Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.

146 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,333 posts

Drodzy panowie z WG, ja rozumiem, że pierwotna wersja Grafa była czymś, co się nie nadawało do użytku, ale kto był taki mądry i wypuścił coś takiego do testów?!
W przeciwnym teamie spotkany Graf, gdzie kapitanem był stereotypowy ten_którego_skilla_nie_wolno_oceniać, nie umiejący używać nawet ALT-a. Co z tego, skoro jego pojedyncza eskadra fighterów mająca 10-11 samolotów (nie byłem w stanie policzyć) za głupim związaniem fighterów powodowała natychmiastowe wyparowanie połowy mojej. Bez fałszywej skromności, graczem na CV kiepskim nie jestem, ale kiedy wykończyłem zapas jego fighterów (łącznie wypuścił około 30) ostały mi się jedynie 4. I koleś nie użył ani razu alta! Do tego bez użycia alta za pomocą DB zdewastował trzy nasze BB w trzech atakach, a mi przy rozbiciu i połową eskadr (atak altem dwoma pozostałymi myśliwcami) wbił 20k, a potem wykończył z pomocniczej -_-
Podsumujmy, wyszedł okręt, który mając za sterami tego_którego_skilla_nie_wolno_oceniać, może:
- Zestrzelić gigantyczną ilość samolotów, a przynajmniej wrogie myśliwce zwyczajnie na nie klikając. Z altem po prostu by skasował moje eskadry.
- Kompletnie niszczyć BB i CV autodropem. Wyobrażam sobie, co to robi na manualu.
- Obronić się przed atakiem z powietrza oraz deskami.
Pierwszy raz to napiszę, ale #nerfCV!
Garść screenów jako materiał dowodowy:
shot-17_11.15_13_42.35-0148.thumb.jpg.9bd5196a7c5aa5597ff5e24bbc3e6bae.jpgshot-17_11.15_13_42.38-0060.thumb.jpg.65333c890a83947dc80fb5c1122f109f.jpgshot-17_11.15_13_42.41-0026.thumb.jpg.4f86392e016ac058756f9a7ae447f1b8.jpgshot-17_11.15_13_42.46-0219.thumb.jpg.c0f5876f60bf9df067b67891955d0a6b.jpg

• Cool 1

Players
724 posts
6,301 battles

A więc to tak zdobywa się pierwsze rangi w rankingówkach. :cap_rambo:

No no, grać ponad 1k bitew dla rangi 1 to trzeba mieć samozaparcie.

A ja po 18 bitwach miałem już dość i doszedłem do zaledwie 14 rangi po czym dałem sobie spokój z tym żałosnym trybem.

https://wows-numbers.com/player/501427840,BadVooDooo/

A w kwestii Grafa to chyba takie założenia WG. Niech wygrywa ten który zapłacił.

8999.JPG

[KURLA]
[KURLA]
Players
3,366 posts
20,479 battles

Już nie oceniajmy gracza. Bo to nie o to chodzi. Byłem w tej bitwie z LR i Fistaszkiem. Ten okręt w tej formie to przegiecie. Całkowicie psujący gameplay. Klik i nie ma BB. A nasz CV dwoił się i troił a i tak nie był w stanie zatrzymać wrogiej CV. Kogoś mocno *edited* żeby go w takiej formie wypuszczać. Mieli wzmocnić fightery i co? Poszli na łatwiznę i po prostu dodali kilka do eskadry. Ale 10 myśliwców w eskadrze?!

Teraz ktoś sobie grinduje Lexa, czy Shokaka. I co? Ma dostać bęcki z automatu, bo akurat trafił na takiego GZ-1. Oni naprawdę nie grają w tą grę. Bo inaczej tego nie wytłumaczę.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

• Cool 1

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles

1 hour ago, Little_Rowboat said:

