Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BREAKCASANOVA

Kiedy WG zajmie sie osobami uzywajacymi nielegalnego oprogramowania?

80 comments in this topic

Recommended Posts

Players
31 posts
8,933 battles

Kiedy WG zaimie sie chitami w wows?

A moze nie ma chitów bo nie ma listy nielegalych modow i kazdy moze uzywać co chce?

Czy ktoś mi moze rozjasnic??

Players
449 posts
12,874 battles

SoonTM

Po za tym czemu pytasz o to graczy a nie WG?

W sumie mógłbyś też napisać o co konkretnie chodzi?

A tak w ogóle to: :Smile_popcorn:

Players
1,308 posts
11,490 battles

E no panowie, trzeba nieść kaganek oświaty.

- Cheatami nie chitami.
- Jakieś tam instnieją, ale co najwyżej pokazują gdzie strzelać, żeby trafić okręt płynący danym kursem z daną prędkością (a jak skręci, to już duda). Coś mi się o uszy obiło, że i pokazują trasę wrogich torped. Czyli nic, czego dobry gracz nie mógłby zrobić. Tradycyjny aimbot, czy wallhack jest niemożliwy do napisania bez włamania się na serwery gry.
- Powyższe wspomagacze są na liście nielegalnych modów i nawet jakieś bany za nie rozdawali.
- Pytanie co uważasz za cheata? Może podaj kilka sytuacji, wrzuć kilka powtórek, żeby przekazać, o co Ci chodzi.
Kaganek został przyniesiony :fish_book:

• Cool 5

Players
1,559 posts
13,619 battles
23 minutes ago, Little_Rowboat said:

E no panowie, trzeba nieść kaganek oświaty.

- Cheatami nie chitami.
- Jakieś tam instnieją, ale co najwyżej pokazują gdzie strzelać, żeby trafić okręt płynący danym kursem z daną prędkością (a jak skręci, to już duda). Coś mi się o uszy obiło, że i pokazują trasę wrogich torped. Czyli nic, czego dobry gracz nie mógłby zrobić. Tradycyjny aimbot, czy wallhack jest niemożliwy do napisania bez włamania się na serwery gry.
- Powyższe wspomagacze są na liście nielegalnych modów i nawet jakieś bany za nie rozdawali.
- Pytanie co uważasz za cheata? Może podaj kilka sytuacji, wrzuć kilka powtórek, żeby przekazać, o co Ci chodzi.
Kaganek został przyniesiony :fish_book:

Z tego co mi wiadomo to oprócz tego co wymieniłeś to jeszcze pokazuje gdzie upadną pociski, gdzie jest okręt w zasłonie dymnej oraz czas jej trwania u przeciwnika. Część tego jest na filmikach na youtubie z tego co pamiętam.  

Jeśli chodzi o mod na spadające pociski i zasłonę dymną przeciwnika to było mówione, że WG nie umie go wykryć. Jeśli jest to prawdą to chyba mało kto byłby zaskoczony.

Jakaś niewielka część - może z <1% bawi się w takie rzeczy, choć przypuszczam, że będzie to wielokrotnie mniej - pamiętajmy, że jest to płatne i bodajże wymaga konta premium ( w WoT tak było na pewno ). Ale większość dziwnych sytuacji w grze da się wytłumaczyć w ten lub inny sposób i nie są to oszustwa.

• Cool 1

[TF16]
[TF16]
Players
190 posts
6,045 battles

Cheaty sa jak w kazdej grze. Fakt ze w Wowsie ciezko zauwazyc ze wzgledu na rozgrywke i jej zlozonosc. Nieraz mnie reportowali za "wspomagacze" bo zdjalem kolesia na 24 km jedna salwa albo cytka w dym, a prawda jest taka ze takie rzeczy sie zdarzaja i tyle (nie, RNG w ogole nie istnieje i ma znikomy wplyw na rozgrywke :Smile_child:).

