Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
CainPulloCz

teamkilleři ve hře

21 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
3,319 battles

Ahoj, nenašel jsme tu vlákno které by sloužilo i jako černá listina team killerů, teď nemám na mysli pokud hráč omylem zasáhne kohokoliv ve hře ale úmyslné a opakované ničení vlastních spojenců.

Za dnešní den: Foxxx669 - 2team kill, mne osobně zasáhl opakovaně několika torpédy, kdy nešlo o mist klick, nebo nepřehlednou situaci ale úmysl.

Mimochodem lze tyto hráče banovat?

shot-17.11.08_12.40.55-0298.jpg

[BAF]
Players
136 posts
9,212 battles

Taky jsem nedavno dostal s Tirpitzem 25k od nasi Montany za to, ze jsem ji odrel lak pri vyhybani se torpedum :D Banovat ty lidi nelze.. stara se o to system sam - stanou se z nich ruzovky a pokud je to opakovane, tak by meli dostat nejakou tu "pauzu" jestli se nepletu... kdyztak nekdo uvede na pravou miru.. Bohuzel tehle nervaku docela pribyva... asi migrace z WOT? :) 

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,808 posts
9,214 battles
13 minutes ago, CainPulloCz said:

Ahoj, nenašel jsme tu vlákno které by sloužilo i jako černá listina team killerů, teď nemám na mysli pokud hráč omylem zasáhne kohokoliv ve hře ale úmyslné a opakované ničení vlastních spojenců.

Za dnešní den: Foxxx669 - 2team kill, mne osobně zasáhl opakovaně několika torpédy, kdy nešlo o mist klick, nebo nepřehlednou situaci ale úmysl.

Takove vlakno jsi nenasel kvuli tomu ze takove vlakno porusuje pravidla fora (naming/shaming).

Doporucuji ti radeji smazat tenhle prispevek nez prijde nejaky moderator a dotanes napomenuti za porusovani pravidel

Doporucuji se obratit (nejlepe s replayem ale ten nema kazdy zapnuty) na podporu a tam to s nima vyridit. Tady na foru nic nevyresis.

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,635 posts
16,301 battles
1 hour ago, CainPulloCz said:

S lidskou náturou nic neuděláš. Zvlášťe v on-line hře :Smile-_tongue:

Jinak teamkilleří jsou vzácní. Myslím takové ty co na startu palí po všem kolem.

TK omylem je také vzácnost narozdíl TK tupostí. To je tak 95% TK (např. CAs s krátkýmy torpy co to pouští na 30km přes tři své BBs - takový evergreen)

A pak jsou TK nutná pro win. Praktikuji relativně pravidelně a úspěšně :Smile_teethhappy:. Občas prostě musíš sundat Lájoše co to nějakým způsobem schválně prasí

[IDDQD]
Players
112 posts
7,238 battles

jsou TK z kategorie "sh*t happens", například moje jediné období růžovky - v jedné z prvních her s Myokem se mi "povedlo" sundat torpem DDčko - klasický torpédový přepad BB připlouvajícího zpoza skály, když už torpy byly na cestě, tak se přihnalo Mutsuki a nenapadlo ho nic lepšího než ho rushnout, já je pak vykropil oba, případně jsem párkrát chytnul "přátelské" torpédo při BB brawlu. Nad tím se dá jen mávnout rukou..

dál vyložená sebeobrana (třeba když stojím s Fiji nebo podobným v kouři a někdo se mě pokusí vystrčit, tak bych případné ztorpení provinilce bral jako nutnou obranu) - ještě se mi nestalo, ale jednou se ucho utrhne..

no a poslední jsou buď závary na mozku, nebo úmysl. Minulý týden jsem zažil exota, který skončil hru se skóre -4. A ano, byl to ARP klon Myoka. Poslal bych report, ale stál mě 20 minut času už takhle, nebudu si kvůli němu ještě přidělávat práci (myslím, že jich pár dostal i bez mého přispění). A další klasika - sebevraždící letadlovky. Jo, vím že proti Saipanu to je na dvě věci, ale nebuď srab a aspoň se o něco pokus, nemůže být všude.

• Cool 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,232 posts
9,912 battles
3 hours ago, CainPulloCz said:

Ahoj, nenašel jsme tu vlákno které by sloužilo i jako černá listina team killerů....

To smrdí TK obludáriem :Smile_great::Smile_bajan2::Smile_trollface:

[ATOM]
Players
191 posts
8,110 battles

mo u těch letadlovek je to těžký, když už člověk má víc letadel tak se lehce překlikne od čísílka 2-1 (letadlovka) a zadá te point na cap, protože tam se prostě většinou těma letadlama hejbe...a potom už jen kouká a čte co že to člověk dělá..., taky se mě jednou podařilo no :fish_happy:

[IDDQD]
Players
112 posts
7,238 battles

ee, myslel jsem CV, které se samy odstřelí vlastními bombardéry.. a ad ovládání - dá se změnit, osobně mám "G" pro loď a pak letky dle čísel..

