Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Přímo z Texasu!

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,672 posts
4,244 battles

Kapitáni!

 

Jak jste si jistě všimli, nedávno se tu objevilo pár zvláštních obrázků... takže..

Jak jsme přes noc dozvěděli z Texasu, všechny jsou pravdivé! Někdy v roce 2018 (omlouváme se, ale konkrétnější momentálně být nemůžeme) se linie amerických křižníků rozdělí.

 

Mějte na paměti, že se na konkrétní podobě stále pracuje a samozřejmě se může změnit.

 

Proč?

 • Dospěli jsme k názoru, že by u těchto lodí měla být větší variabilita herních stylů. Linie britských křižníků ukazuje, že šestipalcové křižníky fungují až do desáté úrovně, tak proč jich nemít více?
 • Stejně tak rozdílné herní styly jedné větve není úplně to pravé ořechové. Rozdělení linie na vyšších úrovních mezi lehké a těžké křižníky pomůže definovat jejich rozdílné role. Stejně tak specializace kapitánů a tím pádem usměrnit celý proces.
 • Navíc to pomůže přidat či posunout lodě na lepší místa v technologickém stromu. Nyní např. Cleveland nenašel příliš pohodli, aby využil svých schopností na tieru VI, i když jeho výzbroj a další charakteristiky by ji umožnili adekvátně fungovat na tieru VIII.

 

Jak?

03fe0e7e-c0a9-11e7-bf9e-ac162d8bc1e4.jpg

 

 • Linie se rozdělí z Omahy na tieru V
 • Těžké křižníky od Pensacoly po Baltimore půjdou o tier níže (přece jenom třída Pensacola byla přímou následovkyní třídy Omaha). I když tyto změny s sebou přinesou jisté menší úpravy,  tyto lodě by měly být pohodlnější. 
 • Cleveland se přesune na tier VIII a bude rebalancován. Budou přidány nové lodě, které vyplní jednotlivé větve. 
 • Tyto změny samozřejmě přinesou některé věci zdarma po majitele amerických křižníků, ale to není důvod, proč si ty lodě kupujeme, že? ŽE?

 

Jak se s nimi bude hrát?

 • Nová větev lehkých křižníků bude mít více rolí, především bude zaměřena na boj na krátkou až střední vzdálenost a na DPM.
 • Zanechají si hlavní smíšenou roli Clevelandu - Vysokou trajektorii střelby a také vyvážené AP i HE náboje.
 • Momentálně uvažujeme o zkombinování Obranné protiletadlové palby a Hydroakustického vyhledávače. Na vyšších tierech se může přidat Radar a Opravárenská četa ke zvýraznění multirole těchto lodí. 

 

 

Lodě

 

Dallas

071a3c40-c0a9-11e7-91bc-ac162d8bc1e4.jpg

Nová větev bude otevřena velmi lehkým křižníkem, který však bude mít respektuhodné děla a obranu, čímž si snadno najde své místo v bitvách na vlnách.

 

Helena

0673feb6-c0a9-11e7-b3ad-ac162d8bc1e4.jpg

Na sedmém tieru uvidíme druhou loď této třídy: USS Helena. Proč? Především z toho důvodu, že hlavní loď bude třetí z třídy St. Louis a druhá v americkém stromě ve hře, což se může zdát trochu zmatečné. Každopádně Helena je upravená lodě třídy Brooklyn s výkonnou hlavní baterií patnácti šestipalcovách děl a sloušnou protiletadlovou obranou.

 

Cleveland

06367046-c0a9-11e7-8ab3-ac162d8bc1e4.jpg

Známe jej z tieru VI, ale až teď se konečně dostal na správné místo. Byl postaven, jako pokračování třídy St. Louis s lepší obranou a silnějšími protiletadlovými děly, výměnou za jednu dělovou věž. Ale nezoufejte, 12 děl je stále docela dost!

 

Seattle

055dd894-c0a9-11e7-91bc-ac162d8bc1e4.jpg

Zatímco Cleveland má dobrou protiletadlovou obranu, nestačí to. Přivítejte jeden z projektů protiletadlového křižníku s pořádným dělem, založeným na třídě Cleveland, ale s plnohodnotnými hlavními děly s dvojím účelem. 

