Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Thaleesi

Anket - Klan Savaşları Prime Time

Klan Savaşları Prime Time  

56 members have voted

1. 1. Hangi zaman diliminde yaşıyorsunuz?

• UTC (GMT - Londra)
      0
    • UTC + 1 - CET (Paris, Berlin, Varşova, Prag, Roma, Madrid)
      1
    • UTC + 2
      16
    • UTC + 3 (Ankara)
      39
    • Diğer
      0
  2. 2. Hafta içinde hangi Prime Time saatlerini tercih edersiniz? (UTC +1)

• 14:00 - 17:00
      0
    • 15:00 - 18:00
      0
    • 16:00 - 19:00
      0
    • 17:00 - 20:00
      2
    • 18:00 - 21:00
      11
    • 19:00 - 22:00
      7
    • 20:00 - 23:00
      15
    • 21:00 - 00:00
      20
    • 22:00 - 01:00
      1
  3. 3. Hafta sonu hangi Prime Time saatlerini tercih edersiniz? (UTC +1)

• 14:00 - 17:00
      0
    • 15:00 - 18:00
      0
    • 16:00 - 19:00
      1
    • 17:00 - 20:00
      4
    • 18:00 - 21:00
      7
    • 19:00 - 22:00
      7
    • 20:00 - 23:00
      14
    • 21:00 - 00:00
      20
    • 22:00 - 01:00
      3

12 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team
292 posts
459 battles

Kaptanlar,

Klan Savaşları başladıktan kısa bir süre sonra yaz saat uygulamasından kış saat uygulamasına geçiş gerçekleşti. Bu durumun klan savaşlarının prime time'ına etkisi ile ilgili geri bildirimleriniz bizim için oldukça önemli. Bunun için lütfen 9 Kasım 17:00'a kadar anketimizi cevaplayın ve klan savaşları için hangi 3 saatlik bi,rimi tercih ettiğinizi belirtin. 

Oyuncu çoğunluğunun verdiği cevaba göre klan savaşlarının prime time'ının değiştirilmesi değerlendirilecek fakat sonuçları almadan bir garanti vermek mümkün değil.

Not: Ankette belirtilen saatler UTC zaman dilimindedir. 

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,277 battles

Umarım hem Türkiye hem de diğer doğu ülkeleri için kolay bir saat seçilir. 

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,277 battles

Cevaplara bakınca hayrete düştüm. Gerçekten 23:00-02:00 arası mı maç atmak istiyorsunuz?

Yoksa sazan gibi okumadan tıkladınız mı? İkinci dediğim daha yakın gibi...

• Cool 2

[CMMR]
Players
681 posts
14,479 battles

Arkadaşlar Google Amca ya sorsanız bulmanız kolay olurdu ancak cevaplardan anladığım kadarı ile saatleri kendi yerel saatinizmiş gibi algılamışsınız :)

4 kişi UTC +1 e göre 21:00-00:00 seçmiş...bu şu demektir ....gece 11 ile sabah 02 arasında oynamak istiyorum...kısaca ankette verilen saatlerin üzerine UTC +1 olduğunda... +2 saat ekleyin kendi saatinizi bulmak için....

örnek...kendi saatine göre gece saat 8 (20:00)  ve 11 (23:00) arasında mı oynamak istiyorsun? o zaman ankette 18:00-21:00 seçeneğini seçmelisin .

https://saatkac.info.tr/UTC+1

• Cool 1

Players
213 posts
4,051 battles
20 hours ago, tagl1a said:

Kaptanlar,

Klan Savaşları başladıktan kısa bir süre sonra yaz saat uygulamasından kış saat uygulamasına geçiş gerçekleşti. Bu durumun klan savaşlarının prime time'ına etkisi ile ilgili geri bildirimleriniz bizim için oldukça önemli. Bunun için lütfen 9 Kasım 17:00'a kadar anketimizi cevaplayın ve klan savaşları için hangi 3 saatlik bi,rimi tercih ettiğinizi belirtin. 

Oyuncu çoğunluğunun verdiği cevaba göre klan savaşlarının prime time'ının değiştirilmesi değerlendirilecek fakat sonuçları almadan bir garanti vermek mümkün değil.

Not: Ankette belirtilen saatler UTC zaman dilimindedir. 

Merhaba,

Elbette başka ülkelerden de katılan arkadaşlar var ancak Türkçe forumda açılan bir oylamayı UTC +3 üzerinden açmak daha doğru olmaz mıydı? Şaşırıp yanlış oylayan arkadaşlar olabilir her ne kadar UTC +1 diye belirtmiş olsanız da. Bir de verilen oyları değiştirme imkanı yok sanıyorum değil mi?

