Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.6.13 - Všeobecná zpětná vazba

17 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,441 posts
3,032 battles

Kapitáni! :cap_cool:

Ve čtvrtek 9/11 přichází verze 0.6.13! 

Veškeré informace a video s Dashou najdete na portálovém článku.

Napište nám své postřehy, náměty a přípomínky.

[10GO]
Players
1,105 posts
11,087 battles
31 minutes ago, Chladic8 said:

Otázka, kam zmizel dabing Arp lodí? Nějak to nemůžu najít :(

Ty ukřičený ženský zmizely? Díky bohu! :Smile_teethhappy::Smile_hiding:

• Cool 3

[IDDQD]
Alpha Tester
2,651 posts
16,358 battles
34 minutes ago, Chladic8 said:

Spoiler

• Cool 3

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,521 battles
6 minutes ago, Rock_n_Rolf said:

Ty ukřičený ženský zmizely? Díky bohu! :Smile_teethhappy::Smile_hiding:

Ukvičený . Haleluja,hosana chvalte hospodina

3 minutes ago, TheComedian1983 said:
  Reveal hidden contents

Oda na radost ? Dobrý výběr :Smile_great:

[10GO]
Players
1,105 posts
11,087 battles

Tak osobně jsem narazil na né až tak zásadní ale EDIT otravnej problém.

Ty novinky co jsou ve hře (nevím proč bylo nutností to tam dávat) nejdou označit jako přečtené a tudíž mi vlevo nahoře pořád otravuje ta červená blikající blbost.

Edited by Kampa1987
Vulgarismus
  • Cool 2

Players
3,762 posts
18,834 battles

Tohle mi dela uz delsi dobu. Pomuze jen oznacit jako prectene a odhlasit se a znovu prihlasit.

[10GO]
Players
1,105 posts
11,087 battles
11 minutes ago, ims21 said:

Tohle mi dela uz delsi dobu. Pomuze jen oznacit jako prectene a odhlasit se a znovu prihlasit.

Tak to máš ještě v pohodě, mě to nezmizí vůbec... :D

[S-O-S]
Players
116 posts
6,457 battles
On 9. 11. 2017 at 11:55 AM, Chladic8 said:

Tak jsem trochu googlil a zjistil, že problém je v složkách res atd (přesně si ted nevzpomínám), kde byly hlasy uložený původně. Ty složky s tim smazat a voiala, hlasy fungujou :-)

Beta Tester
2 posts
3,512 battles
On 11. 11. 2017 at 9:09 PM, Chladic8 said:

Tak jsem trochu googlil a zjistil, že problém je v složkách res atd (přesně si ted nevzpomínám), kde byly hlasy uložený původně. Ty složky s tim smazat a voiala, hlasy fungujou :-)

Nefunkční

[S-O-S]
Players
116 posts
6,457 battles

Cesta je: World of warships/res/banks . Tam vymaž skoro všechno, kromě XML souboru. Pak by se ti v nastavení hry měli zobrazit všechny hlasy arp lodí, včetně Steva.

• Cool 1

Players
17 posts
3,871 battles

Tedy, já nevím jak komu jinému, ale pro mě a podle mě jsou poslední dvě aktualizace tak nějak divné. Neustále se píše jak se vylepšuje MM, ale trpím pocitem, že spadám do nějakého malého procenta nebo i snad promile hráčů, kteří mají 90% bitev v silně nevyváženém stavu. Printscreeny nemám, ale popsal bych to asi takto. Pokud team v němž jsem zařazen má jeden DD, nepřátelský team má dva nebo i tři. Pokud team v němž musím hrát má 4 bitevní lodě, pak nepřátelská flotila jich má 5. Dalším příkladem budiž toto: Náš team disponuje pěti bitevkama a nepřítel taktéž, ale v teamu kde jsem zařazen jsou čtyři z levelu VI a jedna VII (navíc s max. rychlostí 20,5kts) - oproti tomu nepřítel disponuje dvěmi z levelu VII ( s rychlostí 24kts a vyšší s větší obratností) a třemi z levelu VI a ještě má k dispozici výkonnější křižníky...

Nevím, zda to je ten důvod, proč poslední kvartál mám poměr výhra:prohra výrazně a to velmi výrazně horší než je relativně běžný průměr, ale vliv to určitě má.