Ostatnio na klanowce mielismy pryzpadek ze facet z przeciwnej druzyny po jakis 2 min strzelal na oslep w naszego dd -ka (i trafial!) pomyslelismy sobie ze fart zwyczajny bo i miejscowka bardo typowa to moze strzelil pare razy na przypal i cos tam trafil. Ciekawiej zrobilo sie po tym jak kolega skorygowal pozycje i kurs, a pociski z wrogiej moskwy poszly dokladnie za tymi zmianami i zaczely rozbijac sie o wyspe dokladnie w tym miejscu w ktorym stala shimka. W takiej sytuacji nie ma juz mowy o farcie i przypadkowosci.

Ale co zrobic, skopalismy dupska frajerom i to powinno ich nauczyc :cap_cool:

Players
1,308 posts
11,490 battles
On 11/14/2017 at 4:25 PM, Marblehead_1 said:

Z tego co mi wiadomo to oprócz tego co wymieniłeś to jeszcze pokazuje gdzie upadną pociski, gdzie jest okręt w zasłonie dymnej oraz czas jej trwania u przeciwnika. Część tego jest na filmikach na youtubie z tego co pamiętam.

True, zapomniałem o nich. Ale to działa jak wyżej, gdzie upadną pociski ma stosunkowo mały wpływ, bo zazwyczaj i tak jest za późno na reakcję. Położenie okrętu w zasłonie dymnej też robi niewielką różnicę, bo można strzelać po tracerach, a i czas dymku u przeciwnika dudy nie urywa.
Podsumowując to są mody dla *edited* _których_skilla_nie_wolno_oceniać, a do tego bardzo sytuacyjne, więc nie zapewniają realnej przewagi w bitwie.
Edit:// Zmiana słowa, bo jeszcze ktoś by się poczuł urażony, doniósł i teczka w SB by mi urosła.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Beta Tester
1,919 posts
7,353 battles

Zawsze jak gram na niszczycielu to wszystkie wrogie BB'ki mają czity na wykrywanie moich torped!!! niektórzy wiedzą nawet, że się na nich czaje i skręcają zanim wystrzelę rybki. 

• Cool 3

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,783 battles
6 minutes ago, verlay said:

Zawsze jak gram na niszczycielu to wszystkie wrogie BB'ki mają czity na wykrywanie moich torped!!! niektórzy wiedzą nawet, że się na nich czaje i skręcają zanim wystrzelę rybki. 

Przestań używać radiolokacji. :Smile-_tongue::Smile_trollface:

Beta Tester
1,919 posts
7,353 battles
5 minutes ago, UrukSzymon said:

Przestań używać radiolokacji. :Smile-_tongue::Smile_trollface:

Jak torpeduje z Shimy pancerniczka na 19km to skąd ma wiedzieć, że mam radiolokację? :Smile_trollface:

Swoją drogą na 1 czy 2 grze na Shimce strzeliłem 20-kami na aferę w capa i gdzieś na granicy zasięgu 2 torpedy trafiły lotniskowiec :P 

[HOB]
Players
1,166 posts
5,378 battles

Rozwiązaniem by było wyrywkowe robienie screenshotów (by nie łapała przycinka, mogą być one niższej jakości lub obejmować jakiś obszar), a potem tego ręczne sprawdzanie - wystarczy spojrzeć czy wszystko ok i jechać dalej, czyli wydajność dość wysoka.

By nie sprawdzać wszystkich jak leci, można ustawić jakiś program wyłapujący tymczasowo lepszych graczy lub po prostu wprowadzić w tej grze podejrzenia o modyfikacje (pod prawym przyciskiem) - wówczas nie ma groźby bana za samo zgłoszenie, ale gracz jest wcześniej w kolejce do kontroli.

Wybór graczy to po prostu losowanie, gdzie dotychczas niesprawdzani, podejrzani i uprzednio karani mieliby znacznie większą wagę.

Procedury proste - jak coś jest czyste, to gracz traci priorytet w kolejce do kontroli. Jak coś podejrzane, to leci do analizy (bo standardowe mody też dają różnice, wystarczy tylko ocenić czy są one dozwolone). Linie torped, kreski upadku pocisków czy łódki w dymie bezsprzecznie można uznać jako niedozwolone.

Pierwsze przewinienie - tydzień, kolejne - po pół roku (szkoda perma dawać, kara dotkliwa, a gracz dotychczas karany będzie sprawdzany częściej)

Kontrola wizualna co prawda pozwala na przeoczenia, ale zawsze to jakiś straszak i ciężko go ominąć. A znaczna większość cheatów to po prostu "nakładki".

