Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
makleroPL

Szukam aktywnego klanu

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
200 battles

Witam,

szukam aktywnego klanu w którym są doświadczeni gracze chętni do pomocy początkującym, jak i ci nowi z małym doświadczeniem z którymi można razem pograć.

Jest sporo klanów, ale większość ma wysokie wymagania żeby do nich wejść, a wiadomo że już od samego początku jeżeli jest się w grupie dobrze zgranej i pomagającej sobie, gra sie dużo lepiej, wygodniej, z większą chęcią i zaangażowaniem.

Bitew mam niewiele stoczonych, bo tylko 50 kilka co ciągle rośnie ;) ale wiem, że grać będę dalej. Co moge dodać lubie grać szczególnie późnymi wieczorami i po noca ze względu na spokój, wiem żę nikt mi nie przerwie przyjemności z gry :).

Jeżeli chodzi o wiek to lat 29.

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny do przygarnięcia świeżego gracza z chęcią rozwoju i pomocy. Jeżeli chodzi o sam kontakt ze mną to nie ma problemów, jeżeli nie jestem w grze, to często sprawdzam telefon czy ktoś gdzieś czasem sie nie odezwał.

A bo bym zapomniał, jeżeli chodzi o klan to szukam też takiego który korzysta z jakiś kanałów czy też ma swoją stronę gdzie prowadzi się wiele dyskusji na rózne tematy.

Z góry dzięki za odpowiedzi i jeżeli chcecie coś jeszcze wiedzieć to walić z pytaniami śmiało. 

[TF16]
[TF16]
Players
1,235 posts
15,429 battles

zajrzyj do nas.... gramy głównie późnym wieczorem lub nocą. 

nasz TS: taskforce16.on.vg

uruchamiamy też klan dla początkujących graczy oraz dla graczy o nieco słabszych statystykach: .Task Force 17. [TF17] Oczywiście niezależnie od przynależności TF16 lub TF17 gramy wspólne dywizjony mieszane :) 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.