Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
margas1

Małpy grałyby lepiej ..........

24 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts

Dlaczego ? ... bo spora ilość graczy powinna się zająć grami planszowymi lub tetrisem bo WOWs jest dla nich zbyt wymagający umysłowo. Zero myślenia jak gdyby mózgi wyprali w niemieckim Persilu bo czyści najdokładniej. 

Inna sprawa że Wargaming oszukuje bo jest rzeczą nienaturalną by w kolejnych 40 bitwach mieć w drużynie samych niezdolnych do myślenia osobników w rezultacie czego potyczka a raczej rzeź kończy się po pięciu minutach.

WG choć ma nauczkę z WOTa nadaj pozwala na doinstalowywanie do klienta gry hakerskich dodatków umożliwiających zdobycie w nieuczciwy sposób przewagi nad przeciwnikiem ... w jaki sposób to wie nie jeden.

System raportów to kolejna farsa bo za "niewłaściwe zachowanie na czacie" bana na czat dostają nawet ci co nawet jednego słowa na tym czacie nie zamieścili tylko "narazili" się sfrustrowanym graczom którym się wydaje że tylko oni grają najlepiej i raportują innych.

[PLO]
Players
134 posts
1,970 battles
22 minutes ago, margas1 said:

bo spora ilość graczy powinna się zająć grami planszowymi lub tetrisem bo WOWs jest dla nich zbyt wymagający umysłowo

Niewiele wiesz o planszówkach...

• Cool 11

[SIEMA]
Players
49 posts

Można pół dnia gnoić na chacie ludzi od zwierząt i bana nieraz nie ma ale jak wspomnisz tylko coś o niemcach albo ich muslimskich kochankach to wystarczy jedna bitwa. 

Dla tych weekendowych debili to nawet wojna w karty była by za trudna.

[ISEN]
Moderator
4,463 posts
11,571 battles
3 hours ago, margas1 said:

Dlaczego ? ... bo spora ilość graczy powinna się zająć grami planszowymi lub tetrisem bo WOWs jest dla nich zbyt wymagający umysłowo. Zero myślenia jak gdyby mózgi wyprali w niemieckim Persilu bo czyści najdokładniej. 

Inna sprawa że Wargaming oszukuje bo jest rzeczą nienaturalną by w kolejnych 40 bitwach mieć w drużynie samych niezdolnych do myślenia osobników w rezultacie czego potyczka a raczej rzeź kończy się po pięciu minutach.

Małpy pisałyby lepiej...
Dlaczego? Bo spora ilość forumowiczów powinna zająć się ubijaniem kapusty, bądź pracą na roli, gdyż pisanie postów, które nie obrażają innych graczy jest dla nich zbyt wymagające umysłowo. Zero myślenia, jak-gdyby mózgi wyprali w niemieckim Persilu, ponieważ czyści najdokładniej.
Inna sprawa że Wargaming oszukuje, bo jest rzeczą nienaturalną by w kolejnych 40 postach i tematach mieć samych niezdolnych do myślenia osobników w rezultacie czego każdy wpis to masa oskarżeń i obrażania innych graczy.

• Cool 11

Players
4 posts

Tu nie chodzi o weekendy i gnojenie graczy bo to niczego nie zmieni. Po prostu nie są nauczeni logicznego myślenia i widać jak na dłoni degradacje umysłową pokolenia Microsoftu , IPoda , smaftfonów i innych gadżetow nie wymagających logicznego myślenia tylko automatycznych odruchów. Na dodatek są jeszcze nieuczciwi bo wspomagają swoją nieudolność dodatkami do WOWs-a i chwalą się statystykami jacy to dobrzy z nich gracze. A co z uczciwymi graczami maja to tolerować jak notorycznie robi to Wargaming?. To mnie wkurza.

Players
4 posts
7 minutes ago, Dark_Havoc said:

Małpy pisały by lepiej...
Dlaczego? Bo spora ilość forumowiczów powinna zająć się ubijaniem kapusty, bądź pracą na roli, gdyż pisanie postów, które nie obrażają innych graczy jest dla nich zbyt wymagające umysłowo. Zero myślenia, jak-gdyby mózgi wyprali w niemieckim Persilu, ponieważ czyści najdokładniej.
Inna sprawa że Wargaming oszukuje, bo jest rzeczą nienaturalną by w kolejnych 40 postach i tematach mieć samych niezdolnych do myślenia osobników w rezultacie czego każdy wpis to masa oskarżeń i obrażania innych graczy.

Wypociny godne intelektualisty.

• Cool 1

[ISEN]
Moderator
4,463 posts
11,571 battles
Just now, margas1 said:

Wypociny godne intelektualisty.

Dziękuję.

3 minutes ago, margas1 said:

Tu nie chodzi o weekendy i gnojenie graczy bo to niczego nie zmieni. Po prostu nie są nauczeni logicznego myślenia i widać jak na dłoni degradacje umysłową pokolenia Microsoftu , IPoda , smaftfonów i innych gadżetow nie wymagających logicznego myślenia tylko automatycznych odruchów. Na dodatek są jeszcze nieuczciwi bo wspomagają swoją nieudolność dodatkami do WOWs-a i chwalą się statystykami jacy to dobrzy z nich gracze. A co z uczciwymi graczami maja to tolerować jak notorycznie robi to Wargaming?. To mnie wkurza.