Skrypty jak w WOT - są bardzo nieskuteczne, co widać po niezależnych od siebie liczbach przy falach banów.

[TF16]
[TF16]
Players
2,329 posts
19,962 battles
1 hour ago, Silentraz said:

Rozwiązaniem by było wyrywkowe robienie screenshotów (by nie łapała przycinka, mogą być one niższej jakości lub obejmować jakiś obszar), a potem tego ręczne sprawdzanie - wystarczy spojrzeć czy wszystko ok i jechać dalej, czyli wydajność dość wysoka.

By nie sprawdzać wszystkich jak leci, można ustawić jakiś program wyłapujący tymczasowo lepszych graczy lub po prostu wprowadzić w tej grze podejrzenia o modyfikacje (pod prawym przyciskiem) - wówczas nie ma groźby bana za samo zgłoszenie, ale gracz jest wcześniej w kolejce do kontroli.

Wybór graczy to po prostu losowanie, gdzie dotychczas niesprawdzani, podejrzani i uprzednio karani mieliby znacznie większą wagę.

Procedury proste - jak coś jest czyste, to gracz traci priorytet w kolejce do kontroli. Jak coś podejrzane, to leci do analizy (bo standardowe mody też dają różnice, wystarczy tylko ocenić czy są one dozwolone). Linie torped, kreski upadku pocisków czy łódki w dymie bezsprzecznie można uznać jako niedozwolone.

Pierwsze przewinienie - tydzień, kolejne - po pół roku (szkoda perma dawać, kara dotkliwa, a gracz dotychczas karany będzie sprawdzany częściej)

Kontrola wizualna co prawda pozwala na przeoczenia, ale zawsze to jakiś straszak i ciężko go ominąć. A znaczna większość cheatów to po prostu "nakładki".

Skrypty jak w WOT - są bardzo nieskuteczne, co widać po niezależnych od siebie liczbach przy falach banów.

Pomysł super, tylko z tego co wiem odpowiednie programy blokują nieautoryzowane screenshoty.

[HOB]
Players
1,166 posts
5,378 battles

Gracze o tych skrinach nie muszą wiedzieć, a część cheaterów nie myśli dwa kroki do przodu. Jest więc wysoce prawdopodobne, że takiej opcji nie zablokują lub nie będą wiedzieć o takiej możliwości.

Też brak screenshota na "prośbę" jest podejrzany, więc można się wtedy graczowi przyjrzeć w inny sposób.

Players
31 posts
8,933 battles

Najczesciej odczuwam coś takiego  jak chyba aimbot to sie nazywało.

uciekajac dd z 6 km zaliczam salwy nawet do 9km (niepłyne prosto zeby nie było:P).

niezaleznie w ktora strone robie uniki , zwalaniam  skrecam i tak salwa po salwie dostaje.(nie namierzaja radarem ani sonarem)

[TF16]
[TF16]
Players
2,329 posts
19,962 battles
11 minutes ago, BREAKCASANOVA said:

uciekajac dd z 6 km zaliczam salwy nawet do 9km (niepłyne prosto zeby nie było:P).

niezaleznie w ktora strone robie uniki , zwlaniam  skrecam i tak salwa po salwie dostaje.

Dobry pancek cię trafi i z 12-15km. Jeżeli z 9km się dziwisz, to Twoje argumenty są nie trafione. Z 10km oberwiesz lekko za 5-15k hp bez problemu.

[ARES-]
Beta Tester
1,704 posts
19,263 battles
17 minutes ago, BREAKCASANOVA said:

niezaleznie w ktora strone robie uniki , zwlaniam  skrecam i tak salwa po salwie dostaje.

ale niby jak? Nawet założmy że po drugiej stronie jest cheater (co wg mnie jest mało prawdopodobne, bo narzędzie aimbota jest przecież płatne) to przy tym czasie lotu pocisków jaki jest w grze, i twoich nieprzewidywalnych (no chyba że przewidywalnych) manewrach żaden bot nic tu nie zmienia... 

... no chyba że manewrujesz w sposób oczywisty dla doświadczonych graczy i salwy lecą tam gdzie skręcisz.