Players
3,746 posts
18,787 battles

U TK, ktery to nema v hlave vporadku a zacne ostrelovat hned na zacatku vlastni lode doporucuju zasadne NIC nevracet a hlavne - opravit ohen nebo zaplaveni az se mu objeví -1... a netrva to dlouho.  Je sranda pozorovat, jak funguje "pole spravedlnosti" a stoupaji z nej ruzove částky.

Docela kuriozní zážitek - ruzova CV - rozjizdel jsem se s Iowou a on to napral do me a ani se nesnazil couvat. Az za chvilku jsem si vsiml, ze mi neco boucha do boku. Asi ho rozcililo, ze mu neubude pink, tak do me poslal TB. Sice neudelala torpeda skoro nic, ale jedno udelalo zaplaveni a bylo hezke sledovat, jak z chlapce stoupaji ruzove castky v tisicich, az nas opustil a jeste mel -1 a zrejme ruzovy nater na par her navic.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
79 posts
13,257 battles

Mi se podařilo s křižníkem (tuším Chapa nebo Shchors) potkat pomatence v bitevce. Nejprve se ne mne vyloženě nalepil a vystřelil - 10k hp v háji. Tak jsem mu napsal do chatu, ať se kouká, co dělá a varovně vystřelil před něj, načež jsem schytal plnou boční, naštěstí to proletělo skrz a tak mi ještě cca 5k hp zbylo. V tu chvíli byl brambora růžový. Když chtěl vystřelit další salvu a dodělat mě (de facto vystřelil), tak udělal šikula bum a teleportoval se do přístavu.

Pravda ale je, že např. včera, když naše dd se ploužilo podél ostrovů, které kryjí cap a nechal mne napospas nepříteli, tak jsem chvíli zvažoval, že tu růžovou barvu bych možná na chvíli zkousnul. Nakonec jsem se na něj vykašlal, postaral se o něj nepřátelský křižník.

• Cool 1

Players
19 posts
2,017 battles

Na popud kamaráda jsem zaačal hrát WoWS, hraju pár dní a tady jsem poprvé abych tu našel odpověď (a zatim se tak nestalo, proto píšu tohle) na jedinou otázku; proč, když to do mě nějakej jouda napere svojí lodí, mám postih za poškozování spojence já..??? Pokaždý. Je úplně jedno, jestli pluju nebo stojim, jestli to do mě onen jouda nacpe z boku, nebo zezadu, pokaždý najdu postih... Co to, probůh, je?!? Naposled mě doslova převálcoval fešák s bitevkou chvíli po startu - rozhulákal to na plnej knedlík a obtáhl mi loď od kormidla po příď. Po bitvě najdu postih za zpoškozování... Jindy čekám s TB schovanej za ostrovem a "kolega" to do mě nacpe plnou parou z boku. Přesně pravej úhel až mě přirazil na ostrov. Postih zase pro mě... Samozřejmě že i mě se povedlo v zápalu boje si nevšimnout spojence vedle a odřít mu lak, to se stane každýmu. Proč ale dostane pokutu někdo, kdo "sedí v autě na parkovišti" a jinej ho zboří, to mi nějak uniká...

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
395 posts
8,985 battles
Před 5 hodinami Mrsk_original řekl/a:

Na popud kamaráda jsem zaačal hrát WoWS, hraju pár dní a tady jsem poprvé abych tu našel odpověď (a zatim se tak nestalo, proto píšu tohle) na jedinou otázku; proč, když to do mě nějakej jouda napere svojí lodí, mám postih za poškozování spojence já..??? Pokaždý. Je úplně jedno, jestli pluju nebo stojim, jestli to do mě onen jouda nacpe z boku, nebo zezadu, pokaždý najdu postih... Co to, probůh, je?!? Naposled mě doslova převálcoval fešák s bitevkou chvíli po startu - rozhulákal to na plnej knedlík a obtáhl mi loď od kormidla po příď. Po bitvě najdu postih za zpoškozování... Jindy čekám s TB schovanej za ostrovem a "kolega" to do mě nacpe plnou parou z boku. Přesně pravej úhel až mě přirazil na ostrov. Postih zase pro mě... 

Zkusím ti odpovědět dle pravdy. Tvůj dotaz je natolik rozumný, oprávněný a reálný, že ti na to WG neodpoví. Teď k věci. Uplatňuje se zde pravidlo kolektivní viny, tedy pokud se srazí dva, oba mají postih (odpočet HP přímo ve hře a poté pokutu ve formě srážky XP a stříbrňáků po bitvě). WG prostě nedokáže (nebo nechce) zpracovávat koncept toho, kdo komu do cesty vjel, jakou rychlostí a jakou třídou lodě.

