Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Someone_unknown

REPORTOVÁNÍ VE HŘE

53 comments in this topic

Recommended Posts

Players
199 posts
11,008 battles

Vážení WG staffové to co se o víkendech vyskytuje ve hře za opice (a ty eště v mnohých případech urážím) mě začíná nevýslovně dopalovat ...   přidali ste do hry karmu a udělali omezení na reporty a  já v žádným případě nechápu proč ...  Vy snad tu hru ani nehrajete abyste to na vlastní oči viděli   ....  Ždímat z hráčů prachy to vám de skvěle,ale abyste pro hráče něco udělali to už vám nejde vůbec ...  TAK MĚ TADY NAPIŠTE PROČ SOU TY REPORTY OMEZENÝ a chci  slyšet pádný argumenty a né žádný bláboly o spamu a podobně ...

• Cool 1

[TTT]
Players
1,154 posts
11,651 battles

Protože karma nemá vliv absolutně na nic, a je to dobrý maximálně tak k tomu aby si člověk v danné chvíli trošku ulevil. A protože důvody a WG.

Kdyby karma měla nějakej vliv tak bych byl celkem v EDIT protože pravidelně dostávám reporty od hráčů co mají 2x méně xpů než já... :cap_old:

Edited by Kampa1987
Vulgarismus
  • Cool 1
  • Funny 1

Players
4,044 posts
20,433 battles

Ja za sebe mam trosku pocit, ze kdyz mam karmu na nule, snaze prijde chatban. Dokud je v plusu (coz u mne neni nikdy dlouho), chatban neprichazi.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles
6 hours ago, Krisak said:

Vážení WG staffové to co se o víkendech vyskytuje ve hře za opice (a ty eště v mnohých případech urážím) mě začíná nevýslovně dopalovat ...   přidali ste do hry karmu a udělali omezení na reporty a  já v žádným případě nechápu proč ...  Vy snad tu hru ani nehrajete abyste to na vlastní oči viděli   ....  Ždímat z hráčů prachy to vám de skvěle,ale abyste pro hráče něco udělali to už vám nejde vůbec ...  TAK MĚ TADY NAPIŠTE PROČ SOU TY REPORTY OMEZENÝ a chci  slyšet pádný argumenty a né žádný bláboly o spamu a podobně ...

Jsou omezené právě z toho důvodu, že by si každý reportoval vlastně cokoliv, především neopodstatněné věci. Není novinkou, že jsou ve hře trollové, kteří dělají naschvály, či reportují, jak smyslu zbavení. 

Stává se, že se mi nedaří, taky se u toho nervuju a divím se, co za méně inteligentní lidi to hraje, ale nikdy se mi nestalo, že bych využil polovinu reportů. Zkus se nad to povznést a nenervovat se u toho. Praskne ti cévka a co pak ... :Smile_amazed:

Navíc, jak tu naznačuje Rock_n_Rolf, takhle bys sám mohl obdržet hromadu reportů jen za to, že jsi lepší, či jsi někoho jednoduše potopil. A kdo by pak měl zjišťovat v té záplavě reportů, které z nich jsou oprávněné a které ne.

Co konkrétně tě Krisaku nutí vůbec ten report posílat, že jich potřebuješ tak moc? DDčko pluje jinam, než by sis představoval? Borec v BBčku střílí HEčkama na nižších tierech? Hráč se není schopný trefit?

• Cool 6

Players
199 posts
11,008 battles
2 hours ago, YabbaCoe said:

Jsou omezené právě z toho důvodu, že by si každý reportoval vlastně cokoliv, především neopodstatněné věci. Není novinkou, že jsou ve hře trollové, kteří dělají naschvály, či reportují, jak smyslu zbavení. 

Stává se, že se mi nedaří, taky se u toho nervuju a divím se, co za méně inteligentní lidi to hraje, ale nikdy se mi nestalo, že bych využil polovinu reportů. Zkus se nad to povznést a nenervovat se u toho. Praskne ti cévka a co pak ... :Smile_amazed:

Navíc, jak tu naznačuje Rock_n_Rolf, takhle bys sám mohl obdržet hromadu reportů jen za to, že jsi lepší, či jsi někoho jednoduše potopil. A kdo by pak měl zjišťovat v té záplavě reportů, které z nich jsou oprávněné a které ne.

Co konkrétně tě Krisaku nutí vůbec ten report posílat, že jich potřebuješ tak moc? DDčko pluje jinam, než by sis představoval? Borec v BBčku střílí HEčkama na nižších tierech? Hráč se není schopný trefit?

Afkeři,nevhodné chování v chatu a samozřejmě taky to hodnocení které tam proto snad je .... nebo se mám ke kvalitě hry vyjadřovat ve vaší anketě co mě tam jednou za 14 dní problikne "jak sem byl se hrou spokojený???"  ....  Jako platící zákazník bych byl rád,abych měl možnost si stěžovat nebo chválit .... a jak mě bylo podporou napsáno tu možnost mám ve hře a MĚ ZAJÍMÁ PROČ SVOJI JEDINOU MOŽNOST REAKCE MÁM OMEZENOU ??? At si to každej hraje jak chce,ale aby spamoval někdo chat nadávkama nebo byl 10 minut afk  ba naopak jel do rohu mapy a nic nedělal a já prostě stím nemohl nic udělat ...  to se na mě nikdo nesmí zlobit,ale to že tobě stačí polovina reportů nebo pochval tak mě teda né ....  a když sem sledoval včerejší stream SgtCola tak ten tam rozdal reportů za hru snad 5 ... přidali ste do hry KARMU a nikdo ani pořádně neví k čemu to je ... tak to tady lidem a mě vysvětly ...  a k čemu je když hráči dáš reportem "hraje špatně" nebo se to někde řeší na podpoře že to špatně hraje a pak vyšetřuje ....tomu ty říkáš ten spam ??? 

