Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
CraccKen

Critical Error Occurred

1 comment in this topic

Question

Players
5 posts
2,284 battles

Witam tak jak w temacie mam problem z ww błędem nie wiem co jest przyczyną czytałem już wiele postów na jego temat więc na początek dodam, że posiadam Win10 64-bity idąc za ciosem zaaktualizowałem wszystko co było możliwe oczywiście z zerowym skutkiem potem stwierdziłem, że zrobię re-instal który również nie pomógł. Dalej potraktowałem już "brutalnie" zrobiłem całkowity format laptopa oczywiście wszystko zaaktualizowałem i również nic nie pomogło czasem jest tak, ze mogę zagrać od 3 do 5 bitew i wyskakuje zazwyczaj ten sam błąd jeżeli chodzi o treść a czasem jest zdecydowanie krótszy ale również critical error occurred a czasem jest tak, ze od razu po załadowaniu do portu. Dodam, że wcześniej gdy miałem komputer stacjonarny z win7 64-bit było wszystko dobrze jedynie ostatnio przesiadłem się na laptopa który moim zdaniem spokojnie spełnia wymagania gry zaczęło mi się to dziać. Niżej dodaje ss-a z błędem oraz dxdiax. Może ktoś z Was będzie znał rozwiązanie tego problemu bo ja już wysiadam skoro nawet format nic nie pomógł. Nie udało mi się uchwycić całego błędu na ss'ie ale myślę, że ktoś kto się orientujr będzie wiedział co jest niżej napisane. W tej drugiej opcji critical error occurred, zaś jest jeżeli dobrze pamiętam zamiast tych WorldOfWarships.exe jest out of memory czy coś w tą deseń.

Critical Error Occurred.jpg

DxDiag.txt

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.