Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Mrachu

Delusion Army tworzy flotę +KONKURS

16 comments in this topic

Recommended Posts

Players
8 posts
1,211 battles

xk6fch0blipm_t.jpg

DELUSION ARMY

O NAS

Jesteśmy  silnie rozbudowaną organizacją  esportową która  ma zamiar również rozpocząć swoją działalność w grach World of Tanks oraz World of Warships.

Posiadamy jedną z lepszych drużyn Counter Strike w kraju gdzie nawet polsat esport o nas wspominał. Silne akademie CS oraz LOL wygrywające turnieje ESL oraz lany.

Topową drużynę Rainbowa Six oraz Heroes of the Storm.  Zbudowaliśmy równie  team WOT biorący udział w turniejach ESL. 

POSIADAMY RÓWNIEŻ WŁASNYCH SPONSORÓW. OBECNIE ZAKONTRAKTOWANY JEST TRUST GAMING.

POLSAT ESPORT

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-11-10/delusion-team-wprowadza-zmiany-na-pokladzie-m-in-jerros/

KOGO POSZUKUJEMY

Szukamy indywidualnych graczy jak również całych drużyn chcących należeć do prawdziwej organizacji. Liczy się dla nas profesjonalizm,  oraz chęć rozwoju a nie  kolor statystyk i przerośnięte ego. Przykładem może być mój udział w Nietykalnych 3 gdzie  WN8  był średni, a mimo to zrobiliśmy lepszy wynik  niż NT oraz NT2 w evencie na IS5. 

CO OFERUJEMY

Oferujemy głównie profesjonalne i uczciwe podejście do sprawy. INFORMUJĘ IŻ JESTEM WSPÓŁWŁAŚCICIELEM ORGANIZACJI A NIE GRACZEM WIĘC MOJE STATYSTYKI NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z OFERTĄ. Zostanie zbudowana cała kadra zarządzająca która będzie monitorowana przez moją osobę by uniknąć niepotrzebnych sytuacji oraz zgodnie z ustalonymi kryteriami  doceniać graczy za ich wkład. NAGRODAMI ZA WKŁAD W ROZWÓJ KLANU NA SZCZEBLU SZTAB LUB GRACZ BĘDZIE: GOLD, CZOŁGI PREMIUM ORAZ SPRZĘT OD NASZYCH SPONSORÓW.

GDZIE SIĘ ZGŁOSIĆ

Zgłoszenia proszę kierować w wiadomościach prywatnych na tym forum lub na naszym FB

https://www.facebook.com/D3lusionTeam/

JEŚLI CHODZI KO KONKURS, NA NASZYM FB MOŻNA WYGRAĆ SPRZĘT OD TRUST GAMING. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

• Cool 1

Players
1,745 posts
11,972 battles
45 minutes ago, Mrachu said:

oraz zgodnie z ustalonymi kryteriami

Może zastosował byś się do tych przyjętych na forum?

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,901 posts
8 minutes ago, Mrachu said:

Mogę się dowiedzieć o które kryteria ci chodzi?

Zakaz używania czerwonej czcionki - jest o tym mowa w regulaminie forum.

Players
727 posts
7,063 battles

@Mrachu

Na początku napiszę, że mój poniższy post nie ma na celu "szukanie dziury w całym". Zwyczajnie przeczytałem Twój temat i zauważyłem, że kreujecie się na "profesjonalistów" a profesjonalistom błędy wytykać zawsze warto. Nie będzie to żaden "atak" z mojej strony.

Zacznijmy więc..

1. Klan z tego co widzę nawet nie jest jeszcze nawet założony, ale ogłoszenie już jak najbardziej

2. Nie wiadomo kto czym będzie zarządzał, co tak naprawdę oferujecie i czy w ogóle macie odpowiednie osoby do zarządzania "projektem"

3. Wasze sukcesy w Counter Strike niestety nic nie znaczą w WoWS, bo nie macie obecnie ani żadnej drużyny, ani nawet sprawdzonych klanowiczów, czy też chociażby osób zarządzających, o czym sam zresztą napisałeś - wszystko budujecie "od zera"

4. Tekst o nagrodach w postaci golda i czołgów premium od sponsorów za uczestnictwo w klanie to straszne zarzucanie sera na wędkę i dobrze wiecie że trzeba na to patrzeć z przymrużeniem oka, trochę nie tędy droga Panowie

5. Nie ma podanych ani wymagań, ani metody ewentualnej weryfikacji graczy

6. Twoich statystyk komentować nie będę, bo sam twierdzisz, że jak to ująłeś "nie jesteś graczem" i od zarządzania klanowiczami będą inne osoby... których jeszcze nie ma

7. Aby coś zbudować trzeba mieć o tym pojęcie. Macie doświadczenie w CS i LOL. O WoWS pojęcia nie macie. Szczere ale prawdziwe.

1 hour ago, Mrachu said:

Liczy się dla nas profesjonalizm,  oraz chęć rozwoju a nie  kolor statystyk i przerośnięte ego.

