Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ShigeruOtori

[KPS] Klan Pełnej Szklanki

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
6,816 battles

Ahoj Szczury Lądowe!

 

pobrane.png.9936ca8df14e1fd8d1876be4de6e37c8.png

 

Na wzburzone wody mórz i oceanów wypływamy Klanem Pełnej Szklanki (dosłownie i w przenośni), aby siać postrach wśród wszystkich wrogów. Jako świeżo upieczeni rebelianci rekrutujemy najodważniejszych śmiałków do naszej zacnej bandy, ale jak każdy mamy pewne oczekiwania:

 

Po pierwsze, w związku z tym, iż podczas naszych klanowych spotkań na TSie nie wylewamy za kołnierz, (bo byłoby to okrutne marnotrawienie zacnych trunków) i w związku z tym emocje biorą nad nami górę (czytaj czasami zdarza się rzucić jakimś soczystym pełnokrwistym mięsem) rekrutujemy wyłącznie śmiałków powyżej 18. roku życia.

Po drugie, posiadamy wspominanego TSa i każdy, kto chce z nami pływać powinien się tam logować, żebyśmy sobie wspólnie mogli nucić szanty. (TS = sprawne słuchawki i mikrofon)  ts01.multigaming.pl:10719

Po trzecie, aktywność! To podstawa.  Nie zawahamy się wyrzucić za burtę każdego, kto będzie się pojawiał sporadycznie. Oczywiście, jeśli jest potrzeba czytaj nagła choroba, wyjazd służbowy itp. Itd. Wszystko ok. pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia swojej abstynencji tzn. absencji.

Po czwarte, wymagamy minimum 1 okrętu 10 tieru (dobrze by było mieć o nim jakieś pojęcie).  Masz więcej?  Jeszcze lepiej!

Po piąte, oczekujemy dużego dystansu do siebie, solidnego poczucia humoru, nastawienia na dobrą zabawę przede wszystkim, aczkolwiek grając bitwy klanowe/rankingowe dajemy z siebie wszystko.

 

Pozdrawiam,

zelemental

Oficer Wykonawczy KPS

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
3,136 posts
11,828 battles

Ja tu widzę coś niepokojącego - "pełnej" znaczy, że można patrzyć, a nie wolno pić? :Smile_amazed:

No chyba, że jako gratis dostajemy cycatą uzupełniaczkę stanu w szklanicy:Smile_teethhappy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×