Drodzy panowie z WG, ja rozumiem, że pierwotna wersja Grafa była czymś, co się nie nadawało do użytku, ale kto był taki mądry i wypuścił coś takiego do testów?!
W przeciwnym teamie spotkany Graf, gdzie kapitanem był stereotypowy ten_którego_skilla_nie_wolno_oceniać, nie umiejący używać nawet ALT-a. Co z tego, skoro jego pojedyncza eskadra fighterów mająca 10-11 samolotów (nie byłem w stanie policzyć) za głupim związaniem fighterów powodowała natychmiastowe wyparowanie połowy mojej. Bez fałszywej skromności, graczem na CV kiepskim nie jestem, ale kiedy wykończyłem zapas jego fighterów (łącznie wypuścił około 30) ostały mi się jedynie 4. I koleś nie użył ani razu alta! Do tego bez użycia alta za pomocą DB zdewastował trzy nasze BB w trzech atakach, a mi przy rozbiciu i połową eskadr (atak altem dwoma pozostałymi myśliwcami) wbił 20k, a potem wykończył z pomocniczej -_-
Podsumujmy, wyszedł okręt, który mając za sterami tego_którego_skilla_nie_wolno_oceniać, może:
- Zestrzelić gigantyczną ilość samolotów, a przynajmniej wrogie myśliwce po prostu na nie klikając. Z altem po prostu by skasował moje eskadry.
- Kompletnie niszczyć BB i CV autodropem. Wyobrażam sobie, co to robi na manualu.
- Obronić się przed atakiem z powietrza oraz deskami.
Pierwszy raz to napiszę, ale #nerfCV!
Garść screenów jako materiał dowodowy:
shot-17_11.15_13_42.35-0148.thumb.jpg.9bd5196a7c5aa5597ff5e24bbc3e6bae.jpgshot-17_11.15_13_42.38-0060.thumb.jpg.65333c890a83947dc80fb5c1122f109f.jpgshot-17_11.15_13_42.41-0026.thumb.jpg.4f86392e016ac058756f9a7ae447f1b8.jpgshot-17_11.15_13_42.46-0219.thumb.jpg.c0f5876f60bf9df067b67891955d0a6b.jpg

kurrreczka - MAM TO SAMO - spotkałem nowy GZ test II wersja z wczoraj na moim Enterprise

facet nie umiał używać alta!!! Miał 2 eskadry torpedowców z torpedami głębinowymi +1 x bombowce AP +  eskadre fighterów po 10 czy 11 sztuk, które dosłownie zgniatały mnie mimo używania ataków obszarowych cały czas prze ze mnie i ani razu przez pilota Grafa... Nim zdobyłem przewagę w powietrzu zdmuchnął w  auto-atakach 4 okręty... uderzenia obszarowe z alta moich myśliwców niewiele dają bo kasują ledwo 2-3 mysliwce z tego ogromnego zestawu jaki ma każda jego eskadra fighterów, a ja po 2 atakach obszarowych jestem na resztkach amunicji

majac takiego Enterka jak niżej i takie wyniki jakie na nim robię (100% bitew solo), nie dawałem rady gościowi z WR 45....  facet przy tym dostał przy tym Krakena bo jego pomocnicza skasowała niszczyciel.... 

Enterprise_4.PNG

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,869 battles

Panowie - Graf Zeppelin jest cały czas testowany. Tym razem wyszedł całkiem mocny, ale zobaczymy, czy to jego ostateczna wersja. Osobiście - wątpię. Wypuszczanie OP lotniska ma podobny sens, co wypuszczanie UP lotniska. 

PS Przypuszczam, że jedno raczej się nie zmieni - Graf nie będzie zbyt lubiany przez dowódców BBków. 

Players
2,221 posts
5,271 battles

Panowie, zaprawdę powiadam wam, módlcie się, aby ten Graf Zeppelin wyszedł taki jak teraz, bo skoro gracze "średni" nim wymiatają, to co zrobicie na nim Wy? Pomyślcie o tym! :)

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
22 hours ago, Falathi said:

Panowie - Graf Zeppelin jest cały czas testowany. Tym razem wyszedł całkiem mocny, ale zobaczymy, czy to jego ostateczna wersja. Osobiście - wątpię. Wypuszczanie OP lotniska ma podobny sens, co wypuszczanie UP lotniska. 

PS Przypuszczam, że jedno raczej się nie zmieni - Graf nie będzie zbyt lubiany przez dowódców BBków. 

tak mi sie wydaje że od tego powinny być:

a) wewnętrzne testy wewnątrz firmy

b) serwery testowe dla graczy

a nie ja (i inni) gracze jako króliki doświadczalne.

