Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Sambor1966

Cleveland kapitanskie perki

14 comments in this topic

Recommended Posts

Players
580 posts
6,291 battles

Czy mozecie doradzic, jakie perki kapitana  brac po kolei aby byl najbardziej efektywny? Postanowilem grac czesciej krazkami i niszczarkami aby sie nie zaszufladkowac tylko pancernikami.

Za porady z gory dziekuje!

Players
580 posts
6,291 battles
1 hour ago, Tumaniszwili said:

Po kolei nie powiem, ale ja idę w takie o to coś:

Cleveland_Captain-skills.thumb.jpg.45f4dfad0d8ca8e9c402d6ffb52c2af7.jpg

Można się pokusić aby zamiast Demoliton Expert jeszcze bardziej wzmocnić pelotkę dając Basic Firing Training ale ja na tą chwilę mam 14-punktowego kapitana i jak na tyle bitew ile rozegrałem tym okrętem (19) ten układ powinien/daje radę.

A co sądzisz, żeby zamiast Priority Target wziac Preventive Maintenance?

Players
722 posts
5,846 battles
1 hour ago, Sambor1966 said:

A co sądzisz, żeby zamiast Priority Target wziac Preventive Maintenance?

Bez sensu. A cel priorytetowy to must have na wszystkie krążowniki. Nie mam pojęcia jak można bez tego grać, zwłaszcza, że to zaledwie jeden punkt.

[DONS]
[DONS]
Players
186 posts
11,974 battles
12 hours ago, SirensRevolution said:

Bez sensu. A cel priorytetowy to must have na wszystkie krążowniki. Nie mam pojęcia jak można bez tego grać, zwłaszcza, że to zaledwie jeden punkt.

Uważam tak samo, pozatym branie dwóch myśliwski na nim a odpuszczenie sobie podstawowego treningu trochę bezsensu *edited* . Zamiast adrenaliny np bastion albo obrot wiez głównej bo słabo kręci. 

Jak zrobisz eksperta i camo, to powinno wystarczyc.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Players
580 posts
6,291 battles

A jeżeli chodzi o IFHE? 30% więcej przebicia ale o 3% zmniejszenie pożaru? Biorąc DE wówczas możliwość pożaru będzie tylko mniejsza o 1%. Czy taka kombinacja jest wskazana?

Players
175 posts
2,809 battles
2 hours ago, Tumaniszwili said:

- 2 samoloty to lepsza ochrona AA niż 1 samolot

Czego jak czego ale ochrony AA to Cleveland nie potrzebuje, bo sam jest najlepszą ochroną przeciwlotniczą jaką można spotkać na tym poziomie i każdy operator lotniskowca wie, żeby omijać to ustrojstwo z daleka... :)

Natomiast faktycznie przydaje się drugi samolot do wykrywania torped, ale moim zdaniem lepszy jest priority target, bo często pozwala to uniknąć cytadeli z pancernika, która boli nawet bardziej niż torpeda...

[DONS]
[DONS]
Players
186 posts
11,974 battles
3 hours ago, Tumaniszwili said:

Obrót wież nie jest potrzebny aż tak bardzo. Zresztą zawsze można zamontować pierwsze działa, które mają o 2 sekundy gorszą szybkostrzelność, ale za to o wiele szybciej się kręcą. 

2 samoloty po to, że:

- taka ilość o wiele lepiej wykrywa torpedy (jak widzisz nie ma perka na wykrywanie torped)

- tym okrętem głównie chowasz się za skałami, samoloty ładnie świecą to co próbuje cie podejść zza skały 

- 2 samoloty to lepsza ochrona AA niż 1 samolot

Nie mozna zamontowac pierwszych bo tracisz dwie seksundy lol. Dalej nie widzę powodu na drugi samolot . Stojąc za górą nie trzeba obawiać się torped jeden samolot tak czy inaczej spotnie jak ktoś podejdzie.

Mniejsza o to mamy dwa różne sposoby na kapitana. Zresztą to rzucanie grochem o sciane. :/

Players
580 posts
6,291 battles

Każdy wyrabia swoją technikę gry ale dzięki za porady wszystkim! Na początek wezmę pod uwagę Wasze doświadczenie a już później dostosuje kapitana do swoich potrzeb i stylu gry.

Players
175 posts
2,809 battles
On 21.11.2017 at 3:29 PM, Tumaniszwili said:

Jak Cie rzuci na Tier VIII to już tak fajnie samolotów nie ściąga.

No właśnie jeśli idzie o Clevelanda to on się na VIII tierach też świetnie sprawdza w walce z lotnictwem. Dla porównania Amerykanie mają na VIII tierze New Orleana, który ma o wiele gorszą obronę przeciwlotniczą niż Cleveland, ale i tak jakoś daje radę z rozbiciem... Cleveland z rozbiciem i jakimś perkiem na wzmocnienie AA to po prostu masakrator... :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.