

[GRAY]
Players
64 posts
11,560 battles

MCR2.thumb.jpg.584fdcb70b94825121cdca59ad94d87b.jpg

Nasz Klan to przede wszystkim wspólna gra i dobra zabawa!
Jesteśmy klanem ludzi mających do siebie dystans, którzy chcą grać razem, miło spędzić czas, ale i wspólnie doskonalić swoje umiejętności.

Masz dzieci? Rodzinę?Prace? Doskonale rozumiemy, że nie możesz codziennie stawiać się w grze o określonej godzinie.

Zostaw chaos randomów i wpadnij do nas!  

Co oferujemy?

- Bardzo dobrze rozbudowaną bazę morską 

Możliwość rozwijania własnych umiejętności

Dobre i wesołe towarzystwo! :Smile_great:

Czego wymagamy?

- Wiek 18+ wyjątki rozpatrzymy podczas rozmowy 

- Determinacja i zaangażowanie  w dążeniu do bycia jeszcze lepszym graczem :Smile_medal:

- Statystyk zbliżonych do klanowych bądź lepszych 

- Sprawnego mikrofonu i korzystanie z programu ts3-  31.133.6.21:6340

FAQ:

W jakich godzinach gracie?

Późne popołudnia, ze wskazaniem na godziny wieczorne, szczyt następuje zazwyczaj w godzinach 20-23.

Mam dziecko/psa/kochankę . Jestem ochotniczym strażakiem/inne i czasem muszę wyjść nawet w środku bitwy. Czy to duży problem?

Jesteśmy klanem dorosłych ludzi i doskonale wiemy, że istnieją rzeczy ważniejsze niż WoWs. Żona czy dziecko zdecydowanie mają priorytet i z ich powodu nikt Ci głowy nie urwie. Jednak oczywiście oczekujemy też minimalnej dozy odpowiedzialności. :Smile_izmena:

Jestem za młody, nie mam odpowiednich okrętów czy z innego powodu nie spełniam wymagań, czy jest dla mnie jakaś szansa?

- Bez obaw, szukamy przede wszystkim ludzi z którymi dobrze się gra. Jeśli charakteryzujesz się inteligencją i ogładą na poziomie średnio rozwiniętego goryla na pewno odnajdziesz się w naszym gronie.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania bądź po prostu jesteś zdecydowany aby do nas dołączyć to napisz na pw w grze lub złóż aplikację .:Smile_honoring:

514819097.png

• Cool 3

[NE_PL]
Players
11 posts
3,453 battles

Chętnie bym przyłączył się do wspólnej gry, lecz nie posiadam TS3, ponieważ dla konkretnie mojej osoby jest czysto zbędny (proszę nie odbierać tego źle, ale powód jest czysto osobisty) i że nie spełniam tylko tego warunku z miejsca mnie dyskwalifikuje :)

Pasja jest, tego jestem pewny. 

Pozdrawiam 

[QTANG]
Weekend Tester
269 posts
10,061 battles

Fajnie, że tyle polskich ekip wbiło do tajfuna:) Powodzenia panowie. 

[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles
8 minutes ago, Marzen27 said:

1 kulka 2 cytki.. takie rzeczy po założeniu flagi Stalingrad ;]

shot-17.12.15_22.09.59-0555.jpg

500664811.png

Taki duży i z flagą "Stalingrad" i nie wie, że trafił 3 pociskami - 1 normalnie, a dwoma w cytadele.... no wstyd.:cap_haloween:

• Funny 4

[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles
11 minutes ago, Marzen27 said:

to teraz mi rozwiąż taki screen :)

shot-17.01.20_12.06.38-0544.jpg

A trzeba było podpalać (lub torpedować) swojego sojusznika? Pamiętaj o tym, że zadając obrażenia sojusznikowi, będąc różowym, zadajesz  również je samemu sobie. To, że sojusznik przeżył nie ma znaczenia. On stracił przez zalanie/podpalenie np 2000 HP i wtedy Ty też tracisz 2k HP.

[DONS]
[DONS]
Players
186 posts
11,924 battles
14 hours ago, Marzen27 said:

i tu jest ten problem że nie było uszkodzenia sojusznika :)

Powiedzieć każdy może.  Często widuje geniuszy którzy sami się zatapiają i zazwyczaj nie mają pojęcia dlaczego. Skoro u ciebie jest inaczej pokaz powtórkę. A swoją drogą co się stanie jeśli różowy strzeli do różowego? Może to jest wytłumaczenie? Ktoś, coś?

[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles
5 hours ago, Aleksy49 said:

Powiedzieć każdy może.  Często widuje geniuszy którzy sami się zatapiają i zazwyczaj nie mają pojęcia dlaczego. Skoro u ciebie jest inaczej pokaz powtórkę. A swoją drogą co się stanie jeśli różowy strzeli do różowego? Może to jest wytłumaczenie? Ktoś, coś?

Obydwaj dostaną identyczne obrażenia. I przedłużenie statusu TK. 

Też nie wierzę w brak uszkodzeń przeciwnika. Wystarczyło strzelić wcześniej w przepływający okręt. Jak się jest w trybie lornetki to można nie zauważyć, że podpaliło się sojusznika. 

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.