Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Hlavní čas klanových bitev

Hlavní čas Klanových bitev  

36 members have voted

1. 1. V jakém časovém pásmu se nacházíte?

• UTC (GMT - London)
      0
    • UTC+1 (CET - Paris, Berlin, Warszawa, Praha, Roma, Madrid)
      32
    • UTC+2
      0
    • UTC+3 (Ankara)
      4
    • Othe
      0
  2. 2. Jaký je Vámi preferovaný hlavní čas klanových bitev během pracovního týdne?

• 14:00 - 17:00
      1
    • 15:00 - 18:00
      0
    • 16:00 - 19:00
      0
    • 17:00 - 20:00
      0
    • 18:00 - 21:00
      4
    • 19:00 - 22:00
      17
    • 20:00 - 23:00
      12
    • 21:00 - 00:00
      2
    • 22:00 - 01:00
      0
  3. 3. Jaký je Vámi preferovaný hlavní čas klanových bitev během víkendu?

• 14:00 - 17:00
      0
    • 15:00 - 18:00
      0
    • 16:00 - 19:00
      1
    • 17:00 - 20:00
      2
    • 18:00 - 21:00
      6
    • 19:00 - 22:00
      13
    • 20:00 - 23:00
      11
    • 21:00 - 00:00
      3
    • 22:00 - 01:00
      0

16 comments in this topic

Recommended Posts

Players
814 posts
245 battles

Ahoj kapitáni!

Protože jsme nedávno spustili Klanové bitvy a následně došlo k přechodu z letního na zimní čas, rádi bychom znali vaši zpětnou vazbu.
Odpovězte nám prosím na otázky v naší anketě, pokud možno do 9. listopadu 2017, 16:00.

Dejte nám prosím vědět, který 3-hodinový slot pro klanové bitvy by vám nejvíce vyhovoval ve všední dny a během víkendů. Nemůžeme zaručit, že na základě výsledků dojde k okamžité změně hlavního času, ale vaše zpětná vazba bude rozhodně vzata v potaz a zvážena (v kombinaci s dalšími faktory, jako serverové statistiky a zpětná vazba z dalšich kanálů mimo fórum, které využíváme pro komunikaci s komunitou).  

V tuto chvíli neplánujeme rozšířit 3-hodinový slot, abychom tak zbytečně neprodloužili čekací dobu.

Upozornění: veškeré časy uvedené v anketě jsou SEČ (středoevropský čas).

Za vyplnění ankety předem děkujeme :fish_aqua:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,927 posts
10,655 battles

Mam dotazneuvazovalo se o prodlouzeni doby hrani? Trebas na 18:00-23:00?

[CSNL]
Players
255 posts
9,569 battles

Ahoj!

V pracovní dny by to mohlo být jako teď.

V sobotu posunuto do noci.

V neděli zase spíše odpoledne.

Možná by to bylo lehce matoucí, ale na své by si mohl přijít každý ( děti, platící děti, dospělí, platící dospělí, důchodci...)

Players
814 posts
245 battles
On 11/6/2017 at 0:42 PM, Sigimundus said:

Mam dotazneuvazovalo se o prodlouzeni doby hrani? Trebas na 18:00-23:00?

Ahoj Sigimunde,

ne, o prodloužení času se v tuto chvíli neuvažuje. Hlavním důvodem je to, že nechceme, aby se prodloužila čekací doba na bitvu.  

14 hours ago, Mar_gun said:

Ahoj!

V pracovní dny by to mohlo být jako teď.

V sobotu posunuto do noci.

V neděli zase spíše odpoledne.

Možná by to bylo lehce matoucí, ale na své by si mohl přijít každý ( děti, platící děti, dospělí, platící dospělí, důchodci...)

Zdravím Mar_gune, díky za zpětnou vazbu - předáme :Smile_honoring:

[T-N-T]
4,927 posts
10,655 battles

Dekuji za odpoved.

Mam jestejeden doplnujici dotaz - Budou nekdy zverejneny udaje o poctu zucastnenych clanu/poctu odehranych bitev atd?

Alpha Tester, Korzár
3,385 posts
19,308 battles
1 hour ago, Ivana_Drago said:

Ahoj Sigimunde,

ne, o prodloužení času se v tuto chvíli neuvažuje. Hlavním důvodem je to, že nechceme, aby se prodloužila čekací doba na bitvu.  

Zdravím Mar_gune, díky za zpětnou vazbu - předáme :Smile_honoring:

Je tady anketa na téma času klanovek (za což palec nahoru). Udělejte anketu na téma délka klanovek a komu by vadilo o trošku delší čekání na ně.

Neznám nikoho, kdo by s tím měl problém, ale znám opravdu hodně lidí, kterým vadí ta kraťoučká doba na hraní. Prostě ten limit je pitomej na dispozice hráčů.

Fakt by mě zajímalo, kde berete ty frky typu " na žádost komunity" a jim podobné plky :Smile_facepalm:

Players
814 posts
245 battles
2 hours ago, Sigimundus said:

Dekuji za odpoved.

Mam jestejeden doplnujici dotaz - Budou nekdy zverejneny udaje o poctu zucastnenych clanu/poctu odehranych bitev atd?

Nemáš zač. Některé statistiky byly zveřejněny během halloweenského streamu minulý týden, Tuccy házel transkript na EN fórum, přesněji tedy sem. Jsou tam nějaká čísla i zajímavosti :)

59 minutes ago, TheComedian1983 said:

Je tady anketa na téma času klanovek (za což palec nahoru). Udělejte anketu na téma délka klanovek a komu by vadilo o trošku delší čekání na ně.

