Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
CNW

US křižníky - rozdělení na CL + CA

22 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
112 posts
7,241 battles

Tak a je to tu:

Spoiler

ZfM8cbdMelw.jpg

Spoiler

_IXdEZdHMyI.jpg

Spoiler

gg3_w4jX-cQ.jpg

Spoiler

6moNA2FSvMw.jpg

Edit: Přibyl Cleveland, ale vizuálně přibyly jen nějaké ty Boforsy.. Celkem koukám, že v Boforsech zůstalo jen u dvojčat (teď už ale 12 pozic místo 6), čekal jsem nějakou divočinu ve stylu Vicksburg s 28 kouskama..

Spoiler

PWEYUnMnLxE.jpg

Pár reakcí z mé strany:

• Cleveland na T8 a Worcester na T10 se dal očekávat, stejně jako Pensacola na T6 (očekávejte nerf výzbroje a detekce).
  • Ostatní změny linie těžkých křižníků IMO úplně zbytečné - NO a Balti o tier níž, papírová T9 s 12 děly (!) a torpédy (!!!).. aneb proč to dělat jednoduše, když to jde dělat složitě.. Stačilo uvolněnou T7 vyplnit Northamptonem, alternativně T7 NO, T8 Wichita. S Baltimorem nehýbat.
  • T6 Dallas zní zajímavě, tady bych tu papírovku snad i odpustil - čekám něco ve stylu super-Omaha s 4×2 ABXY uspořádáním věží, alternativně varianta Pensacoly s 152mm děly, i když se to dalo řešit i bez papíru (Oakland/Juneau, bez radaru, bez smoke, bez torpéd, obyč defAA)
  • T7 Helena - proč ne Brooklyn, přeci jen byl dřív, bylo jich 7 a rozdíly jsou víceméně pouze kosmetické (AA, sekundárky)?
  • T8 Cleveland - očekávám historickou kadenci s 6s nabíjením..
  • T9 Seattle - OK, co bude tohle? Super-Cleveland s 5s reloadem? Worcester bez 1 věže? Osobně bych dal Helenu sem se stejnými parametry děl jako T8 Cleveland s tím, že T7 Brooklyn by měl současnou Clevelandí výzbroj

TL/DR rozdělení USN křižníků - CL část větve nevypadá zle, ale u CA jsou úplně zbytečně posunuté 2 lodě o tier níž s doplněním řekněme že zvláštní T9.

EDIT: kdy tahle změna asi spadne? Když se dělily IJN DD a RU/VMF DD, tak bylo podobné info tak 3 měsíce před změnou, ne?

• Cool 2

Players
317 posts
3,392 battles

Kde je sakra Brooklyn? Předchůdce St. Louis a Clevelanda? Jako ano, měl opravdu 15x152mm, ale kdyby byl reload 10s a špatné otáčení věží jako u stockového Clevelenda, tak by to asi špatně nebylo.

Jinak velká radost, že můj atlantí kapitán se podívá i na tier X.  

[SALIS]
Players
221 posts
10,854 battles
3 minutes ago, Porpoise said:

Kde je sakra Brooklyn? Předchůdce St. Louis a Clevelanda? Jako ano, měl opravdu 15x152mm, ale kdyby byl reload 10s a špatné otáčení věží jako u stockového Clevelenda, tak by to asi špatně nebylo.

Jinak velká radost, že můj atlantí kapitán se podívá i na tier X.  

Helena je podle obrázků polosestra Brooklynů, ale proč tam je, to ví jen Bůh a WG :-) 

[IDDQD]
Players
112 posts
7,241 battles

Jo, ten Brooklyn mě taky zarazil, bylo jich 7 a je to třída lodí, ze které byly vyvinuté všechny americké druhoválečné křižníky.. zatímco Helena/St.Louis se liší jen kosmeticky, a jediný přínos Heleny konkrétně byl ten, že schytala torpédo u Guadalcanalu.

ad Cleve výzbroj: u Cleve máš právě na výběr: 10s + dobré otáčení, nebo 8s + špatné, to by mohli zachovat i u té T7..

[10GO]
Players
1,104 posts
11,085 battles

Worchester vypadá zajímavě, pokud to bude mít výceučelové hlavní děla jako Minotaur bude to hodně srandy :D

Players
317 posts
3,392 battles
Just now, CNW said:

Má je, Rolfe, má je.. taková super-Atlanta :cap_rambo:

Me like. 