Wybacz, ale powyższe ogłoszenie to takie trochę zaprzeczenie słów w przytoczonym cytacie. A koloru statystyk raczej obejść się nie da. Jeżeli zrobicie klan z samych pomidorów WR40% to z waszych wielkich planów i aspiracji wyjdzie to co zazwyczaj dzieje się z większością klanów - zbieranina czerwonych BBrajanków do farmienia ropy.

Cały Twój post jest na zasadzie "Słuchaj, chcesz zarobić duże pieniądze? ... Ale wiesz, to nie jest rozmowa na telefon!".

Tak, czy inaczej powodzenia, bo zawsze przyda się więcej klanów w Tajfunie do CW, aby Łobuzy miały z kim grać. ;)

Players
8 posts
1,211 battles

Dziękue ci SirensRevolution na  podjęcie  tematu. Z największą przyjemnością odpowiem ci na Twoje punkty.

1.Faktycznie klan jeszcze oficjalnie nie powstał. Powód jest prosty, chcemy sprawdzić  jakie będzie zainteresowanie by go stworzyć. Istnieje możliwość przyłączenia pod nasze skrzydła już istniejącego klanu.

2. Szukamy również osoby do sztabu. Z naszej strony możemy zaoferować pomoc logistyczną dzięki której posiadamy 100 osobową organizacje.

3.Przykłady z innych gier mają na celu pokazać iż jesteśmy poważnymi osobami które  wiedzą czego chcą oraz potrafią  to zrobić. CS jest cięższy w budowaniu topki niż wot czy wows. 

4.Nagradzanie graczy ma na celu docenianie ich umiejętności. My oświadczamy jasno że tak będzie. Sam byłem w wielu klanach wota. Grałem 5 lat oraz zajmowałem wysokie stanowiska. Zawsze było że może będzie a może nie i ostatecznie garstka miała z tego zyski a ci co najwięcej poświęcali czasu np. na twierdze grali za free.

5.Wymagania często odstraszają, wole indywidualnie porozmawiać z graczem. Tak zbudowaliśmy NT3 oraz 4 które po czasie grały lepiej niż główny skład  fioletów. 

6.Poszukuje osoby które chcą brać udział w projekcie.

7. Jeśli chodzi o klan wowsa to pojecia nie mam. Za to mam w wocie gdzie grałem 5 lat w klanach i to dobrych. Każdą  gre buduje się podobnie. Podstawą jest doświadczona kadra. W rok zbudowaliśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych organizacji w kraju. Przez sentyment do tej gry chcę  to samo zrobić. 

Jeśli chodzi ci o pomidory itp. to wiadomo iż większość tego typu osób zostanie odrzucona. 

• Cool 1

Players
2,282 posts
14,556 battles

Sprzedam MS-B. Cena wywoławcza 500000zł. W sumie to klan jest większy niż 100 osób więc dorzucam do oferty pomoc logistyczną, żebyście to ogarnęli.

Ja rozumiem współczesny model biznesu, życie z e-sportu itd. Nie oszukujmy się jednak, że przejęcie czegoś budowanego od lat załatwicie kilkoma Krasnymi Krymami. Tożsamość klanowa jest warta więcej niż garść golda. Jeżeli nie macie pojęcia o danej grze to nie wchodźcie na rynek bo i tak będzie wtopa. 

• Cool 1

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,901 posts
3 minutes ago, Mrachu said:

Zaryzykujemy

I to jest odpowiednie podejście. Powodzenia Panowie!

• Cool 1

Beta Tester
3,865 posts
11,786 battles
5 hours ago, PancernyAgrest said:

Sprzedam MS-B. Cena wywoławcza 500000zł. W sumie to klan jest większy niż 100 osób więc dorzucam do oferty pomoc logistyczną, żebyście to ogarnęli.

Ja rozumiem współczesny model biznesu, życie z e-sportu itd. Nie oszukujmy się jednak, że przejęcie czegoś budowanego od lat załatwicie kilkoma Krasnymi Krymami. Tożsamość klanowa jest warta więcej niż garść golda. Jeżeli nie macie pojęcia o danej grze to nie wchodźcie na rynek bo i tak będzie wtopa. 

wzruszyłem się jak to przeczytałem

Mogę o autograf prosić

200w_d.gif

[ZGZ]
Players
1,374 posts
16,729 battles
On 13.11.2017 at 1:16 PM, PancernyAgrest said:

Tożsamość klanowa jest warta więcej niż garść golda. 

Klimatu sztucznie nie zrobicie, nie kupicie. A to tworzy grupę. Regionalizmy itp. Życzę powodzenia bo kibicuję polskim drużynom. Proponuję wyrzucić Wam ten zapis o przyjęciu całego klanu bo pokazuje to Was w pejoratywny sposób. Rozwalił bym chyba swój ZGZ po takiej propozycji. To tak jak Baskom tłumaczyć ze Madryt jest git.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.