Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
mwkp12

Dlaczego z 4k km Yamato nie robi cytadeli X tirier pancernik niemiecki ustawiony burtą

6 comments in this topic

Question

[PL-EM]
Players
174 posts
24,825 battles

Ostatnio grałem w klanie i miałem sytuacje gdzie miałem X pancernik niemiecki i nie mogłem go zatopić z 4 km ustawionego prawie burtą. Szkody jakie mu zadawałem były śmieszne od 1 k hp do 4 k hp. Przedtem bez problemu były cytadele. Podobny problem miał kolega, który nie umiał zatopić Montanę X angielską -  pancernik z 4 km. Proszę o wyjaśnienie co jest źle robione lub delikatnie mówiąc sprawa śmierdzi.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Alpha Tester
930 posts
5,629 battles

Szwaby mają skątowany pancerz cytadeli, podobnie krążki. Z bliska to sobie co najwyżej dmg na ich burcie podfarmisz.

• 0
Players
2,517 posts
3,813 battles

Obejrzyj modele pancerza. W tej chwili jedynym BB T10 który na pewno dostanie cytadelę z bliska, jest właśnie Yamato. Montanie cytadelę bardzo obniżono i wchodzą słabo, Kurfurst i Conqueror z bliska nie dostaną za cholerę. 

• 0
[PL-EM]
Players
174 posts
24,825 battles

Dzięki za zwrócenie uwagi ale "k" to literówka. Chodzi o 4 km. Jeżeli WG obniżyło cytadele amerykańskim pancernikom 9 i 19 klasy to niech obniżą Japońskim. Jeśli chodzi o Montanę to linia strzału jest prawie pod wodą i wtedy w chodzi cytadela. Za to angielskim pancernikom nie udało mi się jeszcze ani razy trafić w cytadelę od 7 w górę.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.