Tier X Atlanta yummy yummy. 

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,808 posts
9,214 battles
1 hour ago, Porpoise said:

Me like. 

Tier X Atlanta yummy yummy. 

No jati nevim bude to takovy Minotaur bez koure (leda by ho dali i US CL) s buh vi jakym dostrelem

Players
317 posts
3,392 battles
9 minutes ago, Sigimundus said:

No jati nevim bude to takovy Minotaur bez koure (leda by ho dali i US CL) s buh vi jakym dostrelem

Já věřím, že udělají velkej rebalance i CA větve a budou to lodě s šíleným DPM s radarem a AAA. Nemyslím, že hraní bude o moc jiné než u DeMoines s tím rozdílem, že budeš mít reload 3,5s a 152mm děla s IFHE a asi větší obratnost. 

[SALIS]
Players
221 posts
10,854 battles

Tak Cleveland konečně bude tam kam patří:cap_win:

Worcester vypadá velice zajímavě a už se na něj těším.

Seattle vůbec netuším co bude, a trochu se toho obávám :fish_nerv:

A abych se přiznal tak vůbec nechápu proč tam nacpali to Buffalo který bude mít pravděpodobně odlišný herní styl (12 děl má IMO většinou jiný playstyle něž 9 děl) :Smile-angry:radši bych viděl na osmičce Wichitu a Baltíka na normálně na 9. A  Buffalo, když už je teda vytvořený bych nechal jako nějakou odměnovou TX nebo TIX, a nebo jako druhou desítku po Baltíkovi (jako je v tancíchT-62 a T-140 nebo 113 a WZ111-5a)

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
16 hours ago, Porpoise said:

Já věřím, že udělají velkej rebalance i CA větve a budou to lodě s šíleným DPM s radarem a AAA. Nemyslím, že hraní bude o moc jiné než u DeMoines s tím rozdílem, že budeš mít reload 3,5s a 152mm děla s IFHE a asi větší obratnost. 

Uvidime jak to dopadne jelikoz aktualne muzeme max pouzit vesteckou kouli :cap_look:

Akorat jsem zvedav jaky dostrel daji tem plivatkum co ma Worcester. Aby to nemelo dostrel jak Atlanta :cap_hmm:

[10GO]
Players
1,104 posts
11,085 battles
6 minutes ago, Sigimundus said:

Uvidime jak to dopadne jelikoz aktualne muzeme max pouzit vesteckou kouli :cap_look:

Akorat jsem zvedav jaky dostrel daji tem plivatkum co ma Worcester. Aby to nemelo dostrel jak Atlanta :cap_hmm:

Kdybych dostal Atlantu na t10 ani trošičku bych si nestěžoval :Smile_great::Smile_teethhappy:

Spoiler

atlanta.jpg:cap_cool:

Players
317 posts
3,392 battles
1 hour ago, Rock_n_Rolf said:

Kdybych dostal Atlantu na t10 ani trošičku bych si nestěžoval :Smile_great::Smile_teethhappy:

Reveal hidden contents

atlanta.jpg:cap_cool:

ty máš 500 her s Atlantou? LUL

Já mám sice jen 40, ale zase jsem top 10 EU :)

Ty 150mm děla na US CL byla všechna +- stejná. U pozdějších verzí se jen zvýšila kadence a lehce dostřel, který byl kolem 18km. Pokud Cleveland má 15,5km, tak bych počítal s maximem kolem 16km na tieru X bez modulu. Možná k tomu modulu CL ani přístup mít nebudou. Kadence u posledního modelu byla 10 ran/minuta, což si myslím u tier X bude víc kvůli balancu.

Porpoisova věštírna:

Worcester tier X light cruiser

HP 46,500

12x 150mm (11 ran/minutu, dostřel 16,400m)

HE dmg 2400, AP 3500

AAA: 110 (6km) 334,8 (5km), 43,2(2km)

Rychlost: 33 uzlů

Otáčení kormidla: 7,5s

Spot: 12km

Konzumačky: AAA baráž/hydro, Radar, heal 

Jsem zvědavej o kolik se seknu :)

[IDDQD]
Players
1,741 posts
15,915 battles
7 minutes ago, Porpoise said:

šlapu ti na paty :cap_rambo:

Rolf ji hrál ještě před IFHE tak je logický že má míň.

