Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Falathi

Aktualizacja 0.6.14 - zgłaszanie błędów

16 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,070 battles

Kapitanowie!

Zapraszam do zgłaszania błędów w wersji 0.6.14! 

Players
124 posts

błąd o zniszczeniu w operacji - pojawiło mi się po przejściu do port takie coś i .. nie mogłem nawet wyjść z klienta gry. (Pepsi end w 3 minuty do końca tak w przybliżeniu, obraz 3d sie zaciął , hud działał normalnie.)

nieważne jaki okręt brałem  - nadal miałem ten samolot w ogniu

shot-17.11.16_21.23.25-0582.jpg

Players
65 posts
8,649 battles

Przy zakupie nowych części (radar, kadłub) po pierwszym zatwierdzeniu odkrycia części z doświadczenia zmiana nie nastąpiła. Dopiero ponowne odkrycie pozwoliło na jej zakup. Miałem to wielokrotnie.

Players
65 posts
8,649 battles

U mnie nie działa perk cel priorytetowy. Wielokrotnie widzę że boty do mnie celują i oddają strzały a perk nie działa.

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,711 battles
3 minutes ago, talerus21 said:

Za wypełnienie misji miał być wschodnio-azjatycki niszczyciel 9 Tieru...nie ma....

Pytanie moje :

Gdzie jest???:Smile_sad:

Nie ma, bo WG zapomniało o misji na niego.

Players
177 posts
11,214 battles
3 minutes ago, Dark_Havoc said:

Nie ma, bo WG zapomniało o misji na niego.

Miało być ,, po wypełnieniu wszystkich misji''.

Misje wypełnione i wielki guzik...

Nabrali nas - więc następnym razem sami będą testować...:Smile_facepalm:

Beta Tester
27 posts
8,111 battles
13 hours ago, ThomAS661 said:

U mnie nie działa perk cel priorytetowy. Wielokrotnie widzę że boty do mnie celują i oddają strzały a perk nie działa.

Ten perk od conajmniej kilku patchy nie działa w misjach.

11 hours ago, ThomAS661 said:

W czasie misji Atlanta strzelała do mnie z odległości 13 km co jest niemożliwe.

Bo w misjach, w przeciwieństwie do coopa boty mają wymaksowane okręty, z flagami, farbą i kapitańskimi umiejętnościami.

Players
1,251 posts
10,798 battles

W dodatku boty w scenariuszach są takie bardziej "kumate". Kiedyś przy obronie portu posłałem w atakującego Bayerna 2 salwy torped z ok. 5,5 km (raz z prawej, raz z lewej burty Nurnberga C). Jak on to wyminął, nie wiem, ale koniec końców musieliśmy go spalić razem z sojuszniczym Budyniem.

Natomiast jeśli chodzi o nieaktywny perk cel priorytetowy - dla mnie jest to bardzo dziwne (i do poprawki). Szkolimy kapitanów właśnie po to, by coś umieli, a nie by jakiś "mądry devs"?? wyłączał graczom to i owo :-(

Players
1,251 posts
10,798 battles

5a1da2ba6456b_Krazownikiczylilotniskowce.thumb.jpg.bc32f7884464383464d220948cff3d2e.jpgZgłaszam błąd w tłumaczeniu:

zajawka o wersji 0.6.14, 2:55 od rozpoczęcia filmiku. Dasza mówi o amerykańskich lotniskowcach (US aircraft carriers), tymczasem tłumaczenie podaje "amerykańskie krążowniki" !!!  Odkąd to krążowniki są lotniskowcami, czy na odwrót?

Co smutniejsze, to nie jest pierwszy kwiatek tego typu. Kiedyś, przy okazji misji na zatopienie Bismarcka, polski tekst mylił krążowniki i pancerniki. Czy naprawdę tak trudno jest odróżnić cztery (tylko) klasy okrętów?

WG Staff
1,492 posts
3,095 battles
22 hours ago, umbra_arboris said:

5a1da2ba6456b_Krazownikiczylilotniskowce.thumb.jpg.bc32f7884464383464d220948cff3d2e.jpgZgłaszam błąd w tłumaczeniu:

zajawka o wersji 0.6.14, 2:55 od rozpoczęcia filmiku. Dasza mówi o amerykańskich lotniskowcach (US aircraft carriers), tymczasem tłumaczenie podaje "amerykańskie krążowniki" !!!  Odkąd to krążowniki są lotniskowcami, czy na odwrót?

Co smutniejsze, to nie jest pierwszy kwiatek tego typu. Kiedyś, przy okazji misji na zatopienie Bismarcka, polski tekst mylił krążowniki i pancerniki. Czy naprawdę tak trudno jest odróżnić cztery (tylko) klasy okrętów?

Dzięki za czujność, zgłoszone.

• Cool 1

[TF16]
Players
258 posts
12,199 battles
On 26.11.2017 at 10:45 PM, adamL555 said:

A ja mam dzisiaj taką ciekawostkę, klient gry jest najnowszy, ale chyba jednak nie.:Smile-_tongue:

shot-17.11.26_22.41.52-042.jpg

shot-17.11.26_22.41.52-0424.jpg

Miałem to samo, gdzieś w patchnocie wyczytałem, że miała się zainstalować jakaś łatka na ca. 150 MB w sobotę/niedzielę...

Ostatecznie się skończyło tak, że musiałem wywalić z kompa całego klienta testowego, bo po kilkudziesięciu minutach wypluł komunikat o uszkodzeniu plików i braku możliwości ich naprawy a za nic  nie chciał pobrać tej łatki....

[PLWTF]
Players
26 posts
5,311 battles

Cześć

U mnie na W10 to normalka po każdej łatce. Ktoś tu, na forum zamieścił poradę, żeby nadać we właściwościach aplikacji prawa admina. U mnie nie zadziałało, ale dlatego, bo Comodo odpalał plik z ograniczonymi uprawnieniami. Trzeba w antywirusie, firewallu oraz hips, lub innych modułach dodać plik do zaufanych... i voila! Dzisiaj pierwszy raz odpaliłem WoWsa po aktualizacji bez cudowania.

Y.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.