Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
3 posts
300 battles

Merhaba arkadaslar yanlışlıkla 7.seviye uçak gemimi sattım ve komutanda gitti. Hesabım premium hesap 15-20 gündür kastık gemi ve komutanı geri alma yolu yoksa emekler bosuna gitti. Malum iş güç bi daha kasılmazda insallah geri dönüsü vardır. Bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles
11 minutes ago, jinglebellrock said:

Merhaba arkadaslar yanlışlıkla 7.seviye uçak gemimi sattım ve komutanda gitti. Hesabım premium hesap 15-20 gündür kastık gemi ve komutanı geri alma yolu yoksa emekler bosuna gitti. Malum iş güç bi daha kasılmazda insallah geri dönüsü vardır. Bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.

Bir defaya mahsus geri veriyolar ticket atıp durumu (Türkçe olarak ta yazabilirsin) açık seçik anlattığın taktirde hesabını o işlemi yapmadan önceki son noktaya geri yükleme yapıyorlar.Üzülmene gerek yok sadece güzelce anlatmaya ve de ikna etmeye çalış , yalnız toplamda bu süreç 2-3 iş günü sürmekte...şuanda ticket açmış olsan sanırım en geç perşembe gününe kadar sorunun çözülür...

https://eu.wargaming.net/support/tickets

Players
3 posts
300 battles

CaNBaNuR ilginize tesekkur ederim. Ticket nasıl atıyoruz bi fikrim yok. Dediğin gibi türkçe atarım. Ancak şöyle bi durum ortaya çıkıyor hesabı geri yükleme yapıyorlar dedin ve 2-3 gün sürdüğünü söyledin. Şimdi oynamaya devam etsem hesap geri yüklendiğinde şuan kastıklarım boşa gider doğru mu anladım

Players
521 posts
12,368 battles

Azledilen komutanın 5 dk'lık bir terhis süresi var. Keşke ona dikkat etseydiniz. Premium gemileri geri veriyorlar ancak normal ağaç gemisini ticketla geri alır mısın bilemem. 

https://eu.wargaming.net/support/

Buradan ticket atabilirsin.

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles
10 minutes ago, jinglebellrock said:

CaNBaNuR ilginize tesekkur ederim. Ticket nasıl atıyoruz bi fikrim yok. Dediğin gibi türkçe atarım. Ancak şöyle bi durum ortaya çıkıyor hesabı geri yükleme yapıyorlar dedin ve 2-3 gün sürdüğünü söyledin. Şimdi oynamaya devam etsem hesap geri yüklendiğinde şuan kastıklarım boşa gider doğru mu anladım

Ben yanlışlıkla çok yüksek miktarlarda doblonu serbest DP ye çevirmiştim öyle ki hesabımda neredeyse 2 milyon serbest DP oluştu...Ticket attığımda ki bunları harcayacak yerim yok zaten +105 tane gemim var açmadığım seviye 10 gemi yok felan tarzı bişeyler yazdım...bana geri dönüş yapan sorumlu kişi çok ilgili idi...2 olasılık sundu...ya doblon dönüşümü öncesindeki bir tarihe geri yükleriz hesabını ki oyundaki ilerlemen kaybolur...ya da doblonları iade eder yerine serbest dp leri çekeriz fakat çektiğimiz serbest dp ler senin onları dönüştürdüğün gemilere tekrardan iade edilmez...kısaca ben 2.ci şıkkı seçtim...sonuç şudur nasıl bir yöntem izleyeceklerini zaten sana bildirirler ve senden cevap beklerler...kısaca birkaç yöntem var ise sorunun çözümü için hepsini sana sunmakta ve kararını beklemekteler...İçin rahat olsun...tabiki bu yazılanların hepsi açılmış olan ticket ın kabul görmesi halinde olmakta.Buarada ilgili ticket adresini ilk mesajımın sonunda verdim.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.