Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Free_Frags

Tak ładnie żarło i zdechło

14 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
1,394 posts
17,084 battles
30 minutes ago, mzteuszz456 said:

Gratulacje bycia team kilerem przez następne 126 bitew.

Za dwa samoloty tyle dostał?

Alpha Tester, In AlfaTesters
7,002 posts
5 minutes ago, Marshal00 said:

Za dwa samoloty tyle dostał?

To chyba ten typ, co to sam siebie na początku bitwy Midwayem zatopił, stąd taka liczba.

Beta Tester
798 posts
10,519 battles

126 bitew,za samoloty  ło kużwa   to ja  myślałem, że moje  34 jak mi się po pijaku 3 z 1 pomyliły i sprzedałem desovi cała  burte  torped z Ibukiego , to było dużo. Musiał kolega wcześniej zaszaleć

Players
1,504 posts
14,217 battles

126 bitew jako TK? Nie mam pojęcia, ile trzeba było utłuc sojuszniczych okrętów / samolotów na taki wynik :-(

Dla mnie taką porażką był 1 albo 2 TK w grze. Strzelam torpedy z Furutaki do wrogiego pancernika, najbliższy sojusznik na skrzydle 11 km dalej. Jedna, skrajna torpeda "urywa się" z celu, płynie dalej. Sojusznik płynie w moją stronę, wysyłam na czacie jedno ostrzeżenie, potem drugie. Zabłąkana torpeda trafia w końcu w okręt sojusznika (jakieś 90 % HP), oczywiście detonacja. Lecą przeprosimy, sojusznik przyznaje się, że płynął "na lornetce" chcąc zatopić ostatni krążownik przeciwnika. Bitwę wygraliśmy, ale obaj byliśmy potem wk... że hej tą detonacją :-(

Beta Tester
798 posts
10,519 battles

Musze zmienić nick bo przy koledze  to ja jestem oaza spokoju Shangri-La  samokontroli i oceanami cierpliwości , nawet  w stanie wyższego uduchowienia  monopolowego  takich akcji  nie miałem...600 bitew.. RISPEKT

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.