Ono by to totiž mohlo končit i u extrémů viditelných i v WoT (tancích), kdy přijede troll s rychlým lehkým tankem a blokuje takto pomalá TDčka či těžké tanky.

Zde by to mohl dělat torpédoborec - vyhlédne si bitevku, dá kolizní kurz, zpomalí až zastaví a počká, až ho to plující město nabere. Takto by trolil a otravoval hru.

Já osobně to řeším tak, že se rozhlížím. Pokud jsem v bitevce, tak si dávám pozor jen na ostatní bitevky, abychom nekolidovali. Pokud se křížím s křižníkem či DDčkem, tak jen zatroubím, ale neměním kurz. Já než vůbec manévr započnu, tak jsme v sobě. Jejich náraz mi neublíží a oni za to zaplatí tím, že se zastaví (a případně koupí nějakou tu citku díky tomu). To by pro ně mělo být dostatečné poučení pro příště.

Když jedu v křižníku či DDčku, vyhýbám se ostatním já.

• Cool 2

[IDDQD]
Players
1,741 posts
15,915 battles
8 hours ago, Mrsk_original said:

Na popud kamaráda jsem zaačal hrát WoWS, hraju pár dní a tady jsem poprvé abych tu našel odpověď (a zatim se tak nestalo, proto píšu tohle) na jedinou otázku; proč, když to do mě nějakej jouda napere svojí lodí, mám postih za poškozování spojence já..??? Pokaždý. Je úplně jedno, jestli pluju nebo stojim, jestli to do mě onen jouda nacpe z boku, nebo zezadu, pokaždý najdu postih... Co to, probůh, je?!? Naposled mě doslova převálcoval fešák s bitevkou chvíli po startu - rozhulákal to na plnej knedlík a obtáhl mi loď od kormidla po příď. Po bitvě najdu postih za zpoškozování... Jindy čekám s TB schovanej za ostrovem a "kolega" to do mě nacpe plnou parou z boku. Přesně pravej úhel až mě přirazil na ostrov. Postih zase pro mě... Samozřejmě že i mě se povedlo v zápalu boje si nevšimnout spojence vedle a odřít mu lak, to se stane každýmu. Proč ale dostane pokutu někdo, kdo "sedí v autě na parkovišti" a jinej ho zboří, to mi nějak uniká...

vůbec neřeš, ten postih za srážku je minimální (pár xp a kreditů). To, že to píše tobě že dostáváš postih je taky normální, stejně tak to píše jemu akorát to nevidíš. Dokud tě někdo nenapere torpédem tak je to dobrý. Oni to ti lidi nedělaj většinou schválně, taky pravidělně někoho naramuju v zápalu boje :Smile_izmena:

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,232 posts
9,912 battles

Zvykej si hele, sry jako....

Názorný příklad od 6min + plus chat :cap_haloween:

• Cool 4

[T-N-T]
Players
120 posts
8,156 battles
1 hour ago, LucyCZ said:

Zvykej si hele, sry jako....

Názorný příklad od 6min + plus chat :cap_haloween:

Je to REBEL!

• Funny 1

Players
19 posts
2,017 battles

Jinak díky za objasnění. Fakt je, že postihy jsou v takových případech skutečně symbolický, šlo mi jen o princip (a o ten by mělo jít i WG). Uvědomuju si že dosledování a vyhodnocení každýho případu individuálně je prakticky nereálný, tedy je nutný nechat to na systému. Myslim ale, že by neměl být problém se zaměřit na notorický bouráky, viz video Lucy. Takový "rebelové" by se měli dosledovat a banovat, aby nekazili hru ostatním.

Díky a šťastnou plavbu všem! : )

• Cool 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,232 posts
9,912 battles
Před 23 hodinami Mrsk_original řekl/a:

Myslim ale, že by neměl být problém se zaměřit na notorický bouráky, viz video Lucy. Takový "rebelové" by se měli dosledovat a banovat, aby nekazili hru ostatním.

Support mi odpovedel ze na toto je propracovany system postihu ve hre - no takze ten vul se o mne schvalne rozbil nadal mi ve hre a v PM jeste 2x v tydnu a ja se propracovala k vzteku, postihu a růžové/klanové barvě.

No takže za mne ano, je to velmi propracované !!!!!!!!!!!
Ňasrat :Smile-angry:

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,232 posts
9,912 battles
Před 22 minutami Mrsk_original řekl/a:

No, to nezní moc povzbudivě do začátků... : )) Ale to je asi všude, musej se vychytat mouchy ; )

Bzikavka dešťová (Haematopota pluvialis), lidově [edited], je hmyz z čeledi ovádovitých a nejhojnější zástupce rodu ...  dolpň si sám

Spojler

ne WG to není, ale fuj.....:Smile_trollface:

• Funny 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.