Teşekkürler.

Players
634 posts
23,334 battles

Kendi adıma Mesleğim kaptanlık olduğundan  haritada rota çizerken veya seyir planlaması yaparken  UTC -GMT vs.. zaman farklarına hakimim ancak burdaki bir çok kişinin bu kavramlarla gerçek hayattta işi yok  WG neden milletin kafasını karıştıryorsunuz kendi zaman dilimimize göre anket yaparsınız sonra siz o anketteki seçilen zamanı dilimlerini  UTC ye çevirip anket değerlendirmenizi ona göre yapardınız çok mu işiniz var ?

• Cool 3

[CMMR]
Players
681 posts
14,479 battles
45 minutes ago, __muavenet__ said:

Kendi adıma Mesleğim kaptanlık olduğundan  haritada rota çizerken veya seyir planlaması yaparken  UTC -GMT vs.. zaman farklarına hakimim ancak burdaki bir çok kişinin bu kavramlarla gerçek hayattta işi yok  WG neden milletin kafasını karıştıryorsunuz kendi zaman dilimimize göre anket yaparsınız sonra siz o anketteki seçilen zamanı dilimlerini  UTC ye çevirip anket değerlendirmenizi ona göre yapardınız çok mu işiniz var ?

Normal şartlar altında mesajına Like atardım ancak bildiğin üzre...yönetimle çok fena bi işim var :) Bu yüzden ileriye dönük çıkarlarım doğrultusunda söyleyeceğim tek şey şudur...Adamlar yazmış abi KOSKOCA UTC +1 diye axaxaxaxa Geçenler de bi konu vardı kaptan skillerinin ücretsiz sıfırlanması konusu...bizler; tarihi kimilerimiz unuttuğu kimilerimiz ise hiç farketmediği için konu açmıştık...Saygıdeğer forumdaşlarımız bizlere aynen böyle yazmıştı ; ---Adamlar yazmış , bi zahmet okuyuverin , okuyup okumamak haberleri takip edip etmemek oyuncuların sorumluluğundadır diye---benimkisi de biraz öyle oldu şimdik. Buarada bi sorum olacaktı sana bi türlü fırsat bulamadım...

Hiç Deniz Kızı gördün mü? Gördü isen Saçları ne renk idi?:cap_haloween:Hani seyir defterini doldururken felan biran için sıkılır bakarsın Kaptan köşkünden dışarıya felan...

• Cool 2

Players
634 posts
23,334 battles
50 minutes ago, _CaNBaNuR_ said:

Normal şartlar altında mesajına Like atardım ancak bildiğin üzre...yönetimle çok fena bi işim var :) Bu yüzden ileriye dönük çıkarlarım doğrultusunda söyleyeceğim tek şey şudur...Adamlar yazmış abi KOSKOCA UTC +1 diye axaxaxaxa Geçenler de bi konu vardı kaptan skillerinin ücretsiz sıfırlanması konusu...bizler; tarihi kimilerimiz unuttuğu kimilerimiz ise hiç farketmediği için konu açmıştık...Saygıdeğer forumdaşlarımız bizlere aynen böyle yazmıştı ; ---Adamlar yazmış , bi zahmet okuyuverin , okuyup okumamak haberleri takip edip etmemek oyuncuların sorumluluğundadır diye---benimkisi de biraz öyle oldu şimdik. Buarada bi sorum olacaktı sana bi türlü fırsat bulamadım...

Hiç Deniz Kızı gördün mü? Gördü isen Saçları ne renk idi?:cap_haloween:Hani seyir defterini doldururken felan biran için sıkılır bakarsın Kaptan köşkünden dışarıya felan...

Vaybe dansözleri geçtin :cap_haloween::cap_haloween: ama sanada hak veriyorum yönetimle  işin zor axxaxaxaxa ama inşallah mutlu son olur :cap_haloween:

Yok deniz kızı görmedim de bol bol Helen  ve Afrodit leri gördüm bu yaz :cap_haloween:

neyse başlığı konu dışına çıkartmayalım başlık geyiğe vurmasın :cap_haloween:

• Cool 1

WG Team
292 posts
459 battles

Herkese Merhabalar, 

Zaman dilimlerinde karışıklık olmuş gibi gözüküyor :Smile_facepalm:

Anket yeniden açıldı. Lütfen 9 Kasım'a kadar tercihinizi belirtmeyi unutmayın. 

Teşekkürler

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.