Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Skrzetusky09

Prośba o pomoc.

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
198 posts

Witam serdecznie. 

 

Mam ważne pytanie. Otóż znalazłem stronę https://www.freestockmusic.com/about/

i z tego co tam pisze to muzyka na niej dostępna jest wolna od praw autorskich i można jej swobodnie używać. Na końcu tekstu jest jeszcze odnośnik do bardziej szczegółowej "umowy licencyjnej"  https://www.freestockmusic.com/license-agreement/

której niestety nie rozumiem. Czy ktoś kompetentny mógłby mi zatem wyjaśnić, czy muzyka na tej stronie może być używana bez żadnych ograniczeń? 

 

Z góry dziękuję :Smile_Default:

Share this post


Link to post
Share on other sites
[QTAZ]
Players
821 posts
14,482 battles

Nie wiem czy jestem teraz wystarczająco "kompetentny" w tego typu sprawach, ale z tego poniższego ogólnego opisu wynikałoby, że masz prawo do swobodnego używania i rozpowszechniania, bez ograniczeń czasowych. Oczywiście jeśli jesteś "subsrybentem". 

 

Digital distribution

Unlimited! No matter your membership level, your subscription includes limitless digital distribution rights, such as publishing to YouTube and blog platforms. This is true for both Membership Library and Contributor Marketplace content. On top of that, every creative asset you download from the Membership Library or purchase from the Marketplace is yours to keep and use forever.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×