Neznám nikoho, kdo by s tím měl problém, ale znám opravdu hodně lidí, kterým vadí ta kraťoučká doba na hraní. Prostě ten limit je pitomej na dispozice hráčů.

Fakt by mě zajímalo, kde berete ty frky typu " na žádost komunity" a jim podobné plky :Smile_facepalm:

Ahoj Comediane, pošlu dál feedback, že se mezi vámi diskutuje délka slotu a že by byl zájem o jeho prodloužení.

• Cool 3

[T-N-T]
4,927 posts
10,655 battles

Diky za preposlani zadosti na prodlouzeni doby.
Mohu potvrdit ze i u nas v klanu jsou ohlasi takove ze nekteri by mohli spise drive a neteri naopak pozdeji (at uz kvuli ruznym smenam v praci ci rodinym povinostem kdy jdou hrat az teprve potom co daji spat deti atd.)
Chapu obavu ze by to znamenalo i delsi cekaci doby jelikoz by se rozmelnilo a aktivnich klanu asi neni prilis moc ale snad by to nebylo az tak zle pokud by se to prodlouzilo trebas jen o 2 hodiny (z aktualnich 3 na 5).

[US1]
Players
149 posts
10,094 battles

Nejidealnejsi stav, je mit klanovky pristupny kdykoli, ale vim... to je nemozne :) Takze se taky primlouvam alespon za prodlouzeni okna pro hrani..

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Me treba vyhovuje,ze se CW hraji jen 3 hodky,alespon u toho clovek tolik nemusi sedet... I kdyz prodlouzeni o hodku by neuskodilo,vzdyt kdo me nuti u toho sedet ,ze jo ? :D

Dejte CW neomezene a moje zena urcite poda zadost o rozvod :P

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,870 posts
12,105 battles

Přesně tak, jeden má odpolední, takže přijde po klanovkách, jeden zas noční takže může krátký čas, třetí zas brzy ráno vstává, někdy to fakt není sranda.

Možná by nebylo marný alespoň jeden den v týdnu ten čas fakt natáhnout. Třeba neděle, kdy se všichni vzbudí z propařené noci apod. Třeba 17-22h - proč ne?

[IDDQD]
Players
2,024 posts
18,050 battles

Za sebe musim říct, že tohle striktní časový omezení mě hodně odrazuje od CW. Může za to WoW (Warcraft), kde jsem se ke konci "kariéry" dostal do jedný z top guild na serveru, raidy 5x týdně 5h. Po třech měsících jsem byl totálně vyšťavenej, po práci to byla další práce - 5h se plně koncentrovat abych to neposral dalším 24 lidem. Pak jsem s WoW radši seknul.

Hrát chci když mám na to chuť, ne když "musím". Vím, že CW hrát nemusím, nikdo mě nenutí, ale když bych se do toho pustil a sehrál se s lidma tak vím, že bych zase získal ten pocit "musíš být v tolik a tolik online a hrát lodě abys nenechal ostatní ve štychu".

A zase abych na CW přišel jednou možná dvakrát za týden?...to se nikdy nesehraju s týmem a bude to naprd.

Ale klukům fandim a pravidelně koukám jak se jim daří :Smile_honoring:      

Spoiler

navíc mám teď Destiny 2 :cap_rambo:

• Cool 1

[IDDQD]
Players
378 posts
11,741 battles

Nj, to je můj věčný problém. Hraji sice denně, ale většinou můžu (rodina, děti) až tak 22:00+ (samozřejmě v krizi si čas udělám, ale už je to prostě - zbytečně - složitější), takže bych alespoň na některé vhodné dny určitě i já uvítal krapet širší časové okno ...

Community Contributor
110 posts
3,880 battles
42 minutes ago, Quetak said:

Za sebe musim říct, že tohle striktní časový omezení mě hodně odrazuje od CW. Může za to WoW (Warcraft), kde jsem se ke konci "kariéry" dostal do jedný z top guild na serveru, raidy 5x týdně 5h. Po třech měsících jsem byl totálně vyšťavenej, po práci to byla další práce - 5h se plně koncentrovat abych to neposral dalším 24 lidem. Pak jsem s WoW radši seknul.

Hrát chci když mám na to chuť, ne když "musím". Vím, že CW hrát nemusím, nikdo mě nenutí, ale když bych se do toho pustil a sehrál se s lidma tak vím, že bych zase získal ten pocit "musíš být v tolik a tolik online a hrát lodě abys nenechal ostatní ve štychu".

A zase abych na CW přišel jednou možná dvakrát za týden?...to se nikdy nesehraju s týmem a bude to naprd.

Ale klukům fandim a pravidelně koukám jak se jim daří :Smile_honoring:      

Reveal hidden contents

navíc mám teď Destiny 2 :cap_rambo:

Ty jo to je slabota :D Já byl v 2 Guildě na Draktuhulu a Raid time každý den někdy i 8h denně to byl mazec, když člověk chodil do školy tak se to dalo, teď už bych to nedal teda :D :D 

Alpha Tester, Korzár
3,385 posts
19,308 battles

Vidíš Ivo? Já to říkal :Smile_teethhappy:

Prodloužit to o hodinu či dvě by asi bohatě stačilo. Spíše dvě. A čekačka by byla delší jen o málo.

• Cool 1

Players
814 posts
245 battles
19 hours ago, TheComedian1983 said:

Vidíš Ivo? Já to říkal :Smile_teethhappy:

Vidím, vidím, znamenám si! Zítra budu posílat report, tak v něm všechny vaše připomínky shrnu :)

21 hours ago, JduSi said:

Dejte CW neomezene a moje zena urcite poda zadost o rozvod :P

Haaa, to vypadá na tenký led ... nebo spíš mělké vody :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.