To že jsem zařazen do teamu hráčů, díky jejichž neumětelství de facto jen prohrávám a nejsem s to uhrát kloudný výsledek alespoň sám za sebe, to už u WG beru jako samozřejmost. U WoT jsem už toto vyřešil, to je v pohodě (přestal jsem je podporovat absolutně).

Pak mám ještě jeden drobný postřeh - mám silný dojem, že regulérní doplňky na lodě (rychlejší otáčení věží, zkrácená doba hašení, ...) jsou naprosto neefektivní. Nikde není vidět rozdíl, oproti tomu, když je nepožívám. Navíc, mám pocit, že u WG jedna sekunda reálně trvá (podle hodinek) 1.4 běžné sekundy. Protože například opravářská četa II se mi dnes zase načítala o víc než deset sekund déle, než kolik by měla (do znovu použití po použití).

Není prostě nějak ono. Když hra začínala (ještě jako BETA), byla o dost zábavnější !! Dnes je to spíš víc frustrace, než zábava.

Dodatek: Za dny Po-Pá (20.-24.11.2017) odehráno 17 bitev. Z toho 2 (slovy DVĚ) výhry. A teď mi někdo řekněte: Takové skóre by někoho bavilo? Pokud, někdo písne, že ano, tak lže. Už jen proto, že z dosažených výsledků mám polovinu stříbrňáků a polovinu zkušeností alias expů.

Já to prostě zapíchnu a vykašlu se na to jako na Wotko... To prostě nestojí za to - absolutně ne.

Edited by Surikata_LXV
Doplnění informací

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,830 posts
9,234 battles
13 hours ago, Surikata_LXV said:

opravářská četa II se mi dnes zase načítala o víc než deset sekund déle

Dotaz to mas vedle jeste stopky a stopoval jsis po dobehnuti opravarenske cety presny cas nez se ti obnovi? Nebo jak si presne zjistil ze se o 10sec dele nacitala?

Players
3,762 posts
18,834 battles

Spis to vypada, ze v tech "slabsilch" lodich dostavas spoluhrace, kteri maji podstatne lepsi vysledky nez ty (jak to tak WG dela), ale ty jim proste k te vyhre nepomuzes...

Players
17 posts
3,871 battles
On 11/21/2017 at 11:38 AM, Sigimundus said:

Dotaz to mas vedle jeste stopky a stopoval jsis po dobehnuti opravarenske cety presny cas nez se ti obnovi? Nebo jak si presne zjistil ze se o 10sec dele nacitala?

Ano, dávám si na druhý monitor časomíru - právě proto, že se mi víc "věcí nezdá"... Kdyby mi čas souhlasil s tím co WG uvádí, nepsal bych o tom a neměřil bych si to.

On 11/21/2017 at 0:25 PM, ims21 said:

Spis to vypada, ze v tech "slabsilch" lodich dostavas spoluhrace, kteri maji podstatne lepsi vysledky nez ty (jak to tak WG dela), ale ty jim proste k te vyhre nepomuzes...

Asi se tě moje problematika moc netýká, zjevně máš v bitvách často lepší spoluhráče. Jak mám týmu pomoct, když (a hlavně poslední dobou) jsem mezi posledními třemi loděmi nebo dokonce poslední loď, která z teamu zůstane?! A to nejsem typ, který by hrál z okraje mapy - taková taktika mě nebaví. Na druhou stranu s BB nelze moc hrát na "dotek", za ideální považuji něco kolem střední vzdálenosti dostřelu.

Píšeš " v těch slabších" lodích. No nevím - kapitány mám vyškolené hodně vysoko, originál doplňků na lodích plno... Lodě by měli mít kdečeho o x procent víc, lepší soustředění palby (menší rozptyl), rychlejší zaměřování atd., atd. A co z toho? Fakt je ten, že nic z toho se neprojevuje - s výjimkou maskovacích nátěrů, které mi opravdu občas dovolí zmizet z dohledu aspoň na pár sekund...

Všechny ty doplňky jsou prostě na nic. Nefungují.

Nefňukám, ale štve mě to, to jo...

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,441 posts
3,032 battles

Kapitáni!

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu ohledně vezr 0.6.13! Zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.