• Cool 2

Players
4,044 posts
20,433 battles
51 minutes ago, Krisak said:

a k čemu je když hráči dáš reportem "hraje špatně" nebo se to někde řeší na podpoře že to špatně hraje a pak vyšetřuje ....tomu ty říkáš ten spam ??? 

a to ho jako podle tebe maji povolat na kobereček ?

• Cool 1

Players
199 posts
11,008 battles
4 minutes ago, ims21 said:

a to ho jako podle tebe maji povolat na kobereček ?

Tak sem to samozřejmě nemyslel ... to bylo k tý Yabbově záplavě reportů ....   mělo by to ovlivňovat karmu co sem osobně vypozoroval ...  když pochvala karmu zvedá tak report "hraje špatně" by ji měl logicky zase snižovat ... každopádně omezení počtu pochval je eště víc nelogickej než omezení počtu reportů .... 

Players
1,423 posts
4,330 battles

+ karma ti pocet reportu zvysuje

kdyz budes mit  karmu +100 000 budes mit nekonecno reportu, tak se snaz

• Cool 1

Players
199 posts
11,008 battles
44 minutes ago, M8ii said:

+ karma ti pocet reportu zvysuje

kdyz budes mit  karmu +100 000 budes mit nekonecno reportu, tak se snaz

To u mě nehrozí ....  já se nejvíc dostal na 15 ...  to by páni z WG  museli celej ten systém přidělování karmy přepracovat ....  třeba + karma pro prvních 5 z týmu při výhře bo tak nějak ...  

• Cool 1

Players
199 posts
11,008 battles
10 minutes ago, ims21 said:

za to máš víc XP a kreditů ... proč ještě karmu ?

A proč ne ? Implementovali karmu do hry tak by mohla mít nějaký využití  ... 

[-VU-]
Players
156 posts
3,640 battles

Ja by som to videl radcej takto , denne mozes reportnut alebo sa vyjadrit na kazdeho hraca 1x  za den , A moznosti by boli  :

Dobry hrac

Zly hrac

Nadava v chate 

Uz ho v tyme nikdy nechcem vidiet ( genialny MM mi ho uz neda do tymu, viem malo by to neskutocne nasledky lebo totalny b*bci by nemali po nejakom obdoby skym hrat a hru by prestali hrat a WG pride o potencionalnych platicov)

Mam podozrenie ze pouziva zakazane mody ( ale u tochto uz bola debata milionkrat a wg si myslim absolutne nekontroluje co tam mam nainstalovane takze to je bezpredmetne) 

A karma je podla mna uplne zbytocna, Mozno keby ju ukazovalo pri nacitany do bitky kazdemu ked si pozeram porovnanie s mojou lodou. Taka mala vystraha tento hrac to asi bude vediet a mam si dat naneho pozor, Ale momentalne je uplne jedno ci je na nule alebo na tisicke a ako je zname ked by si dobre zahral a nebol by limit tak kazdeho co by si potopil ti da minus. A mozno aj 20 zlych hodnoteni , do kedy by ho to bavilo, Krisak su dny ze nikomu nedam  zle hodnotenie a inokedy su dny ze to dam vsetkych 7 ludom v nasom time a uz som na ten den skoncil :Smile_teethhappy:

Hlavne sa pri hre nerozculuj, skody to zdraviu. 

• Cool 1

[-BES-]
Players
293 posts
7,734 battles
1 hour ago, general00azetsk said:

Uz ho v tyme nikdy nechcem vidiet ( genialny MM mi ho uz neda do tymu, viem malo by to neskutocne nasledky lebo totalny b*bci by nemali po nejakom obdoby skym hrat a hru by prestali hrat a WG pride o potencionalnych platicov)

Tak toto by bylo fajn, aby to selektovalo opičky do jedny skupiny at si tam zevluji u kraje mapy do alelujáá :)

Players
199 posts
11,008 battles
3 hours ago, general00azetsk said:

Krisak su dny ze nikomu nedam  zle hodnotenie a inokedy su dny ze to dam vsetkych 7 ludom v nasom time a uz som na ten den skoncil :Smile_teethhappy:

Hlavne sa pri hre nerozculuj, skody to zdraviu. 

No to jaksi moc dobře nejde,protože o víkendu jak kdyby si někteří hráči vytáhli mozek otvorem kam slunce nesvítí a na ty je ten report systém značně nepřipravenej ... mnohdy hrajou i za cv a kolikrát je vidět,že i jeden jedinec co hraje opravdu špatně dokáže zkazit hru celýmu týmu a ten by si opravdu nějaký hodnocení zasloužil ... každopádně si stojím za svým,že ten systém reportu a pochval s jejich omezením by měl projít určitým upgradem ...

• Cool 1

Players
4,044 posts
20,433 battles

Nejlepsi by to bylo zrusit a zrusit udelovani chatban ... kdyz nekdo hraje na "znak nejmenovaného výrobce fr. aut", tak by to mel slyset na plnou hubu !

Players
856 posts
11,895 battles

Nebo to alespoň přizpůsobit tak, že když vyp.čuješ hráče z lepší poloviny pobitevní tabulky, dostaneš chatban na den jako doteť....ale když někoho z té spodní poloviny(nebo poslední třetiny) lobotomů, tak by mohl být chatban tak na 2-3 hry jenom:Smile_Default:

• Cool 1

[TTT]
Players
1,154 posts
11,651 battles
6 minutes ago, Wolffnstein said:

Honit DD do rohu mapy je blbost. :Smile_hiding:

5 minutes ago, S4h3L said:

naháňať hocičo do rohu mapy je blbosť

Ámen bratři! :Smile_teethhappy:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members