Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

WIĘCEJ OKRĘTÓW - Salem

18 comments in this topic

Recommended Posts

[LOBUZ]
Players
1,649 posts
7,564 battles

Bez 30 mm na boku nie biorę :Smile-_tongue: Des ma pokład 30 mm, ale boczki 27 mm i nic nie da się zrobić. Zbiera po 20-30k na średnim dystansie od wszystkiego co ma działa 400 mm+.

Players
258 posts

To premka? No to nie ma się co podniecać, pewnie jakąś nagroda i będzie tego tyle co Blacka. Czyli zobaczy się to raz na 2 miesiące.

[-FZO-]
Community Contributor
1,058 posts
10,773 battles
41 minutes ago, Leonarnik said:

To premka? No to nie ma się co podniecać, pewnie jakąś nagroda i będzie tego tyle co Blacka. Czyli zobaczy się to raz na 2 miesiące.

Gorzej jak będzie tak po prostu do kupienia. Wtedy warzywniak przeskoczy z Tirpitzów/Enterów na X. 

Przepis na premium według WG: weź istniejący okręt, skopiuj, pomaluj inaczej, dodaj coś, np torpedy i gotowe!

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,415 posts
4 minutes ago, MageT91 said:

Przepis na premium według WG: weź istniejący okręt, skopiuj, pomaluj inaczej, dodaj coś, np torpedy i gotowe!

I wychodzi taka Kaga, Enterprise czy inny Giulio Cesare. Dokładne kopie istniejących okrętów.

Gdzie jest info, że ten Salem to premka?

• Cool 1

[-FZO-]
Community Contributor
1,058 posts
10,773 battles
19 minutes ago, Greyshark said:

I wychodzi taka Kaga, Enterprise czy inny Giulio Cesare. Dokładne kopie istniejących okrętów.

De Grasse, Scharnhorst, Tirpitz,Prinz Eugen, Marblehead, Murmańsk, Indianapolis, Missouri, Massachusetts, Alabama, Mutsu, Ashitaka, Kii, Musashi - cóż za różnorodność!

Czasem w takim gronie powinno pojawić się coś innego, nie sądzisz? 

[-DWS-]
Beta Tester
4,474 posts
12,081 battles
34 minutes ago, Greyshark said:

USS Samem to drugi (z trzech) krążowników typu Des Moines. Jak nie premka to co?

[PLO]
5,415 posts

23 minutes ago, MageT91 said:

De Grasse, Scharnhorst, Tirpitz,Prinz Eugen, Marblehead, Murmańsk, Indianapolis, Missouri, Massachusetts, Alabama, Mutsu, Ashitaka, Kii, Musashi - cóż za różnorodność!

Czasem w takim gronie powinno pojawić się coś innego, nie sądzisz? 

A nie pojawia się czasem?

Saipan, Kaga, Enterprise, Kutuzow, Duca d’Aosta, Ochotnik, Aurora, Emden, Indianapolis, Atlanta - mam wymieniać dalej?

11 minutes ago, rtfm_pl said:

USS Samem to drugi (z trzech) krążowników typu Des Moines. Jak nie premka to co?

Okręt specjalny jak ARP; nagroda np. za CW. 

[-DWS-]
Beta Tester
4,474 posts
12,081 battles
4 minutes ago, Greyshark said:

Saipan, Kaga, Enterprise, Kutuzow, Duca d’Aosta, Ochotnik, Aurora, Emden, Indianapolis, Atlanta - mam wymieniać dalej?

Akurat Emden to Dresden z dodanym kominem z drewna i płótna. Atlanta co prawda klonem nie jest, ale sama ma klona w postaci Flinta. Z Włochem to się zobaczy co będzie w drzewku.

6 minutes ago, Greyshark said:

Okręt specjalny jak ARP; nagroda np. za CW.

Nagrodą za CW ma być Stalingrad, czyli nie to. Bo na nagrodę w kolejnym sezonie to chyba za wcześnie.

Obstawiam jednak premkę w stylu Mussashi, bierzemy dychę, nerfimy i mamy premkę T9.

[PLO]
5,415 posts
2 minutes ago, rtfm_pl said:

Akurat Emden to Dresden z dodanym kominem z drewna i płótna. Atlanta co prawda klonem nie jest, ale sama ma klona w postaci Flinta. Z Włochem to się zobaczy co będzie w drzewku.

Nagrodą za CW ma być Stalingrad, czyli nie to. Bo na nagrodę w kolejnym sezonie to chyba za wcześnie.

Obstawiam jednak premkę w stylu Mussashi, bierzemy dychę, nerfimy i mamy premkę T9.

Ale w momencie wejścia do sprzedaży klonów nie miały, tak samo jak wymieniony przez MageT91 Tirpitz, więc nie pasują do jego przepisu.

Co to Salema, właśnie dlatego napisałem „np.” Może to być cokolwiek. I dlaczego za wcześnie? Przecież nie jest napisane, kiedy on się pojawi w grze.

Players
26 posts
9,609 battles

A ja bym się nie obraził gdyby to miała być (dobrze zarabiająca) premka do kupienia za free expa. Tydzień temu uzbierałem 750 tys. - niby na Missouri, ale... ja praktycznie w ogóle nie gram pancernikami. Są już dwa pancerniki premium do kupienia za free expa. Byłoby miłą odmianą gdyby teraz pojawiły się takież krążki lub/i niszczyciele.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
On 20.11.2017 at 8:59 PM, 19Abrams82 said:

może klon grozovoja na t9..... za fre expa

po co, skoro Udałoj jest wg mnie zajebisty na 9 tierze i nie trzeba za niego bulić jak w przypadku premki?

[-DWS-]
Beta Tester
4,474 posts
12,081 battles
14 hours ago, HectorBarbossa said:

po co, skoro Udałoj jest wg mnie zajebisty

Słowo klucz "wg mnie". Ja się Udałojem męczyłem a Gruzem pływa mi się całkiem całkiem. Udałoj nie pasuje w tej odnodze sowieckich desek. To gunboat wsadzony pomiędzy dwa w miarę normalne niszczyciele artyleryjsko-torpedowe.

Players
499 posts
14,424 battles

Dziś miałem nieprzyjemność spotkać ten okręt (grałem Minotaurem). Radar co około minute i pociski Desa, a nawet chyba lepsze (mam na myśli parabolę tych pocisków - stałem przyklejony do wyspy, a one spadały na mnie niczym deszcz).

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
81 posts
9,666 battles

ne pane, raczej R ma 40 s przeładowania (luknąłem jeszcze na inne "sztrimy"), można sobie przewinąć, od 42 min leci Salem, chyba że czegoś nie dopatrzyłem :D, 

P.S. szkoda że Drops vel Landryn odpuścił sobie WoWs, wychwycił by takie "niuanse" na swoim "sztrimie"

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.