Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
vuque

Direkt Olarak Teksas'tan

9 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team
499 posts
1,318 battles

Kaptanlar,


Fark etmiş olabileceğiniz gibi, son bir kaç gündür bazı değişik görüntüler ortaya çıkmaktaydı... Öyleyse...
Gece Texas'tan aldığımız habere göre, hepsi doğru! 2018'de bir ara (üzgünüz ama daha kesin bilgi veremiyoruz) Amerikan Donanması kruvazör ağacı ikiye ayrılacak.

 

BİLGİLENDİRME: Bu durumun üzerinde çalışıldığını ve değişebileceğini unutmayın.

 

Neden?

 • Oynanış şekillerinde bize kalırsa daha fazla çeşitlilik olmalı. İngiliz kruvazörleri gösterdi ki 6 inçlik topa sahip kruvazörler oyunda Seviye X'e kadar işe yarıyor, öyleyse neden daha fazlası olmasın ki?
 • Aynı zamanda bir branşta oynanış şekilleri çeşitliliği pek iyi değil. Ağacı yüksek seviyelerde hafif ve ağır kruvazörler olarak ikiye ayırmak rollerinin belirlenmesine yardımcı olacak - ve kaptan dizilimleri daha rahat yapılabilecek - ve böylelikle ilerleme sağlanabilecek.
 • Dahası bu bizim gemileri teknoloji ağacında doğru yerlere yerleştirmemize izin verecek. Şu anda, örneğin, Cleveland onu seviye VI yapma gerekliliği sebebiyle oldukça uygunsuz bir durumda - halbuki silahları ve öteki özellikleri onun seviye VIII'de sorunsuzca performans göstermesine izin verebilmeli.

 

Nasıl?

03fe0e7e-c0a9-11e7-bf9e-ac162d8bc1e4.jpg

 • Dal Seviye V'de Omaha'dan ayrılacak.
 • Ağır kruvazörler Pensacola'dan Baltimore'a kadar bir seviye düşürülecek (sonuçta Pensacola sınıfı Omaha'nın arkasından geliştirilen bir sınıftı). Bu onları daha konforlu hale getirecek ancak bu değişiklik biraz daha ek çalışma gerektirecek.
 • Cleveland Seviye VIII'e çıkarılacak ve tekrar dengelenecek. Daldaki boşlukları doldurmak için yeni gemiler eklenecek.
 • Ayrılık Amerikan kruvazörlerine sahip oyunculara bazı bedava şeyler getirecek, fakat bu gemileri bunun için getirmiyoruz, değil mi? DEĞİL Mİ?

 

 

Nasıl oynanacaklar?

 • Yeni hafif kruvazölr dalı yoğun olarak çoklu rol'de olmaya odaklanacak - genellikle yakın - orta mesafe muharabe desteği ve DPM odaklı olacaklar. 
 • Genel olarak Cleveland'ın iyi olduğu özelliklere sahip olacaklar - yüksek mermi hızı ve saygı değer ZD ve YP mühimmatlar.
 • Şimdilik aynı anda Defansif Uçak Savar (Defensive AA) ve Hydroacoustic Arama'yı birleştirmeyi düşünüyoruz. Yüksek seviyelerde Radar ve can doldurma çok rollüğü desteklemek için eklenebilir.

 

Gemiler

 

Dallas

071a3c40-c0a9-11e7-91bc-ac162d8bc1e4.jpg

Yeni dal gerçek bir hafif kruvazör ile başlayacak - yine de saygıdeğer silahlara ve korumaya sahip olacak, savaş alanında kendine kolaylıkla yer bulabilecek.

 

Helena

0673feb6-c0a9-11e7-b3ad-ac162d8bc1e4.jpg

Seviye VII bu sınıfın ikinci gemisini görecek - USS Helena. Neden? Genel olarak öncü gemi üçüncü St.Louis olacaktır - ve Amerikan dalındaki 2. St.Louis olur bu durumda ve bu kafa karışıklığına sebep olabilir. Her durumda, Helena 15 tane 6 inçlik güçlü ana silahlara ve yeterli Uçak Savar silahlarına sahip modifiye edilmiş Brooklyn sınıfı kruvazör olacak.