Mnie na ten przykład wkurzają ludzie, którym przeszkadzają inni gracze. Zwłaszcza słabsi gracze. Zwróć uwagę, że bez tych graczy zostali by sami średni i wspaniali, a to oznacza, że Ci średni byliby w tym momencie beznadziejni w porównaniu z fioletami. Nie wiem nadal co ma umiejętność logicznego myślenia do grania w gry? WoWs jest grą przeznaczoną dla szerokiego grona odbiorców od lat 7 do 100. Oznacza, że każdy sobie może grać w to jak mu się podoba. Taki urok gier MMO. Co ciekawe Ci gracze, są UCZCIWI. Nieuczciwi zwykle są gracze próbujący osiągać lepsze wyniki MIMO braku umiejętności. Gracze mocno wciągnięci w rozrywkę. Weekendowy gracz nie ma bladego pojęcia o modach. Kupuje sobie okręt premium i sobie strzela. Eliminując takich graczy z gry - eliminujesz ROZRYWKĘ - pozostanie wtedy wyłącznie rywalizacja na e-penisy.

• Cool 11

[GLORY]
Players
384 posts
10,614 battles

To interesujące że większość osób uważa, że 3/4 społeczeństwa to idioci, samemu umieszczając się wśród tych 1/4 inteligentnych.

• Cool 4

[ISEN]
Moderator
4,463 posts
11,571 battles
Just now, Thorgerder said:

To interesujące że większość osób uważa, że 3/4 społeczeństwa to idioci, samemu umieszczając się wśród tych 1/4 inteligentnych.

To znany błąd poznawczy: ludzie zwykle przypisują sobie cechy pozytywne, przypisując jednocześnie innym wyłącznie negatywne cechy - zwłaszcza tym, z którymi się nie zgadzają.

[QTANG]
[QTANG]
Beta Tester
1,899 posts
9,020 battles
4 hours ago, margas1 said:

a skąd te wiadomości o cziterach? tak z ciekawosci na jakiej podstawie te wnioski, jakimi danymi dysponujesz? jakie badania przeprowadziles? itp itd

• Cool 1

[GLORY]
Players
209 posts
25,913 battles

Problem nie leży w inteligencji graczy, tylko w ich wieku i poziomie ogarnięcia gry. Jest to produkt dostępny dla każdego, więc częścią społeczeństwa tej gry są dzieci dla których nie liczy się zwycięstwo, taktyka itd. (bo często nawet nie wiedzą o co chodzi w rozgrywce) tylko sam fakt że płynie sobie fajnym okrętem i może strzelać.  Jest to przede wszystkim gra zespołowa i taktyczna i ciężko wymagać od 7 latka by ogarnął temat. 
Temat załatwiły by bitwy drużynowe w których sami wybieramy ilość i członków drużyny (zbierasz sobie Bartka,Marka, Andrzeja, kpt marchewkę i ilu tam jeszcze chcesz i dajesz gotowośc do bitwy i czekasz aż znajdzie się drugi taki team) tylko nie wiadomo ile będziesz czekał, ale chyba warto poczekać minutę by zagrać normalny mecz niż taki w którym kilka osób w drużynie to poławiacze pereł.

[CSMW]
Beta Tester
1,558 posts
11,203 battles

Dziwne, że jeśli ktoś ma wszystkich naokoło za ameby, debili, bezmózgi, to że zwyczajnie tego nie wykorzysta. Nikt nie kradnie Ci fragów, cap'ów, spota, a ci na przeciwko powinni spokojnie dawać sie wybijać, bo przecież to na pewno też debile.

• Cool 3

[PLO]
Players
134 posts
1,970 battles
11 hours ago, Korsarz_87 said:

Dziwne, że jeśli ktoś ma wszystkich naokoło za ameby, debili, bezmózgi, to że zwyczajnie tego nie wykorzysta. Nikt nie kradnie Ci fragów, cap'ów, spota, a ci na przeciwko powinni spokojnie dawać sie wybijać, bo przecież to na pewno też debile.

Nie dziwne. Ten sam człowiek chciał dopiec Dark Havocowi pisząc, że jego odpowiedź to "wypociny godne intelektualisty". 

• Cool 2

Players
179 posts
4,028 battles

Przecież to normalne że są lepsi i gorsi gracze... Nikt nie urodził się wymiataczem, wszystkiego trzeba się nauczyć na błędach... Mnie ostatnio ktoś zwyzywał od noobów jak grałem na amerykańskiej CVce 4 tieru i z pokorą przyznałem że tak, owszem jestem noobem... Bądź co bądź była to chyba moja 5 gra tym okrętem i w ogóle CVką, bo z reguły nie gram tym badziewiem... Wszedłem wtedy jednorazowo, bo potrzebowałem strącić 15 samolotów do misji, a co wchodziłem Clevelandem to po drugiej stronie nie było ani jednego lotniska. Swoją drogą nie wiem czego gość się spodziewał? Pro gracza na 4 tierze? Ludzie, trochę dystansu... :)

• Cool 5

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
16 hours ago, Thorgerder said:

Touché!

zawsze mnie ten dualizm myślenia, na ogół przeciętnych graczy, fascynował.

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,918 posts
12 hours ago, Korsarz_87 said:

Bą są debilami. Tyle że wspomagają się nieuczciwymi dodatkami aby podbijać sobie statystki, i dlatego nasz mistrz sobie nie radzi. Ech, gdyby tylko nie te nieuczciwe dodatki, już on by im pokazał!

• Cool 5

Alpha Tester
152 posts
3,091 battles
14 hours ago, HectorBarbossa said:

Czy ktos widzial dziobdzioba?

Dziubdziuba kapitanie, dziubdziuba.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.