Jump to content
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
GitBit

Czas odinstalować grę

14 comments in this topic

Recommended Posts

Players
3 posts
2,643 battles

Ja rozumiem że można mieć kiepski okres, pecha, złą passę, karmę czy jakkolwiek by to nazwać ale... być w przegranych drużynach od 3-4 tygodni na różnych tierach na różnych nacjach o różnych porach dnia... myślę że każdy może mieć dość.

Nie chce mi się być dalej workiem na exp dla innych. Ktoś powie że żalę się i płaczę tu ale... umiem przegrywać ale ile można... w 95% bitew w ostatnich 3 tygodniach?? Jakiś balans w losowaniach by się przydał!!!!! Puki co aż tak na idiotycznej grze mi nie zależy... tzn sama idea gry jest fajna ale ogólnie jest do dupy.

[-FZO-]
Community Contributor
1,053 posts
10,733 battles

Ja też od jakiegoś czasu głównie przegrywam, nie jesteś sam. Ale fajnie jest robić duży dmg i zatapiać przeciwników. WR to czynnik losowy. Trzeba się z tym pogodzić.

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,266 battles

Masz średnie staty, odpocznij pare dni, zrób sobie przerwe, nie właczaj w ogóle gry, pograj w zaległe tytuły, poczytaj. Wróc za 3-7 dni zobaczysz ze bedzie lepiej

• Cool 1

[QTANG]
Weekend Tester
269 posts
10,057 battles

Ja sobie zrobiłem  początkiem roku przerwę na przeszło pół roku i nie żałuję:) Inna sprawa, że musiałem się gry uczyć od nowa :)

• Cool 1

Players
3 posts
2,643 battles

No już tak robię ... staram się czekać... i czekać...

Pewnie że nie mam jakichś mega statów i nie uważam siebie za jakiegoś "pro" gracza ale radzę sobie. Gram jednak dla przyjemności a ciężko o przyjemność gdy tylko w dupę dostajesz (sorry jeśli zabrzmiało dwuznacznie :cap_hmm: ale jak by nie brzmiało to mi nie odpowiada :cap_cool:). Ostatnio jednak serio mam taaaki spadek...

• Cool 1

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,266 battles
4 minutes ago, kolomir said:

Pewnie że nie mam jakichś mega statów i nie uważam siebie za jakiegoś "pro" gracza ale radzę sobie. Gram jednak dla przyjemności a ciężko o przyjemność gdy tylko w dupę dostajesz (sorry jeśli zabrzmiało dwuznacznie :cap_hmm: ale jak by nie brzmiało to mi nie odpowiada :cap_cool:). Ostatnio jednak serio mam taaaki spadek...

Odpocznij, to działa. Sprawdzone :)

[MS--B]
Alpha Tester
911 posts
16,175 battles
4 minutes ago, kolomir said:

Przejrzyj na spokojnie na czym Ci się najlepiej gra, a najlepiej poszukaj jakiegoś klanu bez spiny i graj w dywizjonie, na pewno odczujesz zmianę.

Players
2,907 posts
4,556 battles
21 minutes ago, eeLCee said:

Ja sobie zrobiłem  początkiem roku przerwę na przeszło pół roku i nie żałuję:) Inna sprawa, że musiałem się gry uczyć od nowa :)

Mam tak samo. Odpoczywam od WoWS już dość długo i powroty są cięęęęęęęężkie... ;)

Players
3 posts
2,643 battles

W sumie nie ma znaczenia klasa bo jak widać gram na różnych. Niektóre okręty po prostu nie pasują ale i tak trzeba je przejść (czyt. Colorado - ale to moja opinia)... Dzięki za sugestie i rozmowę. Zacznę od małej przerwy a o klanie pomyślę... to może być ciekawe rozwiązanie na przyszłość.

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,118 posts
13,065 battles

Albo przerwa albo rozejrzyj się za klanem do gry. Mikrofon słuchawki i dywizjon. Przegrana z kimś razem mniej boli. A dwa sprawdź statystyki graczy solo a dywizjon wr + 10% średnio. 

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
56 posts
3,599 battles

W dywizjonie zawsze jest ciekawiej. Nawet jak przegrasz to szukaj plusów ze swojej gry :Smile_Default:

I jeszcze jak znajdziesz ludzi  z podobnym poczuciem humoru do Twojego to gra staje się przyjemniejsza. :Smile-_tongue:

Players
1,610 posts
7,286 battles

@up

Dywizjon lub % to jedyna opcja na sensowną grę... Lub dywizjon + %, zależy jeszcze z kim. Na trzeźwo i samemu? Gdybym chciał się tak totalnie poniżyć to poszedłbym do urzędu miasta po pozwolenie na budowę bez łapówki a nie grał w jakieś durne piksele :P

• Cool 3

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.