Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Bebzunio40

Jedna torpeda !!!

54 comments in this topic

Recommended Posts

Players
9 posts
7,188 battles

Witajcie

Mam pytanie.

Otóż odbyłem przed chwilą bitwę okrętem Der Grobe czyli pancernikiem 9 tieru, jeszcze bez dodatkowego pancerza, 72500 hp.

Przyszły torpedy i udało mi się je wyminąc oprócz jednej w dziub i ..... jestem zniszczony..... jedną torpedą całe HP w dupe.

Dostałem z DD Mass lub Yugumo, nie zdązyłem zauważyć który to a z mapy jak wiadomo nie idzie widzieć często te duchy okręty.

Macie jakieś racjonalne wytłumaczenie tej sytuacji ?

Nie chcę wypowiadać się na coraz częstsze anomalia tej gry bo......... mam swoje teorie.

[GRAY]
Players
191 posts
17,839 battles

Po prawie 4 k bitew (teraz juz chyba wie co to) zauważył że istnieje detonacja...

To nawet takie perełki się trafiają.

:cap_wander:

Beta Tester
441 posts
20,500 battles
7 hours ago, Bebzunio40 said:

Witajcie

Mam pytanie.

Otóż odbyłem przed chwilą bitwę okrętem Der Grobe czyli pancernikiem 9 tieru, jeszcze bez dodatkowego pancerza, 72500 hp.

Przyszły torpedy i udało mi się je wyminąc oprócz jednej w dziub i ..... jestem zniszczony..... jedną torpedą całe HP w dupe.

Dostałem z DD Mass lub Yugumo, nie zdązyłem zauważyć który to a z mapy jak wiadomo nie idzie widzieć często te duchy okręty.

Nie chcę wypowiadać się na coraz częstsze anomalia tej gry bo......... mam swoje teorie.

Der Große (der Grosse) - ß czytasz jako ss. A co do detonacji... norma. Kłania się mechanika gry. Skoro deska od jednej pestki może dostać detonację to dlaczego BB od jednej torpedy nie może?

[N--S]
[N--S]
Players
110 posts
16,621 battles
57 minutes ago, ORP_Macierewicz said:

Der Große (der Grosse) - ß czytasz jako ss. A co do detonacji... norma. Kłania się mechanika gry. Skoro deska od jednej pestki może dostać detonację to dlaczego BB od jednej torpedy nie może?

A i nalot bombowy tez może detonacje zrobić , taka perełka mi się zdarzyła na  DD : Ernst Gaede  w 2 minucie randomka :cap_wander: 

[QTAZ]
Players
821 posts
15,005 battles
9 hours ago, Bebzunio40 said:

Witajcie

Mam pytanie.

I w ten sposób tworzą się oświecone "teorie"

Beta Tester
798 posts
12,782 battles

Eee no co wy..  detonacja .. jaka detonacja tylko reptiljanin , który sterował  jego poczynaniami za pomocą psionicznego  przekazu podprogowego   się  na chwilę zdekoncentrował, bo mu wydali za  mały habit  iluminata  i go strasznie kaptur uciskał , poza tym GMO juz nie to  co kiedyś i  za mało chemii  samoloty w powietrzu rozpyliły to już nie da się tak łatwo  ludzi kontrolować,a od  kiedy faceci w czerni  spadli czarna  wołgą  z klifu  jak pilnowali granic  płaskiej ziemi , to już w ogóle robić ni ma  komu  i jak to wszystko ogarnąć, te  biedne  gady takie przepracowane, okażmy trochę zrozumienia.

• Cool 1

[QTAZ]
Beta Tester
1,166 posts
7,141 battles
12 hours ago, Bebzunio40 said:

mam swoje teorie.

Reptilianie z pustego środka Ziemi?

Edit: @WscieklyPL01 mnie ubiegł z reptilianami. :)

Players
1,745 posts
11,972 battles
14 hours ago, Bebzunio40 said:

mam swoje teorie.

Ci którzy mają najwięcej teorii, zazwyczaj mają najmniej do pokazania w bitwie.

Nie traktuj tego jako atak personalny.

• Cool 1

Players
81 posts
4,125 battles

Ale to sie w ogole da żeby od torpedy detonacja ? Od ostrzału, od bomby z samolotu, to ok, bo to materiały wybuchowe. Ale od torpedy, co przypływa w wodzie i robi dziury w poszyciu, wiec wpuszcza wode do srodka ? Co tam ma zdążyć sie zapalić ? Chyba że statki przewożą niezdeklarowane ładunki nitrogliceryny :P

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
16 minutes ago, Kellendil_2016 said:

Ale to sie w ogole da żeby od torpedy detonacja ? Od ostrzału, od bomby z samolotu, to ok, bo to materiały wybuchowe. Ale od torpedy, co przypływa w wodzie i robi dziury w poszyciu, wiec wpuszcza wode do srodka ? Co tam ma zdążyć sie zapalić ? Chyba że statki przewożą niezdeklarowane ładunki nitrogliceryny :P

Sugerujesz, że torpedy nie mają ładunków wybuchowych? No bardzo ciekawa teoria, równie ciekawa jak ta założyciela wątku.