Jinak se přidávám a na Atlantu na T10 se móóc těším, to budou jatka. Až se teda nabažím Destiny 2:cap_popcorn:

• Cool 1

Players
317 posts
3,392 battles
Just now, Quetak said:

šlapu ti na paty :cap_rambo:

Rolf ji hrál ještě před IFHE tak je logický že má míň.

Jinak se přidávám a na Atlantu na T10 se móóc těším, to budou jatka. Až se teda nabažím Destiny 2:cap_popcorn:

Atlanta je můj nejvíc nejlepší kamarád a to není ani z Alabamy :). Už se těším až tam budu mít odpovídajícího velitele (hraju to bez concealmentu :)) 

[10GO]
Players
1,104 posts
11,085 battles
29 minutes ago, Porpoise said:

Atlanta byla můj úplně první prémiák. V top 10 jsem byl kdysi s Atlantou taky, ale jak bylo zmíněno to bylo dávno před IFHE. Každopádně furt je to nejlepší prémiák kterej jsem koupil :cap_money:

PS: Jsem jedinej kdo hrál Atlantu předtím než měla radar? :cap_hmm:

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
1 hour ago, Porpoise said:

Ty 150mm děla na US CL byla všechna +- stejná. U pozdějších verzí se jen zvýšila kadence a lehce dostřel, který byl kolem 18km. Pokud Cleveland má 15,5km, tak bych počítal s maximem kolem 16km na tieru X bez modulu. Možná k tomu modulu CL ani přístup mít nebudou. Kadence u posledního modelu byla 10 ran/minuta, což si myslím u tier X bude víc kvůli balancu.

Porpoisova věštírna:

Worcester tier X light cruiser

HP 46,500

12x 150mm (11 ran/minutu, dostřel 16,400m)

HE dmg 2400, AP 3500

AAA: 110 (6km) 334,8 (5km), 43,2(2km)

Rychlost: 33 uzlů

Otáčení kormidla: 7,5s

Spot: 12km

Konzumačky: AAA baráž/hydro, Radar, heal 

Jsem zvědavej o kolik se seknu :)

Staty se daji zjistitit tady

https://gamemodels3d.com/games/worldofwarships/vehicles/pasc016

https://forum.worldofwarships.eu/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://s1.postimg.org/1icebydim7/Worcester_AA.jpg&key=23ae527f17178074d94291412a7f314363baf1757dd6d6ca98919dc348e3043d

https://frm-wows-eu.wgcdn.co/wows_forum_eu/monthly_2017_11/worcester.png.bfd87d596ed92b08e2ed0b94778d6e22.png

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,664 battles

Škoda ten tier down pre CAčka, podľa mňa boli celkom dobre vybalancované na svoj tier, nerád by som videl nerfy len aby neboli OP :(

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Na tieru devět bude Buffalo s 12x203, torpédy a možností zajímavé gameplay.  A na desítce zůstane DM s 9x203 bez torpéd.

Přitom Buffalo dva roky na zpátek mělo být t10. To opravdu WG tak moc nechce dát hráčům "zdarma" desítku, že kvůli tomu udělají takovou hloupě postavenou lajnu?

• Cool 1

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,664 battles

A ešte jedna vec, ktorej mi je ľúto: Cleveland mohli dať na 9ku, len pre ten modul na predĺžený dostrel a nostalgia na staré AFT

"žiadame orbitálne bombardovanie" a už iba pristavené Clevelandy na 17km: "bez problému" :cap_rambo:

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles
On 5. 11. 2017 at 0:18 AM, S4h3L said:

A ešte jedna vec, ktorej mi je ľúto: Cleveland mohli dať na 9ku, len pre ten modul na predĺžený dostrel a nostalgia na staré AFT

"žiadame orbitálne bombardovanie" a už iba pristavené Clevelandy na 17km: "bez problému" :cap_rambo:

Ja si skorej  myslim ze Cleveland sa dostane na tu uroven de bol v CBT, len akurat to asi nebude taky sialeny upalovac ako vtedy

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.