Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tagl1a

Hata Bildirimi

13 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
292 posts
459 battles

Kaptanlar, 

0.6.13 Güncellemesinde karşılaştığınız hataları bizlere bu başlık altından iletebilirsiniz.

Teşekkürler

[-TR-]
Players
6 posts
9,800 battles

güncellemeden sonra oyun açılmıyor. silip tekrar yükledim sonuç aynı. ancak ekranını ekte paylaşıyorum sebep veya çözümü bilenler yardımcı olursa sevinirim. yardımlar için şimdiden teşekkürler.5a23d74bab778_EkranGrnts(19).thumb.png.eb016e852025735c9262640e982c8364.png

[-TR-]
Players
6 posts
9,800 battles
34 minutes ago, OttomanSIap said:

Preferences dosyasını sil düzelir. Düzelmezse res at mutlaka düzelir. 

alakan için teşekkür ederim.

sonuç yine aynı başka çözümü var mı acaba

Players
521 posts
12,352 battles

Çözülmesi gerek, bu hatayı alan tüm PC'lerde hep işe yaradı. Oyunun kurulum dosyasında bulunuyor. Yine de olmuyorsa başka fikrim yok.

Players
521 posts
12,352 battles

Dostum ben sana çözümü söylüyorum ama sen hâlâ çözemedin. Bu sorun hep çıkıyor ve çözümüde oyunu fabrika ayarlarına döndürmek. Oyunu silip tekrar yüklemek garip bir şekilde çözüm olamıyor.

Öncellikle oyunumuzun kurulu olduğu dizine gidiyoruz(C/D/...: Program Files(x86)/World_of_Warships)

njggBg.png

Bu dosyayı sileceksin. Bu kadar.

[-TR-]
Players
6 posts
9,800 battles

o dosyayı sildim. oyunu tekrar açtığımda rusça olarak açılıyor. türkçe olarak tekrar başlatıyorum fakat sonuç aynı. olay günlüklerine baktım güncelleme başladıktan sonra hata oluşmuş. 

Players
521 posts
12,352 battles
1 hour ago, tcg_kemer08 said:

o dosyayı sildim. oyunu tekrar açtığımda rusça olarak açılıyor. türkçe olarak tekrar başlatıyorum fakat sonuç aynı. olay günlüklerine baktım güncelleme başladıktan sonra hata oluşmuş. 

Vallahi çok garip, oyunun ingilizceye dönmesi gerekiyordu ayrıcatüm görüntü ve kişisel ayarlarında sıfırlanması gerek. Bu konuda daha fazla yardımcı olamam.

Aynı sorun geçtiğimiz yaz bana oldu, dosya kontrol, WG Check Report, Sil yükle her şeyi denedim düzelmedi, ta ki o dosyayı silene kadar.

https://eu.wargaming.net/support/kb/articles/596 WGCheck report buradan indiriliyor. Kolay gelsin.

[-TR-]
Players
6 posts
9,800 battles

eğer yukarıdaki gibi bir hatayla, oyunun ekran ayarlarını yaparken karşılaşan olursa, hiçbir şekilde dosya silinmesine gerek yok.

C>games>World_of_Warships>WorldOfWarships.exe dosyasında  özellikler' e girip "uyumluluk" seçeneğinde "tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" seçeneğini onaylayıp uygula derseniz sorun düzeliyor.

4 günlük debelenmeden sonra sonuca ulaşabildim. :)

gezmediğim forum kalmadı.

Ekran Görüntüsü (20).png

Ekran Görüntüsü (23).png

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.