Sign in to follow this  
Followers 0
FLANKER_Luk

Skargi za dobrą grę.

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

53 posts in this topic

Czy i wam przytrafia się dostać minusy od przeciwników kiedy zagracie świetną bitwę, i gdy zatopiony przeciwnik w bezsilnej złości daje wam minusy.

Bo ja mam tak regularnie. 

Just now, FLANKER_Luk said:

Czy i wam przytrafia się dostać minusy od przeciwników kiedy zagracie świetną bitwę, i gdy zatopiony przeciwnik w bezsilnej złości daje wam minusy.

Oczywiście i to regularnie. Przez ostatnie 2 tygodnie -10 w dodatku zwykle dostaje minusy w dobrych bitwach - zwłaszcza jak zatopię z 2 lub 3 przeciwników.

2 minutes ago, FLANKER_Luk said:

Też tak miewam, a wkurza mnie to maksymalnie. Raz spaliłem King Georgiem Nowego Meksyka i dostałem skargę :Smile-angry:

Przytrafia się. Ale co z tego, skoro nie ma to na nic najmniejszego wpływu? Niech sobie skarżą do woli.

3 minutes ago, Greyshark said:

Przytrafia się. Ale co z tego, skoro nie ma to na nic najmniejszego wpływu? Niech sobie skarżą do woli.

A widzisz. Mnie to denerwuje, bo staram się jak mogę by pomagać w grze, a jedyne co dostaje to skargi, że komuś zniszczyłem okręcik i mnie minuje. Choć ostatnio po storpedowaniu Iron Duka za pomocą małego Kamikaze dostałem obietnicę zablokowania konta za oszustwa. :)

Szczerze to nigdy nie zwróciłem uwagi, jeżeli nawet zdarzyło mi się jakieś dostać to i tak dostaje znacznie więcej plusików :) Co prawda nie ma to znaczenia, ale karma systematycznie rośnie.

Tak, ale jednak przeważają plusy dodatnie, także od własnej drużyny. 

Just now, Falathi said:

oddawaj w takim razie 10 psich chrupków, które mi zajumano w zeszłym tygodniu :Smile_hiding:

2 minutes ago, qaramell said:

Szczerze to nigdy nie zwróciłem uwagi, jeżeli nawet zdarzyło mi się jakieś dostać to i tak dostaje znacznie więcej plusików :) Co prawda nie ma to znaczenia, ale karma systematycznie rośnie.

Just now, Falathi said:

Jest jeden niezawodny sposób: wystarczy być znaną osobą lub działać w licznym klanie: wtedy wszyscy znajomi i krewni dają ładnie plusy. Jak się nie jest rozpoznawalnym to kicha.

3 minutes ago, Dark_Havoc said:

A widzisz. Mnie to denerwuje, bo staram się jak mogę by pomagać w grze, a jedyne co dostaje to skargi, że komuś zniszczyłem okręcik i mnie minuje. Choć ostatnio po storpedowaniu Iron Duka za pomocą małego Kamikaze dostałem obietnicę zablokowania konta za oszustwa. :)

O moich cheatch (co prawda w WoWp) zrobiono nawet filmik :)

mój występ od 4:32 :D

1 person likes this

1 minute ago, Dark_Havoc said:

Jest jeden niezawodny sposób: wystarczy być znaną osobą lub działać w licznym klanie: wtedy wszyscy znajomi i krewni dają ładnie plusy. Jak się nie jest rozpoznawalnym to kicha.

Po prawdzie, często zadaję sobie pytanie ile plusów jest za grę, ile za rozpoznawalność, ile za bycie WG. 
Oraz ile te plusy przesłoniły nam minusów. 

5 minutes ago, Dark_Havoc said:

Kamikaze R "zarobiłem" już kilkukrotnie minusy za torpedy wsadzone w przeciwników.  Zdarzyło mi się nawet zarobić "-4 do karmy" (2 x -2) za storpedowanie w ciemno na RPFa (nie wspominając o zwyzywaniu od cheaterów....) 

10 minutes ago, Falathi said:

A są plusy ujemne? :D

A do tematu. To karma mi systematycznie rośnie. Nie piszę praktycznie wcale na czacie. Ale używam komend w grze.

54 minutes ago, FLANKER_Luk said:

Od przeciwników to jeszcze rozumiem, ale zdarza się też od swoich. Karujesz grę, już masz zdobyć krakena a too bum!. Timkil bo już się za dużo nachapałeś a na koniec jeszcze raport.

34 minutes ago, UrukSzymon said:

A są plusy ujemne? :D

A do tematu. To karma mi systematycznie rośnie. Nie piszę praktycznie wcale na czacie. Ale używam komend w grze.

Wiesz, to nie ja wymyśliłem, że są plusy dodatnie i plusy ujemne ;) co nie zmienia faktu, że tekst jest rzadkiej urody. 

1 person likes this

Tez dostaje minusy za dobrą grę i ostatnio kilka razy plusy za zła grę co jest jeszcze dziwniejsze.

Ja wlepiam kazdemu minusy kto jest wyzej odemnie w tabeli, bo to cziterzy i haxory, i oszukujo, bo ja jestem ostatni, a oni przedemno

Przeciez ta gowniana karma nic nie daje, no chyba ze beneficjentom  z RU

@Falathi kiedy open beta wowsa na Steamie, bo chwilowo nie stac mnie na kupno early acces

2 people like this

4 minutes ago, HectorBarbossa said:

@Falathi kiedy open beta wowsa na Steamie, bo chwilowo nie stac mnie na kupno early acces

Bardzo niedługo. 

1 person likes this

7 minutes ago, HectorBarbossa said:

Ja wlepiam kazdemu minusy kto jest wyzej odemnie w tabeli, ho to cziterzy i haxory, i oszukujo, bo ja jestem ostatni, a oni przedemno

To po jednej bitwie pewnie nie masz już raportów :Smile_trollface:.

Wracając do tematu - każdy kiedyś dostał minusa czy dwa za wygranie bitwy, ot frustraci przegrali i się mszczą jak mogą. Generalnie mam tą całą karmę gdzieś, a moje rośnie pewnie tylko dlatego, że na czacie prawię nie piszę, chyba, że trafi się kumaty człowiek to można porozmawiać wtedy. Zwyczajnie wchodzę do bitwy i robię swoje, jest to chyba najlepsze dla zdrowia podejście :Smile_teethhappy:.

Co do plusów za bycie rozpoznawalnym, klanu itp. cześć plusów za to wpada, nie mówię, że nie, ale nie wydaje mi się żebym był na tyle znany w grze, żebym dziennie wychodził 2-3 karmy na plus, tylko z tego powodu :)

@Falathi, co jakiś czas wysyłasz do WG raporty jakieś czy coś w tym stylu. Ile razy wspomniałeś o niedrobionym systemie karmy i dlaczego ani razu? Ile propozycji w tej sprawie z tego forum przekazałeś i dlaczego żadnej?

dodatkowo stwierdzam, że @Falathi ostatnio jest bardzo aktywny na forum zarówno w oftopicu jak i tu więc otwierać pytania do wugie :Smile_izmena: i miłej lektury od lutego :Smile_glasses:

Ostatnie podejście z pytaniami było w WOT. Na kilkanaście stron pytań udzielono zero odpowiedzi.

A takie noobskie pytanie: gdzieś pojawia się informacja, że dostaliśmy plusa dodatniego lub ujemnego?

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.