 

Cleveland

06367046-c0a9-11e7-8ab3-ac162d8bc1e4.jpg

Onu Seviye VI'dan biliyoruz - artık hak ettiği yeri alabilecek. St.Louis sınıfının arkasından üretildi, Cleveland'lar daha iyi bir korumaya ve daha güçlü Uçak Savar silahlarına sahipti ancak bunun için ana silah taretlerinden birisinden vazgeçmek zorundaydı. Yine de endişelenmeyin - 12 top oldukça yeterli!

 

Seattle

055dd894-c0a9-11e7-91bc-ac162d8bc1e4.jpg

Cleveland iyi Uçak Savar silahlarına sahipti, ancak yeterli değildi... "Büyük Toplu" Uçak Savar kruvazörleri projelerinden birine hoşgeldiniz, genel olarak Cleveland sınıfının üzerine inşa edildi fakat ana silahlar çift amaçlı olarak kullanılabilmekteydi.

 

Worcester

048e74d2-c0a9-11e7-a089-ac162d8bc1e4.jpg

Yeni dal bir Worcester sınıfı hafif kruvazör ile sonlanacak - genel olarak Minotaur ile karşılaştırılabilir (6 inçlik toplara sahip Uçak Savar kruvazörü), ancak Minotaur'un aksine daha az gizliliğe sahip (Sis yok, daha görünür).

Büyük ihtimalle sarf malzemesi kombinasyonu: Hasar Kontrol Ekipmanı +Tamir Ekipmanı + Defansif Uçak Savar + Hydroacoustic Arama + Radar

 

Buffalo

04f67db6-c0a9-11e7-b3ad-ac162d8bc1e4.jpg

Pensacola'dan Baltimore'a kadar her şeyi bir seviye düşürürsek, yeni bir Seviye IX'a ihtiyacımız olacaktır değil mi? Öyleyse, 8 inçlik ağır kruvazör dizaynını bir süredir elimizin altında bulunduruyorduk diyebiliriz - Des Moines sınıfına giden yoldaki erken çalışmalardan birisi teknoloji ağacındaki boşluğu dolduracak!

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
WG Team
499 posts
1,318 battles
On 11/4/2017 at 6:27 PM, vuque said:

2018'de bir ara (üzgünüz ama daha kesin bilgi veremiyoruz) 

 

On 11/12/2017 at 7:06 PM, juba_79 said:

@vuque bey bu değişiklik ne zaman gerçekleşecek? 

 

On 11/20/2017 at 0:47 AM, GyRFaLCoN03 said:

Bu güncelleme hakkında bir gelişme varmı ? Tarih vs.

:cap_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
[1919]
Players
8 posts
11,083 battles

Slm.lar ben Baltimore'u alıp Des Moines'i araştırmak istiyorum. Des Moines için yeterli deneyimi toplayamadan bu güncelleme gerçekleşirse herhangi bir kaybım olur mu ? Baltimore yerine yine T9 seviye bir gemiye sahip olur muyum? Kazandığım deneyim puanları o gemiye aktarılır mı? Bu konularda bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[NOCV]
Players
681 posts
17,798 battles
37 minutes ago, mudemix said:

Slm.lar ben Baltimore'u alıp Des Moines'i araştırmak istiyorum. Des Moines için yeterli deneyimi toplayamadan bu güncelleme gerçekleşirse herhangi bir kaybım olur mu ? Baltimore yerine yine T9 seviye bir gemiye sahip olur muyum? Kazandığım deneyim puanları o gemiye aktarılır mı? Bu konularda bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Şuanda kesinleşmiş bir durum yok ancak için rahat olsun bu gibi durumlarda geçmişte japon ve rus dd ağaçlarının 2 ye bölünmesi olaylarını yaşadık...asla kaybın olmuyor...bir şekilde kimsenin zarar görmemesi emeklerin hibe edilmemesi sağlanmış oluyor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×