Pierwszy raz jestem autentycznie *edited* że firma pozwala sobie na takie traktowanie swoich klientów. W nosie mam hejt na RNG, w nosie mam hejt na MM, na wymyślane "ustawianie gier", ale robienie ze mnie królika tylko dlatego że totalnie jakiś menadżer zwalił z teamem projekt Grafa wcześniej, jest w moich oczach skandalem. Jeszcze większym niż sprzedaż wcześniej statku zrzucającego bomby z 6 sekudnowym opóźnieniem za 400 zł.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

• Cool 1

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
8 minutes ago, henryk5pio said:

Panowie, zaprawdę powiadam wam, módlcie się, aby ten Graf Zeppelin wyszedł taki jak teraz, bo skoro gracze "średni" nim wymiatają, to co zrobicie na nim Wy? Pomyślcie o tym! :)

przepraszam Cie Heniek ale to bez sensu co piszesz - przecież na takim okręcie całkowicie zaburzy się jakąkolwiek równowagę gry. Kto będzie chciał grać na lotniskach tier 8, albo wogóle grać jak w drugim teamie jest coś co z auto-dropa jednym atakiem torpedowców BEZ PROBLEMU ZATAPIA TIER 10 pancernik. Jeśl pancernikowi asystuje krążownik z rozbiciem AA, to Graf musi się zmęczyć skupieniem 30 sekundowym, bo torped wejdzie trochę mniej, odczekać i poprawić po pancerniku bombowcem AP i tak go zatopi. I nic nie zrobisz. 

takie eksperymentalne z pupy wersje nie powinny być dopuszczone do głównego serwera i rozgrywki na nim.

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,255 posts

A może ten graf nie ma alta? Bo wczoraj też go spotkałem, i też alta nie używał. Nie miałem jednak większych problemów z pokonaniem go.

23 hours ago, UrukSzymon said:

Kogoś mocno *edited* żeby go w takiej formie wypuszczać.

Nikt niczego nie wypuścił - zwracam uwagę na wyraz TEST w nazwie okrętu.

[LUZ]
Players
2,566 posts
4,128 battles

Wrzucałem do przecieków. Ja tam się na tych Waszych latadłach nie znam, ale tu chyba mamy wariant "małpaczłowiek klika, a wróg znika"

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
6 minutes ago, Greyshark said:

A może ten graf nie ma alta? Bo wczoraj też go spotkałem, i też alta nie używał. Nie miałem jednak większych problemów z pokonaniem go.

Nikt niczego nie wypuścił - zwracam uwagę na wyraz TEST w nazwie okrętu.

Skoro to test, to dlaczego na life serwerze, a nie na PTS?

[PWS]
Beta Tester
798 posts
10,515 battles

Jako rozwiązanie problemu i dobrą szkolę dla WG  uznałbym zastosowanie wobec tego  mutanta metody jaką Azjaci  gracze stosowali szeroko wobec posiadaczy złotego  Typa 59,  tam chodziło o  epatowanie  bogactwem tu  o zwyczajne P2W, czym na razie GZ  jest, i nie ma pewności, że WG go z tej choroby wyleczy,zanim go znów zacznie za 400 pln reklamować. Najlepiej by było gdyby porzucono ten pomysł, oddano kasę i raz na czas  WG przyznało sie do porażki , ale  korpo tego nie zrobi. Anglosascy YT lubi potarzać, że jak się nie udało  to próbuj , próbuj , ja  bym jednak przypomniał, że inny klasyk z ich kręgu językowego mówił ,   że jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo – na pewno to zepsujesz, w tym kontekście GZ to będzie narzędzie  apokalipsy,  pytanie  tylko czyjej.

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,869 battles
2 minutes ago, HectorBarbossa said:

Z prostego powodu: test na life serwerze dostarcza większej ilości i bardziej miarodajnych danych. No i to lotnisko, czyli są pewne wymagania odnośnie MM. Na testowym pewnie skończyłoby się tak, że najczęsciej w kolejce byłby Graf przeciwko Grafowi i po dłuższych testach okazałoby się, że przewagę w takim starciu ma Graf z lepszym graczem. 
No rewelacja, kto mógłby się spodziewać :cap_haloween:

• Cool 2

[LUZ]
Players
2,566 posts
4,128 battles
9 minutes ago, Falathi said:

Z prostego powodu: test na life serwerze dostarcza większej ilości i bardziej miarodajnych danych. No i to lotnisko, czyli są pewne wymagania odnośnie MM. Na testowym pewnie skończyłoby się tak, że najczęsciej w kolejce byłby Graf przeciwko Grafowi i po dłuższych testach okazałoby się, że przewagę w takim starciu ma Graf z lepszym graczem. 