 

Worcester

048e74d2-c0a9-11e7-a089-ac162d8bc1e4.jpg

Nová větev bude zakončena lehkým křižníkem třídy Worchester. Veskrze podobný Minotaurovi v designu (protiletadlový křižník s dvojčatovými šestiliberními děly. Na rozdíl od Minotauru však Worchester bude méně kradmý (bude bez kouřového generátoru, takže více viditelný).

Pravděpodobné combo spotřebních doplňků: Havarijní tým, opravárenská četa, obranná protiletadlová palba, hydroakustický vyhledávač a radar.

 

Buffalo

04f67db6-c0a9-11e7-b3ad-ac162d8bc1e4.jpg

Pokud přesuneme všechno od Pensacoly po Baltimore o tier dolů, tak nám chybí tier IX, že? Jak to tak bývá, měli jsme na skladu nějakou dobu osmipalcový těžký křižník: Jedna z předběžných studií vedoucích k třídě Des Moines získá své místo v technologickém stromě.

 

 

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Weekend Tester
368 posts
5,098 battles

takhle to podle mě dopadnout nemělo Worcester by měl bejt IX a za nim DM na X aby se zavhovala linie s rychlím reloadem zatímco druhá linie s většíma dělama by měla končit Alaskou jako X.   

toť můj názor

Share this post


Link to post
Share on other sites
[SALIS]
Moderator
586 posts
14,833 battles
7 minutes ago, Mar_gun said:

Alaska do kriznikovy větve nepatří. 

 

3 hours ago, Kentusacek said:

takhle to podle mě dopadnout nemělo Worcester by měl bejt IX a za nim DM na X aby se zavhovala linie s rychlím reloadem zatímco druhá linie s většíma dělama by měla končit Alaskou jako X.   

toť můj názor

 

Ale mezi křižníky jo, když je Stalingrad podle WG křižník tak Alaska taky. Ale do stromu ani na vrchol větve těžkých křižníků podle mě ne tam je Démon jako vrcholná konstrukce těžkých dělových křižníků naprosto správně a stejně tak Worcester jako poslední CL patří na desítku - prostě nejsilnější reálné lodě určitého typu by vždy měli nastavit limit Tieru X, při zachování určité návaznosti linie - což Alaska nesplňuje a byla by tam dost velká a zvláštní mezera... 

 

I když on ani to Buffalo tu návaznost moc nezachovává, ale to už jsem tu někde psal. (Já ho tak chci na desítku :Smile_sad:)

 

Seattle i Dallas vypadají jako zajímavé projekty :cap_haloween:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
351 posts
9,337 battles

Takze dalsi rychlopalny ca , dalsi radary, a jpn dd budou mit jeste kratsi torpeda nez tedka ze ? Tak jak to bylo pred tim jejich donerfovanim to bylo akorat ! Nejlepsi maskovani a nejsilnejsi torpeda.

Ted to ma tak max o par set metru lepsi spot ale jinak torpeda zoufalost jako blázen !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
1,593 posts
8,695 battles

Založ si vlákno o bezmocnosti IJN DD (lebo fakt sú), tu by mala byť diskusia o pripravovanom splite US krížnikov

EDIT: Viac infa asi zatiaľ nie je čo, napr. ako sa zmenia existujúce lode, ktoré budú presunuté vyššie/nižšie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
[GWDYS]
Community Contributor
263 posts
10,037 battles

Helena T7, 15x152mm, to jste se nepoučili ze staré Mogami jak byla na T7? To bude slušné peklo :Smile_teethhappy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
1,196 posts
12,227 battles
34 minutes ago, SgtCole said:

Helena T7, 15x152mm, to jste se nepoučili ze staré Mogami jak byla na T7? To bude slušné peklo :Smile_teethhappy:

No, ona Mogami je peklo i na t8, je celkem sranda když si najdu pozičku zahájím 155mm HE spam a t10 BBčka začínají zdrhat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×