Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
demolka1978_stern

Klan STA rekrutuje

8 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,704 battles

To nie ten, który skopiował Pancernego i jeszcze miał o to pretensje? :cap_haloween:

• Cool 2

Beta Tester
38 posts
6,045 battles

trole? wasz klan to wielka sciema i tyle dlatego tu trolicie , wqlczylem z 3ma z was i dostaliscie na zwyklym randomie jak dzieci , ale nooby tak maja nie potrafia walczyc to trola na forum.

MS-B to klan troli uwazac na nich , bo g.. sie nie rusza bo przykleja sie do buta i smrod idzie za toba , trole tak maja ,

drodzy gracze unikajcie jak ognia MS-B

• Cool 2

[TF16]
[TF16]
Players
2,330 posts
19,962 battles
1 hour ago, Mandragor22 said:

trole? wasz klan to wielka sciema i tyle dlatego tu trolicie , wqlczylem z 3ma z was i dostaliscie na zwyklym randomie jak dzieci , ale nooby tak maja nie potrafia walczyc to trola na forum.

MS-B to klan troli uwazac na nich , bo g.. sie nie rusza bo przykleja sie do buta i smrod idzie za toba , trole tak maja ,

Gramy z nimi od 2 lat, wchodzisz z buciorami na forum i myślisz, że ktoś weźmie Cię na poważnie. Jesteś tak samo bystry, jak dobry jesteś w "stateczki" 

Rekord na Yamato 180k po 6k bitew. Kibel załóż, a nie klan.

[TF16]
[TF16]
Players
1,237 posts
15,443 battles
10 hours ago, Mandragor22 said:

Naprawdę ???? Łożesz kurna! Aleś mnie oświecił.... dzięki Brachu!! Grałem z nimi ponad rok i było naprawdę super. Ale mnie okłamali......

aha i powiem Ci w sekrecie, że na kanałach mają..... Łobuzów !!! Dasz wiarę? 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.