Jump to content
Customer Support Maintenance Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.6.13 - Błędy

13 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
1 post

Ustawienia -> Dźwięk -> Modyfikacja kwestii mówionych

Całkowity brak kwestii kapitanów ARP, jedynie standard i właściwe dla kraju.

[-FZO-]
Community Contributor
1,234 posts
12,843 battles

Nazwy graczy z przeciwnej drużyny chyba za mocno przesunięte

14035002_10210364295163079_5106170658506173339_n.jpg

Players
1 post
3,171 battles

nie wiem czy tylko ja to odczułem ale spadek FPS średnio miałem okolo 70-75 FPS a obecnie około 30 FPS

Players
136 posts

to nic jak kliknołem na pojawienie się kółka na mini mapie to zaczęło się auto błyskanie tego ptaszka i spadek do 7fps, nawet jak przestał mrygać ptaszek i okrąg to i tak miałem 7 fps. Takie coś miałem na serverze testowym ale w wersji około 6.5-6.9, najgorsze że jakiś ciołek ze Słowacji zaczął bluzgać na mnie że camper (jestem chyba najbardziej close combat playerem w tej grze, to dla mnie jest wstyd grać jak camper /  i tak w tych 7fpsach wybiłem bismarkiem 2 bb z odległości 2 km.)

Beta Tester
1,159 posts
6,445 battles

Jest problem z organizacją (sortowaniem) kamuflaży z okazji Halloween. Są one sortowanie alfabetycznie, co powoduje powstanie bałaganu w "inwentarzu". Proponowane rozwiązanie: dodanie do kamuflaży z ewentu Halloween'wego przedrostka "Halloween 2017", przez co mechanizm sortowania zgrupowałby je razem. Kamuflaże za zbieranie kolekcji urodzinowej dzięki wspólnej nazwie "Congratulatory" są elegancko zgrupowane razem, więc to powinno się sprawdzić.

Ilustracja problemu poniżej.

shot-17_11.09_22_10.44-0046.thumb.jpg.bec1ff41c6601f8385008c235c89f49b.jpg

shot-17.11.09_22.10.22-0386.jpg

Players
72 posts
17,253 battles

Jak już macie robić takie update to dajcie sobie spokój.

W środę a wiec dzień przed updatem przy próbie uruchomienia gry pokazało mi się takie coś. screen 1

Wysłałem zapytanie do supportu i zgadnijcie co - wielkie gówniane nic ..........dzięki wielkie.

No nic zreinstalowałem grę po długich godzinach odpaliłem i ............ jeb wywala mnie na dzień dobry.

Po powrocie do gry o ile trwa bitwa - na razie próbowałem na korpach znowu pokazuje się np. błąd grafiki - zwrócicie uwagę na ten niebieski element po prawej - po zaparkowaniu na skale.

I gra się wiesza i wywala mnie.........to już tak ma być zawsze??? Dzięki no naprawdę extra update.

A w losowej też mnie wywala ............... DZIĘKI!!!!

P1010036.JPG

P1010137.JPG

WG Staff
2,261 posts
3,904 battles
On 11/10/2017 at 5:32 PM, Capt_Han_Solo said:

Jak już macie robić takie update to dajcie sobie spokój.

W środę a wiec dzień przed updatem przy próbie uruchomienia gry pokazało mi się takie coś. screen 1

Wysłałem zapytanie do supportu i zgadnijcie co - wielkie gówniane nic ..........dzięki wielkie.

No nic zreinstalowałem grę po długich godzinach odpaliłem i ............ jeb wywala mnie na dzień dobry.

Po powrocie do gry o ile trwa bitwa - na razie próbowałem na korpach znowu pokazuje się np. błąd grafiki - zwrócicie uwagę na ten niebieski element po prawej - po zaparkowaniu na skale.

I gra się wiesza i wywala mnie.........to już tak ma być zawsze??? Dzięki no naprawdę extra update.

A w losowej też mnie wywala ............... DZIĘKI!!!!

P1010036.JPG

P1010137.JPG

On 11/10/2017 at 9:38 PM, xc65 said:

Mam ten sam problem co poprzednik - nie moge uruchomic gry 

Bez tytułu.jpg

To jest błąd wynikający z braku pamięci a nie wina klienta czy gry...
Mam tak samo czasem gdy mam za długo chrome odpalone w tle, inne gry lub aplikacje lub zbyt długi czas po prostu blokuje PC zamiast go wyłączyć.
Zazwyczaj pomaga reset kompa.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.