Alternatywą byłoby tylko trafianie Cie na 100%, czyli włam na serwer WG i sterowanie bitwą od strony serwera a nie klienta. Jakoś mi się w to nie chce wierzyć że haker uwziął sie akurat na Ciebie (bo nic takiego nie spotkałem).

• Cool 1

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles
34 minutes ago, Silentraz said:

Gracze o tych skrinach nie muszą wiedzieć, a część cheaterów nie myśli dwa kroki do przodu. Jest więc wysoce prawdopodobne, że takiej opcji nie zablokują lub nie będą wiedzieć o takiej możliwości.

Też brak screenshota na "prośbę" jest podejrzany, więc można się wtedy graczowi przyjrzeć w inny sposób.

Ludzie małej wiary, są takie oprogramowania do tej gry że, za chiny ludowe tego nie wykryją. Warpacka wykryją bo odpalasz z pliku EXE., lub ew. włączać też tryb samosterowania ognia co według mnie jest kretynizmem wrodzonym. z tym że kto bogatemu zabroni. Z drugiej strony masz różnego rodzaju nakładki na obraz które ustawiasz dopiero po wejściu w grę, przez co launcher w ogóle nie jest tym naruszany. Czyli program antychiterski tak szumnie reklamowany przez Wg chór daje

3 hours ago, ORP_Buka said:

. Ciekawiej zrobilo sie po tym jak kolega skorygowal pozycje i kurs, a pociski z wrogiej moskwy poszly dokladnie za tymi zmianami i zaczely rozbijac sie o wyspe dokladnie w tym miejscu w ktorym stala shimka. W takiej sytuacji nie ma juz mowy o farcie i przypadkowosci.

Ale co zrobic, skopalismy dupska frajerom i to powinno ich nauczyc :cap_cool:

Równie dobrze koleś mógł mieć radiolokacje z moda, z dokładnym środkiem zaznaczone.  Wtedy tylko mała korekta kąta podniesienia i zaczynasz trafiać( a ludzie który potrafią grać to potrafią sam się na to nieraz naciąłem). Druga sprawa co shima robi w jednym rejonie:Smile_hiding:?????

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
7 minutes ago, baxowaty said:

Dobry pancek cię trafi i z 12-15km. Jeżeli z 9km się dziwisz, to Twoje argumenty są nie trafione. Z 10km oberwiesz lekko za 5-15k hp bez problemu.

Ja mam rekord dewastujace z Montany w Gearinga z ponad 17km, bez detonacji, wuec i da sie dechy z wiekszej odleglosci spaziowac

Btw bax wylacz te haxy bo mam dodatek do dwoch nabojow

Players
31 posts
8,933 battles

tak jakby autocelowanie bylo wlaczone....nie pamietacie moda z wota ktory nawet po zniknieciu celownik jeszcze za wami smigał i pomimo ze nie byles juz spotowany dostawales.....

[ARES-]
Beta Tester
1,704 posts
19,263 battles
43 minutes ago, BREAKCASANOVA said:

"ale niby jak? Nawet założmy że po drugiej stronie jest cheater (co wg mnie jest mało prawdopodobne, bo narzędzie aimbota jest przecież płatne) to przy tym czasie lotu pocisków jaki jest w grze, i twoich nieprzewidywalnych (no chyba że przewidywalnych) manewrach żaden bot nic tu nie zmienia... "

Narzedzie aimbot jest przecież platne.........? ciekawe....a za ile/?

a to sobie poszukaj. Oczywiście ze świadomością że za jego używanie są bany. Kurde - taki nieogar jesteś że nie umiesz tego sprawdzić? 

Aibot w WOWS równa się paruset grom i masz to samo a nawet większe doświadczenie w celowaniu. A cała różnica bierze się stąd że pewnie zacząłeś grać na wyzszych tierach gdzie jest mniej nieogarniętych graczy jak Ci co męczą tier 3-5, i dla których WSAD jest cheatem, i każdy rozumie gdzie będziesz i jak uciekał na przeciętnej desce

ja tam potrafię łatwo na CV wsadzić bomby z manuala w deskę, bo ludzie są przewidywalni do bólu. A ile sie nasłucham wtedy od cheaterów.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.