• Cool 1

[TF16]
Players
1,002 posts
21,171 battles
43 minutes ago, Greyshark said:

Sugerujesz, że torpedy nie mają ładunków wybuchowych? No bardzo ciekawa teoria, równie ciekawa jak ta założyciela wątku.

Może myśli, że wystarczy że stuknie i już dziura?

• Cool 2

[MS--B]
Alpha Tester
1,081 posts
28,041 battles
2 minutes ago, Little_Rowboat said:

A może na początku torpedy jest wiertło, które robi dziury w poszyciu? Coś takiego było w którymś Bondzie :cap_hmm:

Przecież tak przeprowadzono pierwszy atak spod wody, chciano się wwiercić w kadłub i przymocować ładunek wybuchowy, ino że wiertło nie dało rady,  jakoś tak to chyba było ? :cap_haloween:

Beta Tester, Players
17 posts
4,723 battles

Coraz lepiej czyta się to forum. Wbijam sobie zmęczony po pracy, patrze, a tu jeden gość przywraca do służby pancerniki LOWA :Smile_bajan2:, inny po zagraniu 2k bitew odkrył detonacje :fish_book:, jeszcze inny twierdzi że torpedy nie zawierają materiałów wybuchowych :Smile_ohmy:. Że już nawet nie wspomnę o nowatorskich taktykach stosowanych na Iowie i Nelsonie  :Smile_trollface:

Players
81 posts
4,125 battles
1 hour ago, Greyshark said:

Majo. Jeno wybuchajo na styk, robio dziuro, przez dziuro sie wlewo wodo, i co by miało wybuchać, jest zamokłe i sie nie pali. A sama detonacja się odbywa w wodo, czyli jest tylko czynność rozrywająca blachę.

Beta Tester, Players
17 posts
4,723 battles
2 minutes ago, Kellendil_2016 said:

Majo. Jeno wybuchajo na styk, robio dziuro, przez dziuro sie wlewo wodo, i co by miało wybuchać, jest zamokłe i sie nie pali. A sama detonacja się odbywa w wodo, czyli jest tylko czynność rozrywająca blachę.

Powiedz to marynarzom poległym na Fuso w cieśninie Surigaro :Smile_trollface:  Twoja wiedza jest przytłaczająca.

[-SBF-]
8,315 posts
7 minutes ago, Kellendil_2016 said:

Mniej internetu, więcej książek.

Beta Tester
1,165 posts
8,769 battles
5 minutes ago, Kellendil_2016 said:

Jak torpedo zrobi dziuro tak niefartownie, że zalejo koteły, to koteły mogą zrobić buuum. Jak torpedo poszarpać kabele elektryczne, a przy okazji poszarpać przewody hydrauliczne lub paliwowe, to może się zrobić buuum. Jak... kontynuować?

Players
81 posts
4,125 battles
4 minutes ago, Greyshark said:

(link po video skasowalem, bo sie bedzie watek rozciagal)

Mniej internetu, więcej książek.

Krzywdzo biedne CV :( Nie krzywdzić CV :( one są miłe. Chyba że jestes z czerwonego teamu. Nie wiem na ile World Warshipów jest tu realistyczny (i czy w ogole), ale CV najgorzej po DD znoszą torpedy, wiec u niego mogło to mieć taki skutek :(

3 minutes ago, AbrahaM_fighter said:

Jak torpedo zrobi dziuro tak niefartownie, że zalejo koteły, to koteły mogą zrobić buuum. Jak torpedo poszarpać kabele elektryczne, a przy okazji poszarpać przewody hydrauliczne lub paliwowe, to może się zrobić buuum. Jak... kontynuować?

No z kotłami a to - owszem, a to - tak, jak to pisał klasyk. Ale to trzeba mieć szczęście jak Swordfishe ze sterem Bismarcka. Czy jak im tam było, tym samolotom ledwo latającym. Natomiast kabeli i przewodziszczy to chyba nikt akurat po wewnętrzu linii wodnej nie prowadzil, zeby torpeda trafiała. Przecież to i na "zwykle" przebicie pociskiem by bylo wrazliwe. 

[-SBF-]
8,315 posts
Just now, Kellendil_2016 said:

Krzywdzo biedne CV :( Nie krzywdzić CV :( one są miłe. Chyba że jestes z czerwonego teamu. Nie wiem na ile World Warshipów jest tu realistyczny (i czy w ogole), ale CV najgorzej po DD znoszą torpedy, wiec u niego mogło to mieć taki skutek :(

Widzę, że o CV w WoWs masz takie samo pojęcie jak o torpedach. Otóż CV jako jedyne nie detonują od torped. Ani od niczego innego.

• Cool 1

Sign in to follow this