Powiedz to graczom, których spotkało coś takiego. A potem zdziwko, że ludzie hejtują CV.:cap_haloween:

https://clips.twitch.tv/SpineySwissJalapenoFloof

• Cool 1

[-FZO-]
Community Contributor
1,167 posts
12,107 battles

Zrzut bomb ap jest okrągły, he zresztą też, nie ma potrzeby żeby ustawiać się do nalotu wzdłuż osi okrętu, można sobie od tak kliknąć z każdej strony. Alt zmniejsza pole zrzutu o jakieś 40%. Z 3 wysłanych eskadr 2 wystarczyły żeby zatopić Gneisenaua na full hp, jedna żeby ugryźć Tira za 30k. To jest jeszcze większe przegięcie niż Giulio Cezare przed zmianą:P

• Cool 1

[-DWS-]
Beta Tester
4,620 posts
12,673 battles
22 minutes ago, Falathi said:

Z prostego powodu: test na life serwerze dostarcza większej ilości i bardziej miarodajnych danych.

Ale jakieś tam szacowania można zrobić. Mogliście dać np. po 8 myśliwców a nie po 10, zobaczyć jak się sprawdza, ewentualnie dołożyć albo odjąć.

A nie wrzucać na pałę 10 samolocików (11 z perkiem).

• Cool 2

[-FZO-]
Community Contributor
1,167 posts
12,107 battles
1 minute ago, rtfm_pl said:

A nie wrzucać na pałę 10 samolocików (11 z perkiem).

jest 9 +1

6,255 posts
34 minutes ago, HectorBarbossa said:

Wszystkie premki po tym, jak przeszły przez PTS a jeszcze przed wypuszczeniem, testowane są na zwykłym serwerze. W ogóle nie rozumiem problemu - największy dramat jaki mogę sobie wyobrazić, to ktoś spotkał ten okręt i przegrał bitwę. Dorosły facet chyba da radę z tym żyć?

• Cool 1

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
35 minutes ago, Falathi said:

a od kiedy my gramy w wersję beta ??? Z tego co wiem to był chyba reset i gramy w wersję komercyjną....  naprawdę WG nie stać na testerów?

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,869 battles
Just now, Scarrry said:

a od kiedy my gramy w wersję beta ??? Z tego co wiem to był chyba reset i gramy w wersję komercyjną.... 

Owszem - ale JAKOŚ trzeba przetestować te okręty w naturalnym środowisku. 

• Cool 1

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
1 minute ago, Falathi said:

Owszem - ale JAKOŚ trzeba przetestować te okręty w naturalnym środowisku. 

to dlaczego nigdy żaden inny okręt nie musiał być tak testowany przez tyle lat gry? 

czyli wszystkie są przetestowane w nienaturalnym środowisku?

6,255 posts
1 minute ago, Scarrry said:

to dlaczego nigdy żaden inny okręt nie musiał być tak testowany przez tyle lat gry? 

czyli wszystkie są przetestowane w nienaturalnym środowisku?

Jak to nie? Nigdy nie widziałeś żadnej premki testowanej na zwykłym serwerze?? Zaraz znajdę screena z Kiddem.

Nawet nie premki, przecież choćby ostatnio, brytyjskie pancerniki też się spotykało w bitwach jeszcze przed ich wypuszczeniem.

• Cool 1

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
2 minutes ago, Greyshark said:

Jak to nie? Nigdy nie widziałeś żadnej premki testowanej na zwykłym serwerze?? Zaraz znajdę screena z Kiddem.

Nawet nie premki, przecież choćby ostatnio, brytyjskie pancerniki też się spotykało w bitwach jeszcze przed ich wypuszczeniem.

i testowały je lamki z WR 45? 

przecież to bez sensu, jakie niby dane pozyskuje firma od bardzo słabego gracza który nic nie ogarnia 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.