Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MNE60

Oyundaki düzeltilmesini istediğim konular

5 comments in this topic

Recommended Posts

[DR-KS]
Players
1 post
5,756 battles

Bir çok online oyun oynadım. Bu oyuna beta ilk başladığımda bir müddet oynadım tripitz ilk geldiği zamanlarda oyunu bırakmıştım. yaklaşık 8-9 ay önce geri başladım. Oynamak istiyorum fakat wow benim oyunu oynamamam için çaba sarf ediyor düşüncesindeyim.

1. problemim eşleştirme sistemi kaç tier oynarsam oynuyum 9-10 hariç 10 maç oynuyorsam 7-8 tanesi üst tier gemilere karşı 6 tier muhriple 8 bazen 9 tier savaş gemilerine karşı vs oyunlar geliyor. Burayı takip eden yetkililer varsa lütfen su eşleştirme sistemini düzeltsinler artık. 8 tier gemilerin sürekli 10 tierlerle savaşmasından bıktım.

2. problemim para ile alakalı. wow heralde diyorki premiumun yoksa bu oyunu 9-10 tier özellikle 10 tier gemileri oynama. yoksa zarar edersin. 7 ay uğraşıp 10 tier gemi açıyorum ve maç atamıyorum niye zarar ediyorum çünkü. shimikaze oynuyorum mesela 34k hasar çıkarmışım (az olduğunu farkındayım) ama 3 kilim var etkisezliştirmem 18 top isabetim yangın çıakrmısım 1 kap almısım bir taneye yardım etmişim ve savaşı kazanmışız -3k ile bitiriyorum. Des moines oynuyorum 172k hasar vurmusum 4 kilim var yüzlerce isabet köşkler yangınlar kap yardımı savaşı kaybettik +70k parayla bitiriyorum. ne yani şimdi biz 10 tier oynamayalımmı zaten o gemileri alabilmek için günlerce para biriktiriyoruz deneymi söylemiyorum bile lütfen yetkililer bu olaylara bir el atsınlar artık.

diğer online oyunlar yüzbinlerce online oyuncusu varken ben bu oyunda en fazla 25-30k oyuncu görüyorum. o oyunlarda para vermeden gayet güzel işler yapabiliyorsun ama bu oyunda para vermezsen işkence çekmeden oynayamıyorsun. lütfen oyun için su para olayına bir düzen getirin oyuncu sayısı bu şekilde artar ne kadar oyuncu gelirse o kadar da şirket para kazanır. Saygılar  

Players
213 posts
3,178 battles

Merhaba,

o an oyunu oymak isteyen kişilerin seçtiği gemilere göre bazı zamanlar atandığınız tierın yüksek olması normaldir. 100 kişi t8, 100 kişi t9, 500 kişi t10 olarak oyuna giriyorsa t10 ağırlıklı görmeniz normaldir. MM'in bu konuda yapabileceği bir şey yok maalesef. Ha dersiniz ki 6vs6 muhrip mi olur, karşıya neden fazladan zırhlı vermiş vs. haklısınız derim.

2. "heralde" dediğiniz şey doğru. Normal olarak WG bu oyunu üst tierlerda oynamak isteyenlerin pre hesap almasını istiyor. Bunlarda kredi sorunu olmasaydı herkes sürekli t10 takılırdı o zamanda 1. maddedekine benzer "neden hep t10'lar çıkıyor"u daha çok derdiniz. Tank oyununda da durum bu şekildedir. Yani genel şirket politikası bu yönde ve haliyle de değişmeyecektir.

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles

bende birşey eklemek isterim...

1 seneyi geçen süredir oyuncuyum...daha öncesinde hiç bir cv ya da tier 10 Zırhlı nın beceremediğini yani full hp Tirpitz i tek atışta alma olayı nı. ; seviye 8 Enterprise AP bombacıları ile yapabildi ...oyun başladı 3 dakika geçmeden ve tek atış yapamadan adamın 2 AP bombacı filosu geldi 3 tanesini indirmiş olmama rağmen artık kaç adet köşk attı ise beni tek atışta aldı...Koskoca Tirpitz aynı seviyedeki uçak gemisine sadece Bombacı filoları kullanılarak yok edilebiliyo arkadaşlar...Oyun mekaniğiniz dengeleriniz muhteşem aynen devam edin :) Buarada Tirpitz tekrar ediyorum full canlı idi ve üzerinde Kurfurst gemisinin 19 puanlı kaptanı var idi !!!!!

Spoiler

